سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی دفتر بیمه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
میخواستم ببینم کسی از دوستان سابقه کار در دفاتر بیمه رو داره؟ درآمد ماهیانه متوسط تقریبا چقدره؟ چه سختی هایی داره؟ چقدر سرمایه میخواد؟ اخذ نمایندگی از کدام بیمه پرسودتر است؟بیمه شخص ثالث، بدنه،و .... شرایطم به صورت زیر هست:
مکان اون رو دارم
تجربه این کار رو ندارم ولی میتونم توی دوره ی یکماهه آموزشی شرکت کنم.
برای شهر شیراز میخوام.
خودم لیسانس دارم.
سرمایه ندارم فقط در حد همون خرید ماشینهای اداری کامپیوتر ؛میز و صندلی مورد لزوم و
خودمم حضور ندارم و نهایتا هر 10 روز یه بار بتونم به کار سر بزنم ولی اینترنتی و تلفنی میتونم بنحوی حضور داشته باشم.

قبلا از همه سروران گرامی متشکرم.
سلام دوست عزیز
شاید بتونم کمک کوچکی کنم
تو شهر ما یه دفتر بیمه دیدم که نمایندگی هیچ بیمه ای نبود
رو تابلوش نوشته بود کارگذاری بیمه
حالا مزایاش جیه؟
مثلا یه بنده خدایی می خواد ماشینش را بیمه کنه
و دنبال ارزون ترین بیمه شخص ثالث برای ماشینش هست
اگه بره بیمه ایران مثلا بشه ۶۰۰ تومن همون تو بیمه های نوپای دیگه مثل بیمه رازی میشه ۵۵۰
این دفتر بیمه که خدمتتون عرض کردم به خاطر همین مساله یه عالمه مشتری داره
مثلا طرف میاد میگه من بیمه عمر می خوام
فروشنده میتونه بهترین شرکت را براش انتخاب کنه و پورسانتش را از بیمه بگیره
فکر می کنم دفتر بیمه یک مقدار سخت باشه گرفتنش ، یعنی هم سرمایه ی زیادی می خواد ، هم اینکه مدرک تحصیلیتون باید کاملا مرتبط باشه ، البته این چیزی هست که من شنیدم ، اما کار پردرآمدی هست
(02-12-2014 07:26 AM)mortezaon نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
شاید بتونم کمک کوچکی کنم
تو شهر ما یه دفتر بیمه دیدم که نمایندگی هیچ بیمه ای نبود
رو تابلوش نوشته بود کارگذاری بیمه
حالا مزایاش جیه؟
مثلا یه بنده خدایی می خواد ماشینش را بیمه کنه
و دنبال ارزون ترین بیمه شخص ثالث برای ماشینش هست
اگه بره بیمه ایران مثلا بشه ۶۰۰ تومن همون تو بیمه های نوپای دیگه مثل بیمه رازی میشه ۵۵۰
این دفتر بیمه که خدمتتون عرض کردم به خاطر همین مساله یه عالمه مشتری داره
مثلا طرف میاد میگه من بیمه عمر می خوام
فروشنده میتونه بهترین شرکت را براش انتخاب کنه و پورسانتش را از بیمه بگیره

خیلی ممنون خیلی فکر خوبیه ، فردا میرم دنبالش ببینم چی میشه

(02-12-2014 12:31 PM)phoenix021 نوشته شده توسط: [ -> ]فکر می کنم دفتر بیمه یک مقدار سخت باشه گرفتنش ، یعنی هم سرمایه ی زیادی می خواد ، هم اینکه مدرک تحصیلیتون باید کاملا مرتبط باشه ، البته این چیزی هست که من شنیدم ، اما کار پردرآمدی هست

ممنون از راهنمایی شما برای بیمه ها محل کسب هم مثل اینکه جز سرمایه به حساب میاد. کسی خبری داره ؟ اما برای مدرکش حق با شماست لیسانس غیر مرتبط باید یکسال سابقه کار بیمه ای داشته باشه
سلام
من به تازگی عضو شده ام . اما من هم مدتی است که فکرم درگیر ایجاد یک کار گزاری بیمه است!
شما در موردش تحقیق کردید؟؟
میشه به من هم کمک کنید
با سلام
برای راه اندازی دفتر بیمه اول باید 1 تا2 سال سابقه بیمه داشته باشی البته برخی شرکت ها با دوره اموزشی این رو تبصره میزنن
دوم باید توی ازمون بیمه مرکزی که هر ماه برگزار میشه شرکت کنی سایت پژوهشکده بیمه
سوم کارگزاری شرایطش سخت تره باید فکر کنم ده سال سابقه دفتر داشتن در یکح شرکت داشته باشی ازمون هم بدی وووووو
برای راه اندازیش هم خوب سرمایه میخواد
اما سود توی فروش بیمه عمر و زندگی هست والا بیمه ماشین چه ثالث و یا بدنه کارمزد آنچنانی نداره
لینک مرجع