سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: غرفه لوازم آرایشی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت تمامی اساتید عزیز
من یک غرفه در یک فروشگاه برای یک سال در یکی ازشهر های اطراف اصفهان اجاره کرده ام و قصد دارم در آن لوازم آرایشی بفروشم چند تا مشکل دارم لطفا مرا راهنمایی کنید، در ضمن خیلی عجله دارم چون می خوام شب عید رو از دست ندم
1.از کجا جنس بخرم که اصل باشه و تقلبی نباشه و قبمتش هم از همه جا بهتر باشه
2.برای اینکه تجربه تو این کار ندارم ، چقدر جنس بخرم؟
3.تور این غرفه قفسه بندی با خودمه ، چه نوع قفسه ای بزارم حدودا 5 متر فضا دارم که فقط یک طرف اون دیواره و بقیش بازه
4.قصد دارم بدلیجات هم بیارم ، اونو از کجا بخرم بهتره و آیا اصلا کار صحیحی هست که بدلیجات و آرایشی کنار هم باشه؟
5.مارک های پرفروش چی هست و چه نوع جنسی بهتر فروش می ره و سود بیشتری داره ؟
6.نظرتون درباره مارک ژوت چی هست؟
ممنون می شم منو راهنمایی کنید
سلام.
یه چیز بگم ناراحت نمیشی!!
تو که از این حرفه چیزی نمیدونی وآشنایی نداری چرا واردش شدی؟
.........................................
دوستانی که در این زمینه فعالیت دارند لطفااین دوستمون رو راهنمایی بفرماییند.
باسپاس
(02-12-2014 10:46 AM)یوسف خادم پیر نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.
یه چیز بگم ناراحت نمیشی!!
تو که از این حرفه چیزی نمیدونی وآشنایی نداری چرا واردش شدی؟
.........................................
دوستانی که در این زمینه فعالیت دارند لطفااین دوستمون رو راهنمایی بفرماییند.
باسپاس

با سلام!

به نظر من کار خوبی کرد وارد شد کم کم همه چی دستگیرش میشه قرار نیست باید همه چیزو بدونیم تا وارد یه کار بشیم!

همین که یه تحقیق اولیه کرده باشی برا شروع یه کار کفایت میکنه بقیش به خودت و زرنگی خودت و صد الیته کمک خدا هست!10_004
اصفهان خیابان کمال عمده فروش های لوازم آرایش هستند ، همه محصولاتی هم که میخرید بایست برچسب شبنم داشته باشند ، اینطوری هم با اماکن و بازرسین مشکلی پیدا نمی کنید ، هم به نوعی می شه گفت اصل هستند !
(02-12-2014 02:06 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]اصفهان خیابان کمال عمده فروش های لوازم آرایش هستند ، همه محصولاتی هم که میخرید بایست برچسب شبنم داشته باشند ، اینطوری هم با اماکن و بازرسین مشکلی پیدا نمی کنید ، هم به نوعی می شه گفت اصل هستند !

من خیابان کمال و چند جای دیگه رو زیرو رو کردم فقط یکی دو تا عمده فروش اونجا هست
مشکل اصلی اینه که هیچ کس اطلاعات کاملی نداره و همه جنس خودشونو اصل می دونن و بقیه تقلبی فروشن !
دوستان خوبم من چند تا سوال پرسیدم
1.از کجا جنس بخرم که اصل باشه و تقلبی نباشه و قبمتش هم از همه جا بهتر باشه
2.برای اینکه تجربه تو این کار ندارم ، چقدر جنس بخرم؟
3.تور این غرفه قفسه بندی با خودمه ، چه نوع قفسه ای بزارم حدودا 5 متر فضا دارم که فقط یک طرف اون دیواره و بقیش بازه
4.قصد دارم بدلیجات هم بیارم ، اونو از کجا بخرم بهتره و آیا اصلا کار صحیحی هست که بدلیجات و آرایشی کنار هم باشه؟
5.مارک های پرفروش چی هست و چه نوع جنسی بهتر فروش می ره و سود بیشتری داره ؟
6.نظرتون درباره مارک ژوت چی هست؟
از اساتید خوبم خواهشمندم به بقیه سوال های من هم جواب بدن
لوازم ارایشی یه کار خیلی تخصصیه و نمیشه همینجوری واردش شد و حالا هم شما به ناچار واردش شدین و باید ادامه بدین تا موفقیت

قفسه ام دی اف قرمز و سفید بزن و فقط لوازم ارایشی بریز و سعی کن تخصصی کار کنی نه این که مثل پیر مرد های قدیمی چهار تا ریمل و کرم پودر و پنکک بیاری و هیچ چیزی ازشون ندونی تو اینترنت زیاد گشت بزن
مارک های پر فروش اتود اورال مک و.... چندین برند دیگه هستن با یکی دو تا برند تخصصی کار کن
مارک ژوت رو هم نمیشناسم
موفق باشی سوالی داشتی در خدمتم
سلام خدمت همه دوستان واقعا بحث خوب و مفیدی بود فقط یکم تاریخ قدیمی بود بنده هم قصد دارم لوازم ارایشی باز کنم به عنوان شغل دوم چنتا سوال داشتم اگه دوستان انلاین شدن جواب بدن یکی این که چقدر سرمایه اولیه میخواد برای یه مغازه سی چهل متری دوم بازار الان چطوره سوم عزیزانی که کار رو شروع کردن یکم توضیح بدن بکجا رسیدن چهارم ازکجا محصولات رو بخریم که بتونیم ارزون تر از بقیه جاها بفروشیم تا جا بیفتیم و چقدر حاشیه سود داشته باشیم خوبه
ضمنا چون من خودم نمیرسم بالا سر کار باشم کرفتن یک یا دو فروشنده خانم کمک میکنه یا اینکه باید حتما خودت بالاسر مغازه باشی
ممنون میشم راهنمایی کنید
لینک مرجع