سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی در مورد شروع کار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و خسته نباشید
ممنون میشن بهم کمک کنید.فکر کنم این اولین پستی هست که تو این سایت خوب میدم
من به تازگی از خدمت معاف شدم تو بندر دیلم در استان بوشهر که یه شهر کوچیک هست ساکن هستم. اگه خدا بخواد میخوام شروع بکار کنم.ولی سرمایم زیاد نیست.(حدود 16میلیون) به تعمیرات موبایل و کامپیوتر و همچنین به فروشگاه پوشاک خیلی علاقه مند هستم.میخوام کمک کنید که کدومو شروع کنم.
تشکر.کوچیک شما یاسر
هم استانی عزیز سلام ! خوبی ککا؟!

با تعمیرات موبایل آشنا هستی؟! اگه آشنایی کامل داری برو تو کارش یا برو دوره ببین خیلی عالیه! خیلی به پوشاک فک نکن بیشتر رو موبایل تمرکز کن!
(12-31-2013 12:05 PM)tondar12 نوشته شده توسط: [ -> ]هم استانی عزیز سلام ! خوبی ککا؟!

با تعمیرات موبایل آشنا هستی؟! اگه آشنایی کامل داری برو تو کارش یا برو دوره ببین خیلی عالیه! خیلی به پوشاک فک نکن بیشتر رو موبایل تمرکز کن!

سلام دوست من خوبی؟ ممنونم از جوابت.چندتا سوال دارم.1-دلیل خاصی داری که میگی به پوشاک فکر نکنم؟2-تا حدودی با تعمیرات نرم افزاری موبایل آشنا هستم ولی باید حتما آموزش ببینم.آیا آموزشگاه خوبی سراغ داری اگه تو تهران هم باشه ایرادی نداره.3-آخه بقول اینوریا یکم توکلم پایینه.تو بازار اینجا تعمیرات موبایل کم نیست به نظرتون این موضوع برام مشکل درست نمیکنه؟
ممنون میشم هم شما و هم بقیه بچه ها کمک کنن.
دم بوشهریا گرم
من از بازار پوشاک خبری ندارم اما به نظرم موبایل و کامپیوتر در کنار هم ج می ده. تعمیرات موبایل رو تخصصی یاد بگیرید. تعمیرات کامپیوتر کاری نداره و فقط تست قطعاته. می تونید ابتدا با یکی از تعمیرکارهای کامپیوتر صحبت کنید و هرچی کامپیوتر برای تعمیر میاد و بدید اونجا واستون تعمیر کنه و پورسانت بگیرید. در کنارش خودتون هم دست به کار بشین و یاد بگیرین. یا اگه کسی رو دارید که می تونه کمکتون کنه که بهتر. اگه رهن و اجاره مغازه رو حساب نکنیم 16 تومن واسه شروع کافیه
سلام.

خواهش میکنم راهنماییم کنید.

من دانش اموز سال سوم تجربی هستم در اصفهان.

تایپم بد نیس و میخوام اگه بشه و با راهنمایی های شما، کسب درآمدی هرچند کم داشته باشم از این طریق...

میشه بهم بگین چطور میتونم اینکارو شروع کنم؟ :-(
سلام
بچه ها من بالاخره بین تعمیرات موبایل و پوشاک فروشی, پوشاک رو انتخاب کردم.اگه خدا بخواد میخوام کم کم شروع کنم.فقط تو تهران نمیدونم از کجا باید جنس برا مغازه بخرم.ممنون میشم بگید عمده فروشهای خوب و ارزون تو تهران کجا هستن؟ تشکر
(01-02-2014 10:40 PM)delkhaste نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

تایپم بد نیس و میخوام اگه بشه و با راهنمایی های شما، کسب درآمدی هرچند کم داشته باشم از این طریق...

واسه تایپ به نظرم بهتره توی سایت تایپیران عضو شین. اگه سرعت و دقت تایپتون بالا باشه پروژه های زیادی واسه تایپ میگیرید
(01-03-2014 10:58 AM)toofan245 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-02-2014 10:40 PM)delkhaste نوشته شده توسط: [ -> ]سلام.

واسه تایپ به نظرم بهتره توی سایت تایپیران عضو شین. اگه سرعت و دقت تایپتون بالا باشه پروژه های زیادی واسه تایپ میگیرید

سلام. خیلی ممنونم از بابت راهنماییتون فقط اگه اطلاعات بیشتری در مورد این سایت دارین بهم بدین ممنون میشم...
خواهش
اطلاعات خاصی نیاز نیست
وارد سایت می شین http://typeiran.com
به عنوان تایپیست ثبت نام می کنید
پروژه ها رو مشاهده می کنید.
قیمت منصفانه با زمان تحویل زودتر پیشنهاد می دید.
پروژه رو تحویل میگیرید و تایپ شده رو به صورت ورد تحویل میدید و دستمزد رو دریافت می کنید
لینک مرجع