سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه دوازدهم آنلاین-جمعه 29 مهر- ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
هر کس این کار رو برای خودش میکنه.فقط به هم ایده می دیم و هر کس نا اید شد یا خواست جا بزنه یا ایده ای به ذهنش نرسید بقیه کمکش می کنن.اینو تو خلاصه ای که داشتیم هم توصیه کرده.
پولکی جان بقیه داشت یا ایده شما تمام شد؟
بله فکر بسیار عالیست!
من موافق هستم.
بنظر در لایه های زیرین این طرح مطالب زیادی برای یادگرفتن وجود دارد و طرح مانند جی5 است از یک مرحله رفتن به مرحله بعد فرد تشویق میشود!!و اعتماد بنفس بالا میرود!
آره شبیه یک بازیه هیجان انگیزه
براي اين ميگم گروهي كه هم حس همكاري و مشاركت بين اعضا طرح رو سريعتر جلو ميبره هم نوعي رقابت بين گروهها ايجاد ميشه تا هيجان وارد اين كار نشه ممكن است وسط راه عده اي دلسرد بشن پس هم مشاركت و خلاقيت درون گروهي و هم رقابت برون گروهي خوب جواب ميده
من همین طور دارم راهکار میدم اگر شما هم عمل کنید الان عین من به مرحله چهارم میرسید.

مرحله چهارم:

با بابام صحبت کردم که فردا برم براش بدم تابلوسازی با این دستگاهای برش شبرنگ یه یازهرا برا پشت ماشینش دربیارم.که دقیقا 200 تومن میشه(چون رفیقمه).بعد قراره 400 تومن ازش بگیرم.(هزینه ی خود شبرنگ + چسباندنش)

مرحله چهارم فردا با موفقیت انجام میشه.
من که با ایده گروهی و رقابتی بسیار موافق هستم!
بدون شوخی مهدی جان شما نشان دادی که کلا فرد مناسبی برای بازاریابی هستی!
من هم با کار گروهی موافقم
من میگویم ابتدا مانند بازی های کودکی یار کشی کنیم.
ابتدا لازم است که اعضایی که میخواهند سر گروه باشند اعلام آمادگی کنند. کار سرگروه ها هم تنها سخنگوی گروه بودن استو.بعد از آن اعضای هر گروه مشخص و سپس هر گروه هر روز میگوید که در چه مرحله است و راه طی کرده را نمیگوید و ان شااله با طی مثلا هر 5 مرحله گروه ها راه های خود را در مرحله بیان میکنند!
نظر دوستان چیست؟
اگر موافق هستید لایک کنید!
مرحله اول بايد همه هم و غم گروه پيدا كردن مبلغ اوليه باشه براي همه اعضا و اگه كسي عقب بمونه تحت فشار قرار بگيره كه زودتر مرحله رو پشت سر بگذارد تا بقيه معطل نشوند
(10-22-2011 12:21 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]من که با ایده گروهی و رقابتی بسیار موافق هستم!
بدون شوخی مهدی جان شما نشان دادی که کلا فرد مناسبی برای بازاریابی هستی!

مرسی کامیار جان.من یه اخلاقی دارم اگر بخوام کاری رو بکنم باید اونو تا آخر پیش ببرم.

مرحله ی 5 هم با موفقیت انجام شد:

پدرم گفت که تو ماشنش یه سیدی درستو حسابی نداره و وقتی مسافره میگه یه چیزی بزار بخونه نمیدونه چی بزاره.قرار شد با 400 تومن فردا برم دوتا سی دی بخرم براش آهنگ رایت کنم.

مرحله 6 هم با موفقیت فردا قراره انجام بشه

زنگ زدم بدوستم گفتم که اون فیلمی که میخواست رو من دارم.(مقصد نهایی)دقیقا 4 تا دی وی دی هستش بهش گفتم 1600 تومن بهت میفروشم تعجب کرد گفت برای چی 1600؟(آخه قرار بود 2000 تومن بهش بدم) گفتم دوست دارم ماله خودمه .حراجش کردم.اونم گفت باشه بزن فردا میام میبرم.

تا فردا شب میرسم به مرحله 7 .

پس
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع