سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دستگاه اکسيدور گونى
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
لطفا صفر تا صد اين کارگاه توليدى رو برام ذکر کنيد.
1.سرمايه لازم
2.ميزان فضاى لازم
3.در هر شهرى جواب ميده يا نه
4.مجوزهاى لازم
و.... .
خودت چی می دونی ازش ؟!
راستش اطلاعات زيادى ندارم.ديروز اومدم مسافرت اصفهان،با يه نفر هم صحبت شدم گفتش که قبلا خودم قبلا اين کار رو انجام دادم.ضايعات گونى ها توسط اين دستگاه به يه ماده تبديل ميشه و فروش خوبى داره.
دوستان اگه اطلاعاتى داريد لطفا راهنمايى کنيد.
آقا اگه اطلاعات بیشتری داری بزار تا ببینیم این کار چیه
نگاه کن داداش ، هر کاری که جدید بود ، و اسمش را برای اولین بار شنیدیم ، معنی اون این نیست که این کار خوبیه
هر کاری چه نو و جدید نیاز به تجربه ، پیش زمینه و داشتن اعتبار و شناخت در اون زمینه هست ، در این شرایطه که می شه در اون کار موفق شد.
در غیر این صورت شاید اولش شیرین باشه ولی نهایت و نتیجه ای براش متصور نیست

این قضیه بازیافت گونی ، نگاه خود گونی های دست دوم فارق از وزن خود گونی خرید و فروش می شوند.
الان یک گونی سایز 2 (اون بزرگتر از گونی آرد) نو دانه ای 500 هست و دست دوم 300 ، شاید بارها خرید و فروش می شن ، شما بخوای اون گونی دست دوم را بگیری آب کنی شاید 50 تومن مواد اولیه برنگردونه یعنی منطقی نیست گونی که دست دومش را 300 می خرن شما برداری آب کنی بفروشی 50 تومن !!! زمانی هم که دیگه گونی پاره می شه ، در بهترین شرایط می ره قاطی سایر محصولات بازیافتی که تفکیکش فکر نکنم کار راحتی باشه
البته این مواردی که گفتم نظر شخصی من هست شاید در بازار جور دیگری باشه ، ولی در کل بهتره در زمینه ای وارد شیم که پیش زمینه های اولیه اش را داشته باشیم.
لینک مرجع