سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بالا بردن فروش تخمه در اینترنت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها
دوستم تخمه آفتابگردان داره از زمین خودشون قزوین ولی فروش مشکل داره از من همکاری خواست عیدم نزدیکه،تو چند سایت آگهی رایگان فروش(مثل ایران تجارت،ایستگاه،...) زدم ولی موثر نبود نزد،بجز این سایتا بنظرتون کجا تبلیغ رایگان تخمه کرد؟چطور فروش محصول از طریق اینترنت بالا برد؟
سلام دوست من
چیزهایی که حجم و وزن و سودشون با هم نمیخونه توی اینترنت اصولا نمیشه روش کار کرد.
چیزی مثل تخمه رو باید مستقیم فروخت. غیر مستقیم کسی چیزی نمیخره که ممکنه کیفیت هر دونش باهم فرق کنه.

به دوستت بگو بهترین راهش اینه که خودش یه پلاستیک تخمه پر کنه بچرخه توی شهر و از آجیل فروشیا سفارش بگیره. فوقش 2 تا شهر اینور اونورم ساپورت کنه.

الان من نوعی بخوام مثلا تخمه بخرم تا شما بخوای از قزوین برای من بفرستی اصفهان من یه چیزی باید بزارم روی سود فروشش و بدم برای هزینه جملش تا اینجا. در ضمن آجیل فروشا هم یه بازار اکثرا سنتی و قدیمی دارن و همینجا یادمه یه آجیل فروش بود ما براش برنج میاوردیم. هر تریلی برنج براش میاوردیم تک تک گونی ها رو باز میکرد و داخلش رو نگاه میکرد و بعد میبرد داخل انبارش.
حالا انتظار دایر همچین فردی اینترنتی از قزوین تخمه بخره ؟

موفق باشی
(02-08-2014 11:08 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست من
چیزهایی که حجم و وزن و سودشون با هم نمیخونه توی اینترنت اصولا نمیشه روش کار کرد.
چیزی مثل تخمه رو باید مستقیم فروخت. غیر مستقیم کسی چیزی نمیخره که ممکنه کیفیت هر دونش باهم فرق کنه.

به دوستت بگو بهترین راهش اینه که خودش یه پلاستیک تخمه پر کنه بچرخه توی شهر و از آجیل فروشیا سفارش بگیره. فوقش 2 تا شهر اینور اونورم ساپورت کنه.

الان من نوعی بخوام مثلا تخمه بخرم تا شما بخوای از قزوین برای من بفرستی اصفهان من یه چیزی باید بزارم روی سود فروشش و بدم برای هزینه جملش تا اینجا. در ضمن آجیل فروشا هم یه بازار اکثرا سنتی و قدیمی دارن و همینجا یادمه یه آجیل فروش بود ما براش برنج میاوردیم. هر تریلی برنج براش میاوردیم تک تک گونی ها رو باز میکرد و داخلش رو نگاه میکرد و بعد میبرد داخل انبارش.
حالا انتظار دایر همچین فردی اینترنتی از قزوین تخمه بخره ؟

موفق باشی
سلام دوست عزیزم من که اهمیت دادی و راهنمایی کردی چشم 10_004
بهش بگو با گلش بکنه ببره لب جاده همینطوری بفروشه

اگر هم تخمه جدا شده که تخمه چیزی نیست که رو دست بمونه ، نمونه اش را ببره بازار ، یکم کم و زیاد می برند
(02-09-2014 02:55 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]بهش بگو با گلش بکنه ببره لب جاده همینطوری بفروشه

اگر هم تخمه جدا شده که تخمه چیزی نیست که رو دست بمونه ، نمونه اش را ببره بازار ، یکم کم و زیاد می برند
ممنون دوست عزیز
بچه ها این راه حل چقده موثره؟آخه دوستم وقت نمیکنه کسی دورورش نیس که کمکش کنه منم که اهوازم Undecided
اگه میتونه تعدادی گل تخمه و تعدادی بسته تخمه بو داده بیاره دم پل باراجین. روزانه کلی دانشجو اونجا رفت و آمد دارن و چی بهتر از تخمه برای وقت گذروندن چه برای افرادی که به داخل شهر باز میگردند و چه افرادی که شاید تا ساعت ها منتظر اتوبوس برای تبریز و یا همدان هستند. حتی اگه قیمتش خوب باشه میتونه به یه شاه راه پخش تخمه تبدیل بشه چون اونجا محل گذر اتوبوس های تبریز و همدان و زنجان و ابهر و شمال و... هستش.
اصلا پیشنهاد میکنم یه دکه کوچیک سیار در اون منطقه بزنه. فصل سرما که گذشت اما برای سال دیگه میتونه موقع سرما چای گرم و سیگار بفروشه و برای فصل گرما یه کوکا کولا خنک حیلی میچسبه.
تخمه فروش اینترنتیش برا خرده فروشی کار سختیه ولی عمده می تونی
دستفروشی هم نمی خواد بکنی فقط کافیه یه مشت از تخمه هایی که داری به عنوان نمونه، برداری و بری تو بازار تهرون یا آجیل فروشی ها یا مغازه ها و بازاریابی کنی بعدش یه برند هم واسه خودت طراحی کنی و وقتی یکی دوتا مشتری پیدا کردی سایتتو معرفی کنی تا اندفعه برا سفارش از سایتت استفاده کننده که من فکر می کنم به جایی میرسی که می بینی نیاز به طراحی سایت نیست
لینک مرجع