سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میلیاردر شدن با خدا.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عااااااشقتم خدااااااا
از:خدا
بسم الله
ای بنده من ؛ مرا اطاعت کن تا ترا مثل خود کنم وهمان گونه که من هر آنچه را اراده کنم خلق می کنم،
تو اراده کن و خلق شود.
» من همه چیز را در این جهان هستی برای تو آفریده ام و تو را..برای خودم »
بسم الله
» وَ سَخَّرَ لَکُم ما فِی السّمواتِ وَ ما فِی الاَرضِ جمیعاً مِنهُ «سوره :الجاثية آیه :13
همه برای تو
تو برای که ؟؟
تو برای چه ؟؟
از :خدا
بسم الله
وَلَا تَقُولَنَّ لِشَيْءٍ إِنِّي فَاعِلٌ ذَلِكَ غَدًاو
زنهار در مورد چيزى مگوى كه من آن را فردا انجام خواهم داد
سوره کهف ایه)۲۳(
اگر توی ذهنتون کاری در نظر داریدهمین الان انجام بدیدگاهی اوقات
» بعدا« میشود »هرگز«
از : خدا
بسم الله
فَإِنَّ مَعَ الْعُسرِ يُسراًإِنَّ مَعَ الْعُسرِ يُسرا
ًبه يقين باهر سختى آسانى است.)
آرى مسلما باهرسختى آسانى است.)
سوره انشراح آیات5- 6
این قول خداوند است و چه کسی راستگو تر از الله ولی باز هم برای خاطر جمع بودن من و تودوبار تکرار کرده که ته دلمون ، قرص قرص باشه
بسم الله
فَإِنَّ مَعَ الْعُسرِ يُسراًإِنَّ مَعَ الْعُسرِ يُسرا
ًبه يقين باهر سختى آسانى است.)
آرى مسلما باهرسختى آسانى است.)
سوره انشراح آیات5- 6
این قول خداوند است و چه کسی راستگو تر از الله ولی باز هم برای خاطر جمع بودن من و تودوبار تکرار کرده که ته دلمون ، قرص قرص باشه
بسم الله
نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ”
بندگانم را آگاه کن که من بخشنده ی مهــــربانم ! “»سوره حجر
گوش کن ای بنده من!!!
سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده امو نه با تو دشمنی کرده ام.)ضحی 1-2(افسوس که هر کس را به تو فرستادم تا به تو بگویم دوست دارم و راهی پیش پایت بگذارم اورا که مرا به سخره گرفتی.)یس 30(و هیچ پیامی از پیام هایم به تو مرسید مگر از آن روی گردانیدی.)انعام 4(و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته ام)انبیا 87(و مرا به مبارزه طلبیدی و چنان شدی که گمان توهم زده بردی خودت بر همه چیز قدرت داری.)یونس 24(و این در حالی بود که حتی مگسی را نمی توانستی و نمی توانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی بگیرد نمی­توانی از او پس بگیری)حج 73(پس چون مشکلات از بالا و پایین آمدند و چشمهایت از وحشت فرورفتند، وقلبت آمد توی گلویت و تمام وجودت لرزید چه لرزشی، گفتم کمک هایم در راه است و چشم دوختم ببینم که باورم میکنی اما به من گمان بردی چه گمان هایی.)احزاب 10(تا زمین با آن فراخی بر تو تنگ آمد پس حتی از خودت هم به تنگ آمدی و یقین کردی که هیچ پناهی جز من نداری، پس من به سوی تو بازگشتم تا تو نیز به سوی من بازگردی، که من مهربانترینم در بازگشتن.)توبه118(-وقتی در تاریکی ها مرا بزاری خواندی که اگرتو را برهانم با من میمانی، تو را از اندوه رهانیدم اما باز مرا با دیگری در عشقت شریک کردی.)انعام63-64(این عادت دیرینه­ات بوده است،هرگاه که خوشحالت کردم از من روی گردانیدی و رویت را آن طرفی کردی و هروقت سختی به تو رسید از من ناامید شده­ای.)اسرا 83(آیا من برنداشتم از دوشت باری که می شکست پشتت؟)سوره شرح 2-3(غیر از من خدایی که برایت خدایی کرده است؟)اعراف 59(پس کجا میروی؟)تکویر 26(پس از این سخن دیگر به کدام سخن می خواهی ایمان بیاوری؟)مرسلات50(چه چیز جز بخشندگیم باعث شد تا مرا که می بینی خودت را بگیری؟)انفطار 6(مرا به یاد می آوری؟ من همانم که بادها را میفرستم تا ابرها را در آسمان پهن کنندوابرها را پاره پاره به هم فشرده می کنم تا قطره ای باران از خلال آن ها بیرون آید و به خواست من به تو اصابت کند تا تو فقط لبخند بزنی، و این در حالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره باران، ناامیدی تو را پوشانده بود)روم48(من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمیستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه میدهم.)انعام 60(من همانم که وقتی می ترسی به تو امنیت میدهم)قریش3(برگرد، مطمئن برگرد، تا یک بار دیگه با هم باشیم)فجر 28-29(تا یک بار دیگه دوست داشتن همدیگر را تجربه کنیم.
دوستان فایل رو اپلود کردم جملات و فونتا قاطی دیده میشن برام.اگه برا شمام اینطوره بگید اصلاح کنم.سپاس.
دوستان این فایل قبل رو اپلود کردم جملات و فونتا قاطی دیده میشن برام.اگه برا شمام اینطوره بگید اصلاح کنم.سپاس.
لینک مرجع