سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چه مغازه ای بزنم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
باعرض سلام به همه دوستان
راستش ما توی یک شهرستان هستیم که میخواهم درش یک مغازه بزنم که درآمد خوبی داشته باشه ولی راستش نمیدونم که چه مغازه ای بزنم و بودجه تا 20 تمن هم هست
مطمئننا سوپری که نمیشه زد و خیلی هم زیاد شده
بعدش میخواستم میوه فروشی بزنم ولی نه وسیله دارم و نه بازار خریدش را بلدم که بخواهم بروم بار بیاورم
تو فکرشم که یک نمایندگی بزنم ولی نمیدانم که چه نمایندگی بزنم که نهایتا مغازه 30 الی 40 متری بخواهد-به جی ال ایکس اعلام آمادی کردم ولی جواب ندادند
به نظر شما چیکار کنم؟
خواهشا هرگونه کمکی که میتوانید بکنید
باسپاس
نام شهرستان؟ موقعیت ؟محل مغازه از لحاظ مغازه های اطراف؟توانایی های خودتون؟
میوه اگر وسیله را حل کنید محل خریدش خیلی ساده است پرس و جو می کنید نزدیکترین میدانهای میوه شهرتون را پیدا می کنید .وسیله هم حتما وانت نیاز نیست برای شروع کار با ماشین شخصی هم میشه .
بعد من برام سواله شما هزینه یک وانت دست دوم را ندارید پس چه طوری می خواهید نماینده جی ال ایکس بگیرید .از طرفی شما اصلا شاگردی موبایل فروشی کرده اید؟؟؟؟؟؟؟در این زمینه تخصص دارید؟؟؟؟؟؟؟جی ال ایکس هم فروش خوبی نداره از طرفی نمایندگی انحصاری فقط میده و فقط باید تو مغازه جی ال ایکس باشه نه برند دیگه .الان هم که همه یا سامسونگ یا از این برندهای چینی می خرند
به چه كاري علاقه داري.... فكر كن و خصوصيات خودت رو بسنج

بعد يكي دوسال برو و در همون شغل شاگردي كن تا چم و خم كار بدستت بياد .

مطمئن باش اگه به اين توصيه من عمل كني در آينده موفق خواهي شد. بغير از اين هر شغلي كه الان بزني (بدون تجربه و علاقه) حداكثر دوامت 6 ماه و سرمايه ات هم بر باد ميره.

ببخشيد كه رك و صريح حرفمو گفتم.
یدون تجربه هیچ کسب و کاری را راه ننداز ، چون دراینصورت موفقیتت شانسی هست و شکستت حتمی !

پس از انتخاب حتما چند ماهی شاگردی کن ، اگر دیدی با علایقت سازگاره ، آروم آروم برای خودت مستقل شو ، تو این فاصله هم سرمایت را سپرده کن تا بتونی ازش وام بگیری ، با حسابت هم بازی کن تا اعتبار لازم را کسب کنی ، مطمئن باش این چند ماهی که صرف این کارها می کنی ، عقب که نمی افتی هیج دوبرابر همین زمان هم تو زندگی کارین جلو می افتی

موفق باشی داداشی
به نظرم اگه شهرتون فروشگاه حجاب نداره این جواب میده میتونی مدلهای مختلف و جدید چادر روسری شال و مقنعه رو بیاری تبلیغات وسیعی کنی چون این روزا دانشجوها و مدرسه ایها خوراکشونه
راستش اول تو فکر میوه بودم ولی مغازه مورد نظرم در منطقه ای هست که دو تا میوه فروشی قدیمی اونجا هستند
درمورد جی ال ایکس هم مطمئننا نخواستند که جواب ندادند و اینکه یک شغلی مدنظر دارم که حالا شاید سنتی و مدرن
و مورد پسند ما جوان ها نباشد ولی سود خوبی میده و اون نانوایی هست
ولی به قول دوستان باید اول برم چند وقت شاگردی کنم تا چم و خم کار دستم بیاد و از اون گذشته شنیدم درست کردن خمیر و شاطری نزدیک یک سال طول میکشه
فروشگاه حجاب هم متاسفانه در شهر ما وجود دارد!
با این اوصاف منتظر تجربیات و نظرات بقیه دوستان هستم
به نظرم بلور و چینی فروشی خیلی خوبه و سود خوبی هم داره
میتونی بیای تهران و از شوش تهیه کنی و ببری اونجا بفروشی
در کنارش انواع ست چاقو و کتری و دکوری و ... هم میتونی بذاری
به نظرم عالیه.
با سلام من می خواستم با 15 الی10 تومان چه مغازهی بزنم مناسب هست
نانوایی خیلی خوبه اگه نزدیک ات نباشه یه چیزیه که همه لازم دارن البته کیفیت پخت نان خیلی خیلی مهمه مردم راضی هستن چندکیلومتر دور تر برن نان بگیرین ولی کیفیت داشته باشه‌...
راجب تجربه ام دیگه مث زمان قدیم نیست که نان سنگک بخوایی ساعت۳شب بیدار باشی وموقع اذان شروع ب پخت. کنی...
نانوایی ام حتمن لازم شاتر چانه گیر فروشنده فک کنم ۳تا یا بیشتر کارگر داشته باشن....
اینم که خودت بخوایی کار کنی لازم نیست میتونی توی روزنامه اگهی کنی به چند نفر باتجربه وسابقه کار در نانوایی نیازمندیم...کارگرت جور میشه دستگاهام که الان خود ایران داره بهترین دستگاها میزنه...میتونی تهییه کنی خارجی اصلا نگیر که اگر خراب بشه کلی درد سر داری اگه دستگاه خیلی خوبش بگیری برق ۳فاز میخواد ولی واسه نانوایی همون کوچیک ام کفایت میکنه دستگاهای گردان خوبه فک کنم بشه درکنارش کیک یزدی یا کلوچه ای خرمایی که الان توی شهرستان زاهدان تقریبا تمام نانوایی ها کلوچه خرمایی تهیه میکنن که خیلی خوشمزه هست...
مغازه اگه اجارهدای باشع یکم سخت میشه اخه اوردن دستگاه داخل وبردنش به بیرون کار سختیه....واگه دیوار داشته باشه. باید تخریب بشه راست سیستم تهویه خواست باشه خوب باشه....اگه خراب باشه کلا مغازه زود کثیف میشه...

اگه خواستی نمایندگی ام بزنی اصلا جی ال اکس نگیر که هرکسی یه بار گوشی اش بگیرع مطمینن دوبارع نمیگیره چون گوشی منتاژ هست وچینی هست....ارزش خرید نداره.
باسلام می دونید دستگاه نانوای چند قیمت داره؟؟؟؟؟؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع