سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سوال در مورد خرما
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام همراهان، شهر من جنوب خوزستانه، و بهترین خرما و ارده،همچنین بهترین ماست را داراست ، بخصوص ماستش، که زبانزد حتی خیابان ناصر خسرو تهرانه، بفکر من رسید که چطور همه ی ایران از خرما،ارده و ماست ما استفاده کنند، متاسفانه این محصولات بدون برنامه ریزی و برای فروش وتوزیع در سطح بالا سازماندهی نشده، وهرچه هست بصورت سنتی ست، دوستان همفکر ، به من مشاوره دهید، چگونه از این بستر خام ،بهترین بهرورداری را کنیم، این لامپی بود که در مغز من روشن شد امید وارم با حمایت دوستان تبدیل به نورافکن بشود...پیشاپیش از سیگنال های سرشاراز امیدتان سپاسگذارم

---------
ویرایش توسط انضباط
طبق بند 8 قوانین سایت ، هرگونه دعوت به همکاری ممنوع است .
طبق بند 16 قوانین سایت ، عنوان تاپیک باید بیان کننده موضوع اصلی تاپیک باشد.
سلام دوست خوبم .
تئوری که نمیشه ، باید عملی وارد شد .... شما زحمت بکش از انواع خرما عکس بزار به همراه پایینترین قیمتی که میتونید تهیه کنید . بعد ما میریم بازار ببینیم اون خرما اینجا چند قیمته و بعد از دو دو تا کردن معلوم میشه که امکان توزیع هست یا نه .

منتظر هستیم .
مراحل کار

ابتدا با دلالی شروع می کنید ، از این دست می خرید و به واسطه شهرهای مختلف می فروشید
مرحله بعدی بسته بندی را با برند خودتون سفارش می دید و توزیع می کنید
مرحله بعد کار بسته بندی در کارگاه و کارخانه خودتون انجام می دید
مرحله بعد وارد فراوری هم می شین ، و صفر تا 100 محصول در کارخانه خودتون انجام می شه
دوستان عزیز، در شهر و تمام خوزستان خرمای ما توزیع میشه ،پیشنهاد من معرفی و توزیع آن به سراسر ایرانه، اسم خرمای مرغوب ما کبکاب است، می توانید در اینترنت سرچ کنید اطلاعات بگیرید عکس هم هست، لطفن برای ماست که خدمتتان عرض کردم هم راهکار بدهید، ممنون عزیزان
براي معرفي به سراسر ايران نياز به كارخانه فرآوري و نقدينگي بالا داريد، چون در فصل برداشت بايد نقدينگي داشته باشيد تا بتونيد محصول زيادي رو خريداري كنيد و در طول سال به فروش برسونيد .....
كبكاب خرماي خوبي ولي از اون بهتر ، برحي ميشه كه توي ابادان توليد ميشه و تعداد محدودي هم اهواز... حدود ٩٠ درصد صادر ميشه و مقدار كمي اون هم با كيفيت پايين و قيمت بالا به فروش ميرسه ، اگه مشتري داشته باشيد اين نوع بهتره ( البته بايد با يه نخلدار هماهنگي بشه واسه پيش خريد محصول )
ماست بهبهان هم كه خوبه ، يه كارخونه به اسم دهكده فكر كنم توي بهبهان فعاله ، ولي خب نياز به سرمايه زيادي داره .
برای ماست باید ببینید آیا قابلیت تولید ماشینی (کارخانه ای) داره یا نه ، چون در خط تولید بعضا نیازه مواد نگهدارنده ، مواد قوام دهنده ، همچنین سیستم های گرمایی و سرمایی برای پاستوریزه شدن ، به محصول اضافه و اعمال بشه ، آیا با این تفاسیر بازم طعم ماست متفاوت و قابل قبول هست یا نه
مورد بعدی هزینه های تمام شده را هم باید حساب کنید ، بسته بندی و حمل و توزیع بالای 30 درصد بعضا تا 50 درصد هزینه به قیمت تمام شده تحمیل می کنه

مورد آخر اگر همه این موارد اوکی بود ، بهترین کار گرفتن مجوزها و ثبت برند و تولید سفارشی به کارخانه های لبنیاتی موجود در منطقه هست ، چون بخواهید خودتون خط تولید بزنید هم زمان را از دست می دید و هم سرمایه گزاری سنگین می خواد و این سرمایه گزاری باعث می شه سرمایه در گردش نداشته باشید یا کم بیارید
حتما کار پخش را خودتون انجام بدید

موفق باشید
با تشکر از آقا رسول و آقا مهدی ودیگر دوستان بسیار واقع بینانه مرا راهنمایی نمودید، ومن نتیجه گرفتم که اجرای پیشنهاداتم از عهده من خارج است، تصور من صادرات بودیا بقول بچه ها دلالی اینکار، بازم سپاسگذار
برای پخش خرما از هر مدل خرمایی که دارید حدودا نیم کیلو به عنوان نمونه بردار و تو بازار تهران نشون بده
کلا تا بازار هدفت از نمونه کارت مطلع نشه اعتماد نمی کنه
مشکل فقط فروش دفعه اوله دفعات بعدی خود مشتری بدون نمونه ازت سفارش میگیره
سلام و درود برشما
ببین دوست عزیز شما میتونی شیره خرما درست کنی و بایک بند بفروشی
یا میتونی شیره انگور یا خرما با ارده رو ترکیب کنی(یک صبحانه فوق العاده خوشمزه و واقعا مقوی) با یک نسبت معین و به صورت بسته های متفاوت وارد بازار کنی

حتما نیاز نیست خرمارو وارد بازار کنی
میتونی از فرآورده های اون استفاده کنی
برای این دو بحثی که گفتم الان توی طبس که خرمای زیادی داره یه فکرایی کردن
لینک مرجع