سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ماشین کارکرده قسطی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستان
کسی یه جای معتبر واسه خرید ماشین دست دوم سراغ داره که ضامن نخواد و خود سند ماشینو گرو نگه داره و همون بشه تضمینش؟ خیلی مهم و فوریه... لطفا راهنمایی کنید
اگه راجع به پیش پرداخت و سایر مواردش هم اطلاعات دارین بگین لطفا.ممنووون
اکثر بنگاه ها اگر طرف را بشناسند یا کسی معرفی اش کنه چکی می دن . البته 4 درصد ماهیانه سود می گیرن که باید ببینی برات می صرفه یا نه
(12-11-2013 11:44 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]اکثر بنگاه ها اگر طرف را بشناسند یا کسی معرفی اش کنه چکی می دن . البته 4 درصد ماهیانه سود می گیرن که باید ببینی برات می صرفه یا نه

مرسی...
آخه مساله اینجاست که همون چک یا ضامن یا کسی که معرفی کنه موجود نیست. سودش مشکلی نداره. بالاخره اسمش قسطیه و قطعا یه مبلغی روش میکشن. می خوام جایی باشه که تضمینش خود ماشینه باشه. قبلا شنیده بودم که میشه با این شرایط ماشین گرفت اما جای مطمینی نمیشناسم. بازم اگه کسی میدونه لطفا یه راهنمایی بکنه.
وام خودرو از بانکهای خصوصی بگیر خب
(12-12-2013 12:26 AM)karafarin نوشته شده توسط: [ -> ]وام خودرو از بانکهای خصوصی بگیر خب

کدوم بانکی بدون ضامن وام میده؟!!!!!!!!!!! تازه فقط هم به خودروهای صفر وام میدن بانکها...من منظورم ماشین کارکرده است
از بانک خصوصی دیگه ضامن نمیخواد سند ماشین به اسم اوناس تا وقتی قسط هاشو بدی مثل خونه با وام بانکی
1- چه ماشینی می خواهی ؟
2- چقدر قیمت ماشین هست ؟
3- چقدرش را تقدا پرداخت می کنی ؟
4- مابقی را در چند قسط می تونی پرداخت کنی
(12-12-2013 01:39 AM)karafarin نوشته شده توسط: [ -> ]از بانک خصوصی دیگه ضامن نمیخواد سند ماشین به اسم اوناس تا وقتی قسط هاشو بدی مثل خونه با وام بانکی

هیچ بانک خصوصی چنین وامی نداره 10_004
درود
جديدا بانك صادرات با سند خانه مبلغ 40 ميليون تومان وام مي دهد. با سود 25 درصد و مدت زمان 5 ساله
مقدار قصد ماهانه 1200000 تومان مي باشد
بدون ضامن
سند خانه به نام بانك ميشود و ميرود تو رهن بانك
بعد از پايان وام سند به نام فرد قبلي باز ميگردد.

مبلغ قابل بازگشت به بانك هم در حدود 70 ميليون هست

موفق باشيد
(12-12-2013 11:21 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]1- چه ماشینی می خواهی ؟
2- چقدر قیمت ماشین هست ؟
3- چقدرش را تقدا پرداخت می کنی ؟
4- مابقی را در چند قسط می تونی پرداخت کنی
(12-12-2013 01:39 AM)karafarin نوشته شده توسط: [ -> ]از بانک خصوصی دیگه ضامن نمیخواد سند ماشین به اسم اوناس تا وقتی قسط هاشو بدی مثل خونه با وام بانکی

هیچ بانک خصوصی چنین وامی نداره 10_004

یه 206 با قیمت حدودا 18 میلیون. خودم هم 7-8 تا نقد دارم. میتونم 700-600 ماهی قسط بدم. می خوام تحویلش فوری باشه و از همه مهم تر یه جای مطمین باشه. و نظرتون هم کاملا صحیحه... هیچ بانکی چه خصوصی و غیره بدون ضامن (معتبر) هیچگونه تسهیلاتی نمیدن (تجربه شخصی).
(12-12-2013 12:53 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط: [ -> ]درود
جديدا بانك صادرات با سند خانه مبلغ 40 ميليون تومان وام مي دهد. با سود 25 درصد و مدت زمان 5 ساله
مقدار قصد ماهانه 1200000 تومان مي باشد
بدون ضامن
سند خانه به نام بانك ميشود و ميرود تو رهن بانك
بعد از پايان وام سند به نام فرد قبلي باز ميگردد.

مبلغ قابل بازگشت به بانك هم در حدود 70 ميليون هست

موفق باشيد
سلام.
بانکداری اسلامی یعنی این و البته جبران اختلاس ...
یه حساب سرانگشتی:
5 سال یعنی 60 ماه
هر ماه هم 1.200.000 تومان
60 * 1.200.000 = 72.000.000
نتیجه اخلاقی اینکه 25% از دوبرابر پول رو بعد از 5 سال ازت نمی گیرن.
اینجوری میشه با سود 25% برای شما، یعنی به جای 80.000.000 تومان که دقیقا دو برابر پول هست شما 70.000.000 تومان میدید که عملا 25% سود می کنید.

الان جدیدا بانک ها مقدار سود رو به نفع مشتری حساب می کنن نه به نفع خودشون، چون بانکداری بدون ریا داریم.
Idea7.000.000 تومان وام یکساله با سود 4% گرفتم دارم ماهی 7.005.000 تومانAngry قسط میدم، هر جوری حساب کردم نتونستم اون 4% رو در بیارمHuh. اگه تونستید به منم بگید.Idea

ضمنا از استارتر تاپیک هم عذرخواهی می کنم.Heart10_004

موفق باشید.
اون قسط ماهی 705.000 تومان هست.
چرا نمیشه پست رو ویرایش کرد؟
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع