سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی آبمیوه و بستنی چهار فصل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
دوستان نظرتون در رابطه با آبمیوه و بستنی چهارفصل در یکی از شهرستانهای فارس
که چنین مغازه ای نیست چیه؟فکر کنم واسه خرید دستگاه 30تا40 میلیون لازمه.
سلام
من تهران دو سال پخش مغز پسته برای اب میوه و بستی ها داشتم ... خیلی دقیق شدم توی اینها .. اب میوه فروش برد میکنه که حتما یه جای خوب باشه یعنی جایی که عبور ماشین وادم زیاد باشه و نکته خیلی مهمش اینه که جای پارک ماشین جلوش خوب باشه .. چون عمده فروشت شبها و موقع تفریح مردمه ..
ضمنا تو یزد یه جا دیدم بالای صد نوع اب میوه داره و یه سبک خیلی قشنگ بکار برده روی یه لیست داره که اب میوه هاش به چهار نوع تقسم شده .. یکی برای نوجوانان و تو سن رشد .. یکی برای خانم های باردار .. یکی برای پوست و زیبایی و یکی هم برای ورزشکاران ..
تو تهران هم یک سری هستن خیلی خوب سود میکنن مثل بابا رحیم .. بهار ترافیک .. علی بابا .. نعمت .. اینا معجون های خیلی بزرگی می زنن و پر ملات ...
کار بسیار پر سودی است ..اگر با برنامه ریز ی ودقیق انجام بشه .. و تمیز و متفاوت باشه ....
(12-10-2013 03:19 PM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من تهران دو سال پخش مغز پسته برای اب میوه و بستی ها داشتم ... خیلی دقیق شدم توی اینها .. اب میوه فروش برد میکنه که حتما یه جای خوب باشه یعنی جایی که عبور ماشین وادم زیاد باشه و نکته خیلی مهمش اینه که جای پارک ماشین جلوش خوب باشه .. چون عمده فروشت شبها و موقع تفریح مردمه ..
ضمنا تو یزد یه جا دیدم بالای صد نوع اب میوه داره و یه سبک خیلی قشنگ بکار برده روی یه لیست داره که اب میوه هاش به چهار نوع تقسم شده .. یکی برای نوجوانان و تو سن رشد .. یکی برای خانم های باردار .. یکی برای پوست و زیبایی و یکی هم برای ورزشکاران ..
تو تهران هم یک سری هستن خیلی خوب سود میکنن مثل بابا رحیم .. بهار ترافیک .. علی بابا .. نعمت .. اینا معجون های خیلی بزرگی می زنن و پر ملات ...
کار بسیار پر سودی است ..اگر با برنامه ریز ی ودقیق انجام بشه .. و تمیز و متفاوت باشه ....
ممنون دوست عزیز
یه فکریه که به نظرم رسید چون دیدم توی شهرستان ما همچین مغازه ای نیست.
مشکل هم اینجاست که تجربه ای توی این زمینه ندارم.و مشکل بعدی قیمت بالای دستگاه هاست که ریسک داره و نمیدونم جواب میده یانه.
خواستم مثلا دستگاه یخ در بهشت یا آبمیوه بگیرم و بدم یه نفر برام کار کنه تا محکی زده باشم.ولی همون دستگاه هم 8تا9تومن هست.و دستگاه بستنی هم که 20 تومنی نوع ایرانیشه.
دوست عزیز :

برای موفقیت در هر ایده ای نیاز نیست حتماً اوج آنرا برای شروع در نظر بگیری .

می توانی ابتدا با سرمایه کم و با ارائه بستنی و آبمیوه های دست ساز ولی متنوع و یا متفاوت تر شروع کنی و به تدریج خرید دستگاه را به مجموعه اضافه کنی .

کار خوبی است به شرطی که متفاوت شروع کنی .

از رقیبان تحقیق کن و جور بهتری کارت را شروع کن .
کار بسیار خوبیه ، با بستنی برجی + سنتی + فالوده و آب هویج و طالبی شروع کن ، کم کم موارد دیگه را اضافه کن
هر چی لیوان بزرگتر ، مشتری بیشتر ، نگران نباش اینقدر هم سود داره که ضرر نکنی
ممنون از همه دوستان.
متاسفانه من تجربه ای در این زمینه ندارم.مثلا درست کردن بستنی برجی و فالوده نیاز به تجربه داره.به نظرتون شاگرد بگیرم؟
یا اینکه کسی پیدا میشه اینکار رو بلد باشه و بیاد واسه من کار کنه؟
چون خودم هم نمیخوام خیلی پابند مغازه داری بشم.
مررررررررررررررررررررررسی از دوستان
کار ابمیوه بستنی و اینچنینی به نظارت و دقت بالا احتیاج داره و باید خودتان مدتی سر کار باشید تا همه چیز دستتون بیاد کسی که نمیخواد خودش درگیر مغازه قطعا بعد یه مدت یا ضرر میده و یا شاگرداش و یا یه عده دیگه پولشو بالا میکشن و با ضرر سنگینی باید جمع کنی و بری ...
تمام اونا که من دیدم که موفق بودن تو این رشته خودشان سالها کار کردن و هنوز هم نظارت جامع و کاملی روی کار دارند ...
بازم ممنون از راهنماییتون
آخه آنچنان علاقه به این کار ندارم.ولی با وجود اینکه چنین مغازه ای توی شهرستان ما نیست به احتمال قوی جواب میده.
اگر تونستم راه اندازیش میکنم.وگرنه حتما این پیشنهاد رو به آشنایان میدم تا اجراش کنن.چون سر رشته ای ندارم و وقت یادگیری
هم ندارم یه کم دلزده میشم.
(12-10-2013 03:19 PM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
درود لیست تجهیزات اب میوه بستنی

یخچال ویترینی میوه ۴ میلیون
تاپینگ بستنی لگنی ۱۲ میلیون
میز کار استیل ۲ متری ۵۲۰ تومان
سینک ظرفشویی دوقلو ۹۵۰ تومان
یخ دربهشت ساز سه خانه ۱۰ میلیون
شربت سرد کنی ۲ خانه ۲۶۵۰ میلیون
دستگاه بستنی قیفی از ۱۰ میلیون تا ۵۰ میلیون
بلندر حرفه ای دو عدد ۱۰ میلیون
آب میوه گیر حرفه ای دو عدو ۵ میلیون
یخ ساز ۵۰ کیلیویی ۵ میلیون
هزینه پروانه کسب ۱.۵ میلیون