سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: انتخاب لوگوی برتر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام خدمت همه شما دوستان گرامی
من از شما عزیزان می خواستم از لوگو های زیر یکی را برای من انتخاب کنید
و یا بهترین را از میان لوگو های زیر برایم انتخاب کنید

شماره 1
[تصویر: P98icture1.png]

شماره 2
[تصویر: P6icture1.png]

شماره 3
[تصویر: Pi3cture1.png]

شماره 4
[تصویر: Pictu4re1.png]
لطفا در نظرسنجی شرکت کنید
شماره 1
سومی قابل تحمل تر هست ، خیلی بهتر از اینها می شه کار کرد ، یک پی ام به ممد شموسی بزن ، اونم برات یک طرح بزنه بعد انتخاب کن
(01-02-2014 11:26 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]سومی قابل تحمل تر هست ، خیلی بهتر از اینها می شه کار کرد ، یک پی ام به ممد شموسی بزن ، اونم برات یک طرح بزنه بعد انتخاب کن
خیلی ممنون از نظر شما استاد عزیز 10_004
چشم حتما بهشون خبر میدم
من خودم طراح هستم ولی به دلیل وقت کمی که دارم همین هارو تونستم طراحی کنم
داداش مهران ، اینجا چون با همه دوستان احساس راحتی می کنیم معمولا بی پرده حرفها زده می شه ، خدای ناکرده قصدم جسارت به شما یا طرح هاتون نبوده ، لوگوهای خنده دار و دارای ده ها اشکال روی تیراژ های صدها هزاری روزانه داره روی محصولات مختلف چاپ می شه و کسی هم خورده نمی گیره ، هدف از این صحبت ها اینه که بهترین باشی و جای هیچ حرف و حدیث و حسرتی باقی نمونه

برای طراحی لوگوتایپ باید گرافیست باشی تا طراح ، طراح از ابزار و سلیقه اش استفاده می کنه ولی لوگو نیاز به خلاقیت و نواوری هم داره
مورد سوم از لحاظ رنگ بندی ، تناسب و بقیه موارد گرافیکی اوکی هست ، ولی به نظر من باید فونت لوگو را یک گرافیست به صورت دستنویس به صورت اختصاصی براتون طراحی کنه تا خاص بودن و تک بودنش حفظ بشه ، یعنی به نظر من شما توی لوگوتایپ باید کار کنی ، کادر و بقیه خوبه

لوگوتایپ را توی گوگل سرچ کن ، با نمونه های اون آشنا می شی ، اگه عجله داری می تونی از همون ها هم به صورت ترکیبی استفاده کنی
من به مورد دوم رایم مثبت تره. گرچه باید دید این آرم برای چه نوع خدماتی است
(01-02-2014 12:55 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]داداش مهران ، اینجا چون با همه دوستان احساس راحتی می کنیم معمولا بی پرده حرفها زده می شه ، خدای ناکرده قصدم جسارت به شما یا طرح هاتون نبوده ، لوگوهای خنده دار و دارای ده ها اشکال روی تیراژ های صدها هزاری روزانه داره روی محصولات مختلف چاپ می شه و کسی هم خورده نمی گیره ، هدف از این صحبت ها اینه که بهترین باشی و جای هیچ حرف و حدیث و حسرتی باقی نمونه

برای طراحی لوگوتایپ باید گرافیست باشی تا طراح ، طراح از ابزار و سلیقه اش استفاده می کنه ولی لوگو نیاز به خلاقیت و نواوری هم داره
مورد سوم از لحاظ رنگ بندی ، تناسب و بقیه موارد گرافیکی اوکی هست ، ولی به نظر من باید فونت لوگو را یک گرافیست به صورت دستنویس به صورت اختصاصی براتون طراحی کنه تا خاص بودن و تک بودنش حفظ بشه ، یعنی به نظر من شما توی لوگوتایپ باید کار کنی ، کادر و بقیه خوبه

لوگوتایپ را توی گوگل سرچ کن ، با نمونه های اون آشنا می شی ، اگه عجله داری می تونی از همون ها هم به صورت ترکیبی استفاده کنی
خیلی ممنون از راهنمایی های شما
استاد عزیز
آقا مهدی عزیز
من همین جا با اجازه مدیران سایت اعلام می کنم به بهترین لوگویی که برای من طراحی بشه جایزه به صورت نقدی به ایشان داده می شود
من در نظر دارم به دو لوگوی برتر هر کدام 20 هزار تومن جایزه بدم
لوگو ها هم با رای دوستان گل انجمن انتخاب میشن
با تشکر فراوان از همه شما عزیزان

موضوع لوگو برای صنایع غذایی می خوام
سلام دوست عزیز
لطفا این مطلب رو مطالعه فرمایید
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2912
----------------
و اما در مورد نظرسنجی
لوگو به سه دسته تقسیم میشه
تصویری
نوشتاری ( لوگو تایپ )
تصویری + نوشتاری
انتخاب هر کدوم از این سه مورد ملاک های خاص خودش رو داره
باید چشم انداز بزرگتری نسبت به آینده شغلتون داشته باشید
لوگو موردی نیست که اگه الان یه نمونه آماده کردید ، سال دیگه عوض کنید
لوگو هویت شرکت و سازمان شما هست ، پس بیشتر نسبت به این مورد حساسیت داشته باشید
دوستان با تشکر از همه ی شما آقا قرار شد یکی از دوستان یک لوگو برای شرکت ما طراحی کنند
از راهنمایی های شما عزیزان و بردارن گلم متشکرم
امیدوارم موفق باشید
از مدیر عزیز می خوام این تایپیک رو ببنده
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع