سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: زمین های صنعتی ارزون
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت همه دوستان و این فروم بسیار خوب
اگه کسی اطلاعاتی در مورد قیمت زمین های صنعتی داره بگه ، این که کجا از همه ارزون تره الان و این که کجا زمین صنعتی بخری بهتره .... در مورد قیمت سوله زدن و امکان این که چند درصد زمین رو می شه سوله کرد هم اگه توضیح بدید که عالیه Yosef.gif
با تشکر
سلام به دوستان گلم وتشکر از راه اندازی این تاپیک توسطschayan عزیز، در حال حاضر که اوضاع کارخونه های صنعتی جالب نیست و در شهرک های صنعتی خوب وشناخته شده ای مثل شهرک صنعتی هشتگرد ، میشه تعداد زیادی کارخونه نیمه تعطیل وتعطیل با سوله ها ودستگاههای آماده واسه خرید پیدا کرد(که با مدیریت بحران صحیح و ارتباطات قوی! و تخصص کافی فنی ، میشه سرپاشون کرد)، اونم با قیمتای خوب! اما اگه فقط دنبال موقعیت شهرک صنعتی خوب رو به پیشرفتی با قیمت زمین پائین ، شهرک صنعتی بینالود را پیشنهاد می کنم که تا سه الی پنج سال آینده چشم انداز خوبی داره....موفق باشی 10_004
با تشکر از کتایون کاظمی عزیز ، شهرک صنعتی بینالود یکی از دوستان چند سال پیش زمین گرفت توش و کار هم کرد ولی بعد این که بلیت هواپیما گرون شد دیگه ولش کرد (به نظرم کرایه داد به کسی که کار کنه توش) به نظرم منطقی هم بود از تهران تا مشهد بدون هواپیما منطقی نبود. شهرک بینالود برای ساکنان استان خراسان بسیار خوبه
نظر من بیشتر روی شناخت مناطق صنعتی اطراف تهران هست نه شهرک های صنعتی چون برای شهرک های صنعتی باید از هفت خوان رستم گذشت و کلی هم ادم زیر قرض می ره ..... معرفی مناطق صنعتی اطراف تهران که هم از نظر قیمت مناسب باشه هم از لحاظ تراکم صنعتی
منم شدیدا دنبال زمین به مساحت 10 تا 15 هزار متر که 3 هزارمتر سوله داشته باشه و یا بشه توش ساخت در اطراف تهران هستم!

همچنین اینکه دوستی گفته بودن میشه کارخونه تعطیل و نیمه تعطبل به قیمت خوب خرید، آیا کارخونه مواذ غذایی به قیمت خوب سراغ دارن(اطراف تهران). قیمتشون توی چه رنجی هست؟
(01-01-2014 08:32 AM)کتایون کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به دوستان گلم وتشکر از راه اندازی این تاپیک توسطschayan عزیز، در حال حاضر که اوضاع کارخونه های صنعتی جالب نیست و در شهرک های صنعتی خوب وشناخته شده ای مثل شهرک صنعتی هشتگرد ، میشه تعداد زیادی کارخونه نیمه تعطیل وتعطیل با سوله ها ودستگاههای آماده واسه خرید پیدا کرد(که با مدیریت بحران صحیح و ارتباطات قوی! و تخصص کافی فنی ، میشه سرپاشون کرد)، اونم با قیمتای خوب! اما اگه فقط دنبال موقعیت شهرک صنعتی خوب رو به پیشرفتی با قیمت زمین پائین ، شهرک صنعتی بینالود را پیشنهاد می کنم که تا سه الی پنج سال آینده چشم انداز خوبی داره....موفق باشی 10_004

میشه اطلاعات بیشتر بدید
لینک مرجع