سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با 7 میلیون چکار میشه کرد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
سلام دوست عزیز ناصر آقا . من ایده خوبی دارم و روش دارم کار میکنم اگه شما تمایل به همکاری دارید من هستم شما هم تو کار نرم افزار هستید و رشته تون مرتبطه می تونیم موفق بشیم09188433109
من میرم میگردم دنبال یه خونه 40 متری در مناطق حنوبی تهران

7 میلیون تومان
18 میلیون تومان وام مسکن
15 میلیون تومان رهن

یه خونه 40 میلیونی با 7 میلیون میخرم . بعد از اینکه قسط های وام تموم شد ، قیمت خونه میشه حدود 70 میلیون تومان .

70 میلیون تومان
18 میلیون تومان وام مسکن
30 میلیون تومان رهن

یه خونه 118 میلیونی میخرم .بعد باید دوباره قسط بدم .

تنها مشکل این طرح اینه که باید قسط های بانک رو بدی و بعد از حدود 4 سال با 7 میلیون صاحب یه خونه ی 118 میلیون تومانی میشید .
که باهاش می تونید خیلی کارها کنید .
البته هر کدام از حرکتها 5 سال طول میکشد و اقساط ماهیانه.مسئله پرداخت اقساط مهم است.
(12-03-2011 11:29 PM)pesar368 نوشته شده توسط: [ -> ]من میرم میگردم دنبال یه خونه 40 متری در مناطق حنوبی تهران

7 میلیون تومان
18 میلیون تومان وام مسکن
15 میلیون تومان رهن

یه خونه 40 میلیونی با 7 میلیون میخرم . بعد از اینکه قسط های وام تموم شد ، قیمت خونه میشه حدود 70 میلیون تومان .

70 میلیون تومان
18 میلیون تومان وام مسکن
30 میلیون تومان رهن

تنها مشکل این طرح اینه که باید قسط های بانک رو بدی و بعد از حدود 4 سال با 7 میلیون صاحب یه خونه ی 118 میلیون تومانی میشید .

طبق گفته ي رابرت كيوساكي اين ميشه بدهي نه دارايي...........
از هر 1000 نفر كه ميرن دنبال مرواريد 999 نفر دست خالي بر ميگرده !
يه دست ديگه بزنه ميتونه به مرواريد برسه ، ولي ميترسه نفس كم بياره ! بر ميگرده بالا .
اون يه نفر اون يه دست رو ميزنه و با خودش ميگه يا بالا ميرسم يا نمي رسم ! جز اين دو حالت به هيچ عنوان حالت سومي نيست . پس يه دست رو ميزنه و مرواريد رو بر ميداره . مسلما پاداش اون يه دست بالا رسيدنه !
با هر مقدار سرمايه اي ميشه به موفقيت رسيد فقط اون يه دست رو ميخواد !
(12-03-2011 11:29 PM)pesar368 نوشته شده توسط: [ -> ]من میرم میگردم دنبال یه خونه 40 متری در مناطق حنوبی تهران

7 میلیون تومان
18 میلیون تومان وام مسکن
15 میلیون تومان رهن

70 میلیون تومان
18 میلیون تومان وام مسکن
30 میلیون تومان رهن

امکان انجام اینکار زیر 10%
به قول آقاي سلجوقي كارآفرين برتر سال اين سرمايه نيست كه به شما كمك مي كنه بلكه فكر شما ست كه در مسير كارآفريني و شروع كار براي شما مفيده
(12-04-2011 06:28 PM)mjdehghani نوشته شده توسط: [ -> ]

7 میلیون تومان
18 میلیون تومان وام مسکن
15 میلیون تومان رهن

70 میلیون تومان
18 میلیون تومان وام مسکن
30 میلیون تومان رهن

امکان انجام اینکار زیر 10%

10 درصد هم خيليه ،‌10 درصد 100 درصديه واسه خودش .

(12-04-2011 06:30 PM)maryam_sh نوشته شده توسط: [ -> ]به قول آقاي سلجوقي كارآفرين برتر سال اين سرمايه نيست كه به شما كمك مي كنه بلكه فكر شما ست كه در مسير كارآفريني و شروع كار براي شما مفيده

سرمايه مثل اسبه و مغز مثل سواركار .
وقتي سواركار ماهر نباشه رو يه حركت اشتباه ميتونه اسب رو به كشتن بده و اگه اسب نباشه بهترين سواركار هم بي كاره !‌
تفاوت اينه كه اسب جور ميشه ولي واسه ساحته شدن يه سواركار حداقل 10 سال زمان لازمه !
از بزرگی پرسیدند > اگه یه صبح از خواب بیداربشی و ببینی همه چیزت از بین رفته و در نقطه صفر هستی چیکار میکنی ؟
گفت > فکر میکنم ببینم مردم به چه چیزی بیشتر احتیاج دارن . بعد اون چیزو با قیمت کمتر و کیفیت بالاتر براشون تهیه میکنم . بزودی به همین نقطه ای که امروز هستم خواهم رسید .
با 7 ملیون میتونی خرید و فروش طلا بکنی ولی باید تجربه تقریبا بالایی برای این کار داشته باشی تا سود کنی برای همین اگر تجربه اینکارو نداری خرید و فروش طلارو بذار کنار
2-کار دوم که میتونی انجام بدی راه اندازی یه شغل آزاده . ولی قبل از اون ببین به تخصصت چه کاری میخوره؟ . از مغازه ای که میخوای بزنی چند تا توی شهر هست؟آیا میتونی بهتر از اونا عمل کنی؟
البته راههای کسب درامد زیادی وجود داره ولی من فقط در این دو مورد تجربه دارم
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع