سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ماشین فعلی شما چیست؟ ماشین ایده ال و رویایی شما کدام است؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
ماشین فعلی شما چیست؟ ماشین ایده ال و رویایی شما کدام است؟ فکر میکنین کی به ماشین ایده ال خود می رسین؟
والا الان ماشین ندارم
پارسال یه پاترول دودر داشتم که تمام سرمایه زندگیم بود ولی دزدیدنش Huh
اینم عکساش:
[تصویر: sazz11p3ypxv67j6tlpq.jpg]
[align=center][تصویر: 3ey2k8nwy95bi0mttfft.jpg]
ماشین رویاییم در مرحله اول جنسیس کوپه هست
فکر کنم تا اواسط سال 95 بهش برسم...
تاپیک جالبیه ممنون

به لطف خدا الان یه L9012_002دارم .هدف بعدی یه ماشین قشقایی آبی نفتی 12_002

بعدیشم جگوار 12_002رنگشو تصمیم نگرفتم اما احتمالا مشکی.
سلام فعلا که پیاده سیر میکنم
اولین ماشینی که میخام بخرم مزدا 3 هست رنگ شم سفید
بعدیشو خدا بزرگه
(12-13-2013 06:34 PM)koruosh نوشته شده توسط: [ -> ]سلام فعلا که پیاده سیر میکنم
اولین ماشینی که میخام بخرم مزدا 3 هست رنگ شم سفید
بعدیشو خدا بزرگه

مزدا ماشین خوبیه ولی یه عیب بزرگ داره و اونم ارتفاع کم اون از سطح زمین هست .برای گشت و گذار خارج ار جاده مناسب نیست.
تویوتا روفور مدل2014 هم ماشین جالبیه. برای یاریس 2014 هم ایرتویا ثبت نام داره.

به امید ماشین دار شدن هر دومون
ماشین اینجانب به لطف پدر یک فروند 206 می باشد
اسپورتیج مشکی قد بلند میخواهم 4yajuyo اما نمیدانم کی اسپورتیج دار میشوم A00 (22)
فعلا ماشین ندارم ولی بیشر علاقه به ماشین های شاسی بلند دارم.
[تصویر: wrangler-polar-edition-200x150.jpg]
(12-13-2013 09:52 PM)ebrahim.ev نوشته شده توسط: [ -> ]فعلا ماشین ندارم ولی بیشر علاقه به ماشین های شاسی بلند دارم.
[تصویر: wrangler-polar-edition-200x150.jpg]

آقا ابراهیم با پاترول شروع کن که فوق العادست

تنها بدی ماشین شاسی بلند (مخصوصا پاترول Big Grin) اینه که وقتی سوارش بشی دیگه دل کندن ازش سخته Sleepy
اقا من یه تیبا ثبت نام کردم زرشکی متااالیک Yosef.gif بهمن تحویل میدن Yosef.gif البته تحویل دی هست ولی میگن میکشه تا بهمن Yosef.gif Yosef.gif
فعلا که چون گواهی نامه ندارم با یه پیکان وانت میرم اینور اونور Yosef.gif

بعد تیبا ، ایشالله یا یه جیلی امیگرند یا یه کیا سراتو کوپ یا بنز S W140 میخرم Yosef.gif

یه میلیارد اولو در اوردم میخوام یه E350 اطاق w211 تیپ اوانتگارد مدل 2009 بخرم Yosef.gif ترجیحا یا زیتونی یا خاکستری متالیک دیزاینو با تودوزی مارون دیزاینو ، کیت آ ام گا ، جفت صندلی حافظه دار با گرمکن و سرد کن ، مانیتور جی پی اس فعال ، سقف پاناماریک ، مانیتور وسط عقب ، سیستم تهویه مطبوع اتومات چهار طرفه ، رینگ 20 اینچ بنز S ، استارتر روی سردنده ، پرده روی درب عقب و غیره میخرم یه راننده هم میگیرم ^_^

میلیاردر که شدم ایشالله تو ایران اول از همه یه w211 مدل 2013 آبی دیزاینو میخرم Yosef.gif یه پورشه پاناراما توربو اطاق جدید آبی ، یه مازراتی گرند کبریو نیو فیس فندی قرمز ، یه بنز اس 550 نیو فیس صندلی عقب وی ای پی مشکی ، یه لگسوز LX570 مشکی ، یه بی ام و M6 کوپه نسل جدید مشکی ، یه بی ام و X6 نیو فیس سفید ، یه پورشه کاین توربو فسفری رنگ ، 3 تا بنز A45 به سه رنگ مشکی رینگ مشکی ، آبی اسمونی رینگ مشکی ، قرمز رینگ مشکی واسه مهیار جیگرم میخرم
خارج کشور هم که دیگه از رولزرویس و بوگاتی شروع کنید تا تاتا موتورز هند 25r30wi

(12-13-2013 11:02 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]اقا من یه تیبا ثبت نام کردم زرشکی متااالیک Yosef.gif بهمن تحویل میدن Yosef.gif البته تحویل دی هست ولی میگن میکشه تا بهمن Yosef.gif Yosef.gif
فعلا که چون گواهی نامه ندارم با یه پیکان وانت میرم اینور اونور Yosef.gif

بعد تیبا ، ایشالله یا یه جیلی امیگرند یا یه کیا سراتو کوپ یا بنز S W140 میخرم Yosef.gif

یه میلیارد اولو در اوردم میخوام یه E350 اطاق w211 تیپ اوانتگارد مدل 2009 بخرم Yosef.gif ترجیحا یا زیتونی یا خاکستری متالیک دیزاینو با تودوزی مارون دیزاینو ، کیت آ ام گا ، جفت صندلی حافظه دار با گرمکن و سرد کن ، مانیتور جی پی اس فعال ، سقف پاناماریک ، مانیتور وسط عقب ، سیستم تهویه مطبوع اتومات چهار طرفه ، رینگ 20 اینچ بنز S ، استارتر روی سردنده ، پرده روی درب عقب و غیره میخرم یه راننده هم میگیرم ^_^

میلیاردر که شدم ایشالله تو ایران اول از همه یه w211 مدل 2013 آبی دیزاینو میخرم Yosef.gif یه پورشه پاناراما توربو اطاق جدید آبی ، یه مازراتی گرند کبریو نیو فیس فندی قرمز ، یه بنز اس 550 نیو فیس صندلی عقب وی ای پی مشکی ، یه لگسوز LX570 مشکی ، یه بی ام و M6 کوپه نسل جدید مشکی ، یه بی ام و X6 نیو فیس سفید ، یه پورشه کاین توربو فسفری رنگ ، 3 تا بنز A45 به سه رنگ مشکی رینگ مشکی ، آبی اسمونی رینگ مشکی ، قرمز رینگ مشکی واسه مهیار جیگرم میخرم
خارج کشور هم که دیگه از رولزرویس و بوگاتی شروع کنید تا تاتا موتورز هند 25r30wi

آقا سبحان خو همه ماشینای بازارو خریدی که
یه پولی هم برا ادامه کار و زندگی بذار بمونه Big Grin
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع