سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: " چه وقت طلا را بفروشیم که ضرر نکنیم؟"
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
مدتی پیش حدود 10 تومن وام برای کاری گرفته بودم که چون به ثمر نرسید برای حفظ سرمایه م طلای آب شده خریداری کردم اما دست بر قضا مذاکرات ایران و امریکا! کار دستم داد.A00 (22)
طلای 18 حدود گرمی 110 خریدم
بنظر شما تا عید صبر کنم یا هر چه زودتر بفروشم بهتر است؟
احساس میکنم ورشکست شدم کلا10_003
اگر می توانید اقساطش را با درامدتون پرداخت کنید ، طلاها را کلا ندید بگیرید و بندازید تو صندوق امانات و تمام
الان هم قصد کار جدیدی دارید که نیاز به نقدینگی داره ، وام جدید بگیرید

طلا برای پس انداز و روز مباداست ، نه دلال بازی و سفته بازی
با اینکار مطمئن باشید ، روزی روزگاری چنان گره ای ازتون باز می کنه که خودتون هم باور نمی کنید
با اجازه آقا مهدی
البته ایشون جواب رو تمام و کمال دادند اما به خاطر اینکه بنده هم تو بازار طلا بودم اینو عرض کنم که فعلا طلا رو اگه نگیم تو کف قیمتی هست نزدیک به کفه.
بازارهای اینچنینی مثل مسکن ،طلا ،حتی بورس حرکات سینوسی دارن و افراد حرفه ای میتونن از این بازارها سود ببرن و متاسفانه آماتورها ضررشو.
بهتره به طلایی که دارید به عنوان یه سرمایه گذاری دراز مدت نگاه کنید و کاملا فراموشش کنید.(بهتره به این فکر کنید که2 سال نشده شاید 5 برابر بالاتر هم بتونید بفروشید !!!!)
(01-08-2014 04:13 PM)alma نوشته شده توسط: [ -> ]با اجازه آقا مهدی
البته ایشون جواب رو تمام و کمال دادند اما به خاطر اینکه بنده هم تو بازار طلا بودم اینو عرض کنم که فعلا طلا رو اگه نگیم تو کف قیمتی هست نزدیک به کفه.
بازارهای اینچنینی مثل مسکن ،طلا ،حتی بورس حرکات سینوسی دارن و افراد حرفه ای میتونن از این بازارها سود ببرن و متاسفانه آماتورها ضررشو.
بهتره به طلایی که دارید به عنوان یه سرمایه گذاری دراز مدت نگاه کنید و کاملا فراموشش کنید.(بهتره به این فکر کنید که2 سال نشده شاید 5 برابر بالاتر هم بتونید بفروشید !!!!)

خیلی ممنون از پاسختون. الان بانکی هست که سپرده طلا قبول کنه؟ و ی مشکل دیگه اگه تا 2 سال صبر کنم ک خمس بهش تعلق میگیرهUndecided
درود
بانك كارگشايي فكر ميكنم طلا را ميگيرد و يك درصدي وام ميدهد البته بانك هاي ديگر نظير صادرات هم همچين طرح هايي رو اوردن

درست بخاطر ندارم اما هرگرمي فكر كنم حدود 7 الي 10 هزار تومان ميدهند.
براي جزئيات دقيق به بانك هاي مورد نظر مراجعه كنيد
(01-11-2014 12:01 PM)iren نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-08-2014 04:13 PM)alma نوشته شده توسط: [ -> ]با اجازه آقا مهدی

خیلی ممنون از پاسختون. الان بانکی هست که سپرده طلا قبول کنه؟ و ی مشکل دیگه اگه تا 2 سال صبر کنم ک خمس بهش تعلق میگیرهUndecided

خمس و ذکاتش را که باید حتما بدی مالیات و پول نفت و گاز را هم حتما بده + نصف بیشتر کالاها را بیشتر از قیمت بازار جهانی بخر + رای دادن هم یادت نره

طلا را هم همانطور که دوستمون فرمودند ، بانک کارگشایی برای طلای ساخته شده با فاکتور وام 4 درصدی می داد ، حدود 7 درصد ارزش کل طلا بود یا شایدم گرمی 7 تومن که دوستمون گفت بود ولی الان دقیق نمی دونم هنوز پابرجا هست یا نه

ولی برای طلای شمش و آب شده متاسفانه هیچ بانکی به عنوان ضمانت قبول نمی کنه
(01-11-2014 03:16 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]خمس و ذکاتش را که باید حتما بدی مالیات و پول نفت و گاز را هم حتما بده + نصف بیشتر کالاها را بیشتر از قیمت بازار جهانی بخر + رای دادن هم یادت نره

طلا را هم همانطور که دوستمون فرمودند ، بانک کارگشایی برای طلای ساخته شده با فاکتور وام 4 درصدی می داد ، حدود 7 درصد بود الان دقیق نمی دونم هنوز پابرجا هست یا نه
ولی برای شمش و آب شده نه بانکی به عنوان ضمانت قبول نمی کنه

ممنون که وقت گذاشتین ولی بدون تمسخر هم میشد پاسخ داد
چیز بدی نگفتم که داداش
دوست عزيز
با اين وضعيت بازار جهاني طلا فعلا به اين زودي به نرخ قبلي بر نمي گرده وبايد چند ماه صبر كرد تا مشخص بشه شرايط
شما يا ميتواني صبر كني تا در زمان مناسب عرضه كني
بخاطر خمست ميتواني تا يكسال ديگه صبر كني

يا ميتواني به طلا فروش قابل اطمنيان بدي تا برات كار كنه يعني سرمايه از تو كار ازاون اينطوري وارد چرخه درامدش كردي وهرموقع بخواي خارج كني طلا بانرخ روز خارج مي كني
(01-12-2014 12:37 PM)iren نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-11-2014 03:16 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]خمس و ذکاتش را که باید حتما بدی مالیات و پول نفت و گاز را هم حتما بده + نصف بیشتر کالاها را بیشتر از قیمت بازار جهانی بخر + رای دادن هم یادت نره

طلا را هم همانطور که دوستمون فرمودند ، بانک کارگشایی برای طلای ساخته شده با فاکتور وام 4 درصدی می داد ، حدود 7 درصد بود الان دقیق نمی دونم هنوز پابرجا هست یا نه
ولی برای شمش و آب شده نه بانکی به عنوان ضمانت قبول نمی کنه

ممنون که وقت گذاشتین ولی بدون تمسخر هم میشد پاسخ داد
چیز بدی نگفتم که داداش

تمسخر نبود دوست من ، برای این گفتم که یکم به خودت بیایی
بهتره دین را بفهمیم به جای اینکه کورکورانه تقلید کنیم ، ببین زمان پیامبر کاربرش چی بوده ، برای چی وضع شده ، آیا کماکان نیازه به همون مصرف برسه یا نه ؟!
فارق از این مسائل با خودت عهد کن قسمتی از مالت را نه با زور و ترس از جهنم و وعده بهشت ، بلکه از صمیم قلب در راهی که فکر می کنی درسته صرف امور خیر کنی ، مطمئن باش اینجوری هم خودت راضی تری هم جامعه بهتری داریم

برای خمس هم نگران نباش ، تا زمانی که اقساطش تمام نشده ، این کالا برای شما نیست که بخوای خمسش را بدی ، تازه اقساط که تمام شد یکسال بعدش موعد خمسش می شه

ببخشید اگر صحبتم باعث ناراحتی شما شد

10_004
(01-12-2014 05:14 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]تمسخر نبود دوست من ، برای این گفتم که یکم به خودت بیایی
بهتره دین را بفهمیم به جای اینکه کورکورانه تقلید کنیم ، ببین زمان پیامبر کاربرش چی بوده ، برای چی وضع شده ، آیا کماکان نیازه به همون مصرف برسه یا نه ؟!
فارق از این مسائل با خودت عهد کن قسمتی از مالت را نه با زور و ترس از جهنم و وعده بهشت ، بلکه از صمیم قلب در راهی که فکر می کنی درسته صرف امور خیر کنی ، مطمئن باش اینجوری هم خودت راضی تری هم جامعه بهتری داریم

برای خمس هم نگران نباش ، تا زمانی که اقساطش تمام نشده ، این کالا برای شما نیست که بخوای خمسش را بدی ، تازه اقساط که تمام شد یکسال بعدش موعد خمسش می شه

ببخشید اگر صحبتم باعث ناراحتی شما شد

10_004

اقا مهدی در این مورد اشتباه بیان کردین

ویرایش شد........10_004
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع