سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: Voip یا Asp.net mvc بازار کار کدومش تو آینده خوبه؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان محترم سایت.
اول از خودم بگم که بنده 6 سالی هست دارم برنامه نویسی دات نت کار میکنم(تو یه شرکتی استخدام هستم).حالا بگذریم که بعدازظهرها هم کارهای دیگه انجام میدم.
ما تا الان برنامه هایی که مینوشتیم Windows Application بودن(با C#).چند سالی هم به طور موازی با برنامه نویسی کار طراحی و پیاده سازی سیستم های تلفن گویا و فکس سرور رو تو شرکت انجام میدادم.(با کارت های آنالوگ Donjin و Dialogic)
الان شرکت دوتا سیاست جدید در پیش گرفته و دوتا تیم تشکیل داده
1 - تیم برنامه نویسی ASP.Net MVC که کارشون طراحی نرم افزارهای تحت وب هست.اولیش هم نرم افزار حسابداری هست که یه چیز متفاوت از محصولات موجود تو بازاره
2- تیم طراحی و پیاده سازی سیستم Voip که همون تلفن اینترنتی میشه.(کارهای کدنویسی و نرم افزارهای مربوطه رو میدن به من)
الان به من پیشنهاد ورود به این دوتا رو دادن.به هردوش هم علاقه دارم ولی موندم کدومش بازار کار خوبی داره اونو انتخاب کنم.حقوق ثابت و پورسانت هر دو گروه هم یکی هست.
اینم بگم قدرت یادگیری و پیشرفتمم خوبه و مشکلی از بابت ورود به این زمینه ها ندارم.
ممنون میشم نظرتون رو بگید.
سلام برادر عزیز همانطور که خودتون مستحضرید voipیکی از certificate و شاخه های دوره شبکه است و و دات نت هم برنامه نویسی تحت وب هردوشون دارای بازار کاری عالی است ولی به نظر من موقعیت کاری برنامه نویسی دات نت بهتر و فراوان تر است و حتی بعد از ظهر ها که خانه هستید میتونید پروژه ازاد و خارج از شرکت قبول کرده و درامدی جدا داشته باشید
سپاس
ممنون از پاسختون.بله درست میگید.ولی من بعد از ظهرها به کار دیگه ای مشغول هستم و فعلا نمیتونم پروژه بگیرم.خودمم دارم به این نتیجه میرسم که از این شاخه به اون شاخه نپرم و همون دات نت رو ادامه بدم.اگه وقت کردم میخوام یه سایت واسه خودم طراحی کنم و شروع کنم به کسب درامد از اون سایت.
به هر حال ممنون
هر کدوم خودت میدونی مهارت بهتری توش داری
یه موقع یکی یه عمر روی HTML کار میکنه فقط ولی در آمدش از 1000 تا php یا asp کار بیشتر باشه چون تخصص داره.
شما هم ببین روی کدوم مسلط تری. توی کدوم شاخه بهتر میتونی خودتو نشون بدی
آخرش بهترین پیشنهاد اونیه که توی سر خودته

موفق باشی
سلام دوست عزیز بنده هم با آقا محمد موافقم
ان شا الله موفق وپیروز باشید
سلام دوست عزیز بنده هم با آقا محمد موافقم
ان شا الله موفق وپیروز باشید
ممنون از دوستان که پاسخ دادن
لینک مرجع