سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمايي جهته خريد از علي بابا و خريد اكانت گلد
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام بر همه دوستان گل انجمن من ميخىاستم از علي بابا خريد كنم ميشه اگه تجربه اي داريد با منم در ميون بگذاريد كه خيلي سپاس گذارم و مثلا بهترين نحوه پرداخت مطمىءن چيست
و نحوه ارسال كالا با كشتي چگونه ميباشد؟
مثلا اگر جنسي رو با كشتي فرستادن كساني هستن ترخيص كنن و به تهران بفرستن

و كساني كه اكانت گولد مثلا ٣يا ٦ساله دارن چگونه اكانت گولد گرفتن؟
ايا كساني هستن كه اكانت گولد دارن ميفروشن اكانتشونو

راستش ميدونم شركت هايي هستن كه اين كارو انجام بدم ولي خيلي علاقه مندم خودم ياد بگيرم نحوه واردات و... البته خوشحال ميشم اگه شركتي بخشي كارشو انجام بده هزينشم مشكلي نداره
داداش مقدار بالا و ارسال با کشتی رو نمیدونم ولی اگر بخوای با پست و هوایی سفارش بدی گمرکی زیادی میخوره و معمولا از صرفه بیرون میاد
خرید از چین راحت تر از خرید از یک شهر دیگه تو ایران خودمون هست ، فقط هزینه های جانبی بالاست و برای تعداد پایین کالا به صرفه نیست

اول از همه فروشنده را شناسایی می کنید ، درخواست نمونه می کنید ، یا می رید چین نمونه را می بینید ، نمونه که تایید شد ، پول را اجبارا باید حواله بزنید چون ال سی تحریمه ، ریسک حواله زدن بالاست ، پس باید کسی را در چین بفرستید کارخانشون تا حقیقی باشند ، قبل از بارگیری تو کانتینر درخواست بازرسی می کنید (توی همون چین اتاق بازرگانی این کار را با هزینه مختصر انجام می ده ) .
کانتینر بارگیری می شه میاد بندری که شما گفتید تخلیه می شه ، پروفرم و ثبت سفارش را می دید به ترخیص کار ، اون همه کارهاش را می کنه ، و از 1 تا 5 درصد کارمزد می گیره + فیش هایی که ریخته به حساب

پس از ترخیص یک نامه ترخیصیه به شما می دن ، بارگیری می کنید و می برید به شهرتون
البته همه این موارد برای کانتینر دربست بود ، برای خرده بار کار کمی سخت تر هست و هزینه ها به مراتب بالاتر

سوال شما خیلی کلی بود ، باید بگی دقیقا کجا مشکل داری تا بهتر بشه کمک کرد ، من دو سال کارم ترخیص بوده کماکان هم یه چیزهایی وارد می کنم اگه بگی مشکلت چیه ، تا جایی که بدون کمکت می کنم
(12-13-2013 12:05 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]خرید از چین راحت تر از خرید از یک شهر دیگه تو ایران خودمون هست ، فقط هزینه های جانبی بالاست و برای تعداد پایین کالا به صرفه نیست

اول از همه فروشنده را شناسایی می کنید ، درخواست نمونه می کنید ، یا می رید چین نمونه را می بینید ، نمونه که تایید شد ، پول را اجبارا باید حواله بزنید چون ال سی تحریمه ، ریسک حواله زدن بالاست ، پس باید کسی را در چین بفرستید کارخانشون تا حقیقی باشند ، قبل از بارگیری تو کانتینر درخواست بازرسی می کنید (توی همون چین اتاق بازرگانی این کار را با هزینه مختصر انجام می ده ) .
کانتینر بارگیری می شه میاد بندری که شما گفتید تخلیه می شه ، پروفرم و ثبت سفارش را می دید به ترخیص کار ، اون همه کارهاش را می کنه ، و از 1 تا 5 درصد کارمزد می گیره + فیش هایی که ریخته به حساب

پس از ترخیص یک نامه ترخیصیه به شما می دن ، بارگیری می کنید و می برید به شهرتون
البته همه این موارد برای کانتینر دربست بود ، برای خرده بار کار کمی سخت تر هست و هزینه ها به مراتب بالاتر

سوال شما خیلی کلی بود ، باید بگی دقیقا کجا مشکل داری تا بهتر بشه کمک کرد ، من دو سال کارم ترخیص بوده کماکان هم یه چیزهایی وارد می کنم اگه بگی مشکلت چیه ، تا جایی که بدون کمکت می کنم

ممنون از توضیحات خوبتون
حقیقتش یکی از دوستام شرکت واردات داره و خیلی هم کارش گرفته خداروشکر. هم ایران دفتر داره هم تو چین.
اگه بخوایم یه جنس رو از چین وارد ایران بکنم با این موقعیتی که دارم آیا امکان پذیره ؟
منظورم اینه که موقعیتی که دارم میتونه واردات رو ارزون تر از وضعیت عادی برام انجام بده؟ مثلا محصول مارو تو همون کانتینرهای خودشون بار بزنن یه جورایی.
البته برای دفعه اول کمترین مقدار رو در نظر دارم. مثلا 1000 عدد از یک محصول اندازه یه " سی دی "
با درود

بله چرا نباشه
نه نمی تونه ، فقط خوبیش اینه که مطمئنه و کمتر گوشتون را می بره دی: بله اگه توی کانتینر های خودشون بار بزنند که فوق العاده است ، ولی شرایط خاصی را می خواد ، هر دو تا بار توی یک شهر باشند و ... هزینه های حمل و نقل داخلی چین و انبارداری هاشون خیلی بالاست
دقیقا ، تعدادی را بیارید که بتوانید بفروشید ، مهم رد کردنش با سود هست ، نه اونقدر بیارید که مجبور بشید با قیمت تمام شده بفروشید
من اگر بخوام یک سری محصول را با تعداد زیر 100 عدد از سایت علی اکسپرس یا علی بابا بخرم در مورد خریدش مشکلی ندارم ولی با هزینه بارش تا ایران مشکل دارم. و اینکه غری شیپینگاش برای ایران نیست. بنظرتون بهترین راه چیه؟
(05-21-2014 06:24 PM)MARYAR نوشته شده توسط: [ -> ]من اگر بخوام یک سری محصول را با تعداد زیر 100 عدد از سایت علی اکسپرس یا علی بابا بخرم در مورد خریدش مشکلی ندارم ولی با هزینه بارش تا ایران مشکل دارم. و اینکه غری شیپینگاش برای ایران نیست. بنظرتون بهترین راه چیه؟

با درود

اگر شیپینگ رایگان به امارات یا ترکیه یا عراق داشته باشه ، می شه ارسال کرد به این آدرس ها و از اون طرف چترباز ها میارن ، افراد زیادی هم توی اینکار هستند.

اگر با کیلویی 20 دلار مشکلی ندارید ، هوایی می شه آورد .
دریایی هم می شه آورد که کرایه تقریبا مجانی درمیاد ولی هزینه های متفرقه زیادی داره.
اگر لینکش را ببنیم شاید بتونم کمکی کنم
10_004
آقای این راه هوایی که میگید کیلویی 20 دلار در میاد چیه یکم راهنمایی می کنید. همینطور در خصوص خرده بار دریایی که ارزون باشه چی؟ من از چین مد نظرمه.
MARYAR به نظر من بهترین راه انتخاب فروشگاههایی هست که هم اعتبار بالایی دارند هم برای ایران free shipping دارند
یعنی به صورت رایگان ارسال می کنند.
من پیشنهاد می کنم چندتا اکانت بسازید ، بعد کالاتون را در چند پارت بخرین که دچار مشکل گمرکی هم نشین....
من سایت http://www.e-jeeb.ir به تازگی پیدا کردم.
هم قیمت هاش از بقیه بهتر بود...هم راهنمایی و پشتیبانیشون خیلی خوبه
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع