سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: به لطف خدا شروع کردم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان. از زمانی که عضو سایت شدم سعی کردم مطالب سایت رو بخونم و اطلاعاتم و بالا ببرم (بخصوص مطالب استاد قربانیان عزیز در خصوص تجسم خلاق). از همون اول که موضوع دو برابر کردن شروع شد از این ایده خوشم اومد ولی تا بحال اقدام نکرده بودم (به دلیل گرفتاری کاری و غیره).
من تا الان در کنار کارم یه کوچولو هم سرمایه گذاری کردم با شراکت برادرم و شکر خدا تا الان با همه سختی هاش نتیجه بدی نگرفتیم. اما واقعیت اینه که این سرمایه گذاری ها همه ایده برادرم بوده و حتی همه زحماتش رو دوش خودش بوده و من هم همیشه پشتیبانش بودم اما دلم میخواد من هم یه کاری کنم و اعتماد بنفسم بالا بره. بنابراین تصمیم گرفتم با 28 مرحله دو برابر کدن پول شروع کنم و با این تاپیک شروعم رو اعلام میکنم. گرچه اینم بگم من واقعا هنوز ایده ای ندارم و امیدوارم خوب پیش برم.
امروز : 29 آذر سال 92
مبلغ اولیه : 2000 تومان (واغعا مبلغ کمیه اما تلاشم رو می کنم)
ممنون میشم راهنماییم کنید و انگیزه بدید
شاد زی
بهتون تبریک میگم همین که قدم اول برداشتید مطمن باشید پیروز میشید فقط باید استمرار داشته باشی
خدا را شکر که تصمیم به حرکت گرفتید. ایمان دارم که موفقیتتان حتمی است.
ممنون استاد
(12-20-2013 09:01 PM)elaheh-hosseini نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان. از زمانی که عضو سایت شدم سعی کردم مطالب سایت رو بخونم و اطلاعاتم و بالا ببرم (بخصوص مطالب استاد قربانیان عزیز در خصوص تجسم خلاق). از همون اول که موضوع دو برابر کردن شروع شد از این ایده خوشم اومد ولی تا بحال اقدام نکرده بودم (به دلیل گرفتاری کاری و غیره).
من تا الان در کنار کارم یه کوچولو هم سرمایه گذاری کردم با شراکت برادرم و شکر خدا تا الان با همه سختی هاش نتیجه بدی نگرفتیم. اما واقعیت اینه که این سرمایه گذاری ها همه ایده برادرم بوده و حتی همه زحماتش رو دوش خودش بوده و من هم همیشه پشتیبانش بودم اما دلم میخواد من هم یه کاری کنم و اعتماد بنفسم بالا بره. بنابراین تصمیم گرفتم با 28 مرحله دو برابر کدن پول شروع کنم و با این تاپیک شروعم رو اعلام میکنم. گرچه اینم بگم من واقعا هنوز ایده ای ندارم و امیدوارم خوب پیش برم.
امروز : 29 آذر سال 92
مبلغ اولیه : 2000 تومان (واغعا مبلغ کمیه اما تلاشم رو می کنم)
ممنون میشم راهنماییم کنید و انگیزه بدید
شاد زی

سلام ابجی

افرین و بهت تبریک می گم

زیاد خودتو درگبر اینکه ایده ت خاص باشه و اینا نکن
اصلا سخت نگیر و خوب اطرافت رو ببین

بهترین راهها جلو پاته

میدونم که موفقی پس ادامه بده10_004
از همه دوستان ممنون. مهيار جان از شما ممنون. حرف خوبي زدي,اينكه دنبال ايده خاص نباشم.اما مشكل اينجاس ايده هايي كه براي ٢٠٠٠ تومان دارم واقعا انجامشون برام سخته. اما تلاشمو ميكنم. حتما به نتيجه ميرسم.
خب بزار من همین الان چندتا فکر می کنم و می گم
البته فکرا خام هست ولی شما با همین فرمون کنی خودشه

خب ممممم با دو تومان میشه چه کرد

می تونی عکس بگیری و بفروشی
به این صورت که شما یه دوربین برداری و بری توی خیابان مهد کودک پارک هر جا شد از بچه ها عکس بگیری
بعدش سفارش بگیری و به مادرشون درب منزل تحویل بدی سودت رو بکشی روش

می تونی کارهای بازاریابی انجاام بدی

اگه هنری داری مثل تایپ یا مجسمه سازی یا اینجور چی ها می تونی ازش استفاده کنی اگر هم بلد نیستی می تونی یاد بگیری

دوستات فامیلت خونوادت می تونی راضیشون کنی که مشتریات باشن

ساده ترین راه مرحله اولت شاید بشه خرید برای خونه انجام بدی بعد دو تومان بیشتر ازشون بگیری حق عمل میشه چهار تومان!!

راه زیاده باید قابلیت هات رو بشناسی
دوستان من نتونستم کاری کنم. واقعا سخته . یکی از دلایلش هم درگیریم تو شرکته. راهنماییم کنید.
به نظر من اینکه شما فعلا کاری از پیش نبردید علتش بر میگرده به موضوعی که در پست ابتدایی خودتون عنوان داشتید ن واقعا هنوز ایده ای ندارم..

شما باید مسیر هدف داشته باشید و برای رسیدن به هدف جزئیات کار رو مشخص کنید باید با کار درگیر بشید باید ریز به ریز مسائل رو تحلیل کنید و..
انرژی بذارید و تفکر کنید قطعا جواب خواهید گرفت به شرط پشتکار.
لینک مرجع