سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: لطفاً این تایپیک رو نگاه کنید .
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام خدمت همه اعضاء محترم سایت .

بعد از مدتی تلاش و زحمت بالاخره سایت فروش محصولات لوازم خانگی رو راه اندازی کردم .

کلیه محصولات از مهاباد به مقصد تهران بصورت رایگان ارسال میگردد . (شهرهای بین راه هم رایگان) .

کلیه محصولات اصل بوده . محصول چینی و بدل در لیست محصولات نیست .

لطفاً قیمت های درج شده در سایت رو با قیمت محصولات چینی مقایسه نکنید . در هر صورت برای اطمینان و مقایسه قیمت در شهر خودتان حتماً از فروشنده سوال کنید که کشور سازندش چه کشوریه !!!

همه محصولات دارای 2 سال گارانتی میباشند .

بعلت هزینه حمل تلویزیون حداقل سفارش باید 2 عدد باشد .

مبلغ تلویزیون ها با هزینه حمل تا تهران محاسبه شده است .

سایت تازه راه اندازی شده است .کم کم محصولات دیگری هم اضافه میکنم .

در ضمن من در هفته آینده ( 3شنبه یا چهارشنبه ) میریم عراق . اگه قیمت محصول یا چیز خاصی مد نظرتون بود در همین تایپیک اعلام کنید و اگر خصوصی بود پیغام بفرستید .

منتظر پیشنهادات شما عزیزان هستم .

آدرس سایت :
فروشگاه تک نارین و مهاباد کالا
کم کم داشتیم از دادن لیست قیمت ناامید می شدیم.
ممنون و موفقتر باشید.
داداش ليست قيمت قطعات خودرو ها رو بگير .
قطعاتي مثل رينگ و لاستيك و روكش صندلي و سيستم صوتي ( مانيتور + ضبط سي دي + چنجر + ساب + ووفر ) و چراغ زنون و سانروف و گارد جلو و عقب براي ماشين هاي شاسي بلند و اين چيه وصل ميشه به سقف بار ميزارن روش اسمشو يادم رفت .
فقط اين وسايلي كه بالا گفتم اصل و امريكايي يا اروپايي باشه كه بتونه با محصولات چيني رقابت كنه .

راستي قيمت دستگاه تست رنگ خودرو رو براي خودمم ميتوني بپرسي ؟‌
(10-19-2011 02:08 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]داداش ليست قيمت قطعات خودرو ها رو بگير .
قطعاتي مثل رينگ و لاستيك و روكش صندلي و سيستم صوتي ( مانيتور + ضبط سي دي + چنجر + ساب + ووفر ) و چراغ زنون و سانروف و گارد جلو و عقب براي ماشين هاي شاسي بلند و اين چيه وصل ميشه به سقف بار ميزارن روش اسمشو يادم رفت .
فقط اين وسايلي كه بالا گفتم اصل و امريكايي يا اروپايي باشه كه بتونه با محصولات چيني رقابت كنه .

ماشالله لیست درخواست سبحان عزیز تنهایی 4 روز کار داره .

چشم تا اونجایی که تونستم برات میپرسم ولی اگه برند سازنده ها رو بگی راحت تر گیر میاد .
(10-19-2011 02:40 AM)دلشاد حسین پور نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-19-2011 02:08 AM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]داداش ليست قيمت قطعات خودرو ها رو بگير .

ماشالله لیست درخواست سبحان عزیز تنهایی 4 روز کار داره .

چشم تا اونجایی که تونستم برات میپرسم ولی اگه برند سازنده ها رو بگب راحت تر گیر میاد .

Big Grin
ببخش گلم .
واقعا اين ليستي كه گفتم خيلي بيشتر از هر وسيله اي سود داره .
با يه بازاريابي صحيح ،‌ حداقل سودش 1 ميليارده .
من معتقدم تو هر كوره دهي حداقل يه ماشين با قيمت حداقل 40 ميليون هست كه صاحبش حاضر بشه واسه خاص شدن ماشينش ، 2 برابر اجناس چيني پول بده و جنس اصل و لوكس بخره .
پس تعداد ابادي هاي كشور رو ضربدر سود حاصل بكنيد تا سود كل بدست بياد Big Grin

مارك خاصي مد نظرم نيست . چون اگه برند بگم يعني چينيش تو ايران هست . مثل پايونر سوني اوُ زِد ماركس پيرلي جانسون و ... كه همشون چيني هاش پره تو بازار. من جنس اصل مدنظرم هست . يعني لطف كنيد و بريد از فروشنده فقط و فقط جنس اصل امريكايي ،‌ايتاليايي ، الماني ،‌انگليسي ،‌ فرانسوي ، ژاپني و ... رو قيمت بگيريد .
حتماً پیگیری مینکنم سبحان جان .
1000 تا سپاس .
خيلي گلي دلشاد جان .
واقعا توصيه من به دوستان هم سرمايه گذاري روي بخش هاي تزئيني و فني خودرو هست .
سبحان جان پارسال کلی خرج همین تزیینات کردم Yosef.gif

باهات موافقم سود خوبی داره برا کسی که علاقه داشته باشه

دلشاد جان برات ارزوی موفقیت میکنم تاجر بزرگ
سلام آقاي حسين پور واقعا خوشحال شدم و براتون آرزوي موفقيت ميكنم من چيزي نميخوام فقط اگه رفتيد زيارت ما رو هم دعا كنيد ياعلي
(10-19-2011 08:45 PM)Suma نوشته شده توسط: [ -> ]سبحان جان پارسال کلی خرج همین تزیینات کردم Yosef.gif

باهات موافقم سود خوبی داره برا کسی که علاقه داشته باشه

دلشاد جان برات ارزوی موفقیت میکنم تاجر بزرگ

پدرم ميگه اگه به ماشين من و مامانت نزديك شي با يه گلوله خلاصت ميكنم Big Grin من كه پسرشم مطمئنم شوخي نداره Big Grin
من خيلي رو ماشين خرج ميكنم Big Grin
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع