سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با سرمایه حدود 100 میلیون چکار کنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام
من 48 سالمه، مهندس مکانیک هستم و در شرکت های مختلفی چند تا پروژه کار کردم
با 100 میلیون چه کار هایی میتونم انجام بدم؟
ایا این سرمایه پول شخصی شماست یا وام است؟
پیشنهاد من راه اندازی کارگاه قالب سازی ویا تزریق پلاستیک است.
در ضمن اگر هر پروژه ای را راه اندازی کردید ما را هم در جریان موفقیات و فعالییتان بگذارید
سپاس
نه وام نیست سرمایه خودم هست.
میشه بیشتر توضیح بدین؟
خودم یه چیزایی درباره پرورش زالو و فروشش به کشور های خارجی شنیدم اما اطلاعات کافی ندارم. اگر کسی چیزی میدونه لطفن من رو راهنمایی کنه
مهندس جان ، شما با توجه به سن و تجربیاتتون ، ابتدا فرض را بر این بگیرید که سرمایه ای ندارید .
حالا با توجه به توانایی ها و علایقتون و امکانات در دسترستون یک شغل را انتخاب کنید .
حالا از اون سرمایه تون برای این شغل انتخابی سرمایه گزاری کنید ، ممکنه 20 میلیون نیاز بشه ، ممکنه 100 میلیون هم کم باشه که مابقی اش را تامین می کنید

اینجوری که می فرمایید با 100 چیکار می شه کرد ، یعنی شما دنبال این هستید که پولتون کار کنه نه خودتون !

موفق باشید
خیلی کار میشه کرد.سرمایه زیادی میشه باهاش ی تجارت راه انداخت.
دوستان لطفا پیشنهادی اگه در نظرتون هست رو بگین. من واقعا نمیدونم چکار کنم
من کارم تولید ذغال پسته هست بنظرم بزن تو کار ذغال سود خوبی داره.با پولی که شما دارین میشه یه دستگاه تولید ذغال خرید و باهاش چند برابر پولی که میذارین سالانه سود برد
(02-08-2014 03:50 PM)armin0347 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان لطفا پیشنهادی اگه در نظرتون هست رو بگین. من واقعا نمیدونم چکار کنم

دوست عزیز هرکاری انجام میخوای نیاز به تجربه داره تجارت هم که دوست دیگرمون میگه خوبه ولی به شرطی که نفری هم در کشور دیگه داشته باشی و پول در اوردن تو تجارت به همین سادگیام که میگن نیست اینو چون خودم دارم تجربه میکنم مگم .
بزن تو کار ماشین
بزنید تو کار پرورش قارچ دکمه ای البته نه همین جوری طبق حرف دیگران باید به یک کار کشته مشورت کنید
بنده هم تو کار پرورش زالو هستم هم در کار قارچ هر سوالی داشتید در خدمتم
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع