سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: 33سال سن با18میلیون پول
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
باعرض سلام
واقعأدیگه خسته شدم؛با33سال سن داروندارم 18تومن پوله؛شایدخیلیابخندن بگن بااین سن...راستش من صدجابراکارکردن رفتم ولی بیشترازچن روزدوام نیاوردم راحت بگم نمیتونم تحمل کنم بالاسرم کسی باشه اعصابم نمیکشه هرچقدم سعی کردم بااین وضع را بیام متأسفانه تابه این سن نتونستم
حالامیخواستم ازشمادوستان کمک بگیرم بااین چندرگازپول چکاری براخودم انجام بدم هرچن ک جوانی بادهوارفت
دوست عزیز خیلیها هستند که این مقدار پول را هم ندارند.
توانائیهای خود را با مطالعه تایپیکهای انجمن پیدا کرده و حرکتی را که به آن علاقه دارید را شروع کنید.
استاد راست می گن ، اینقدر هستند سن بالاتر دارن و همین سرمایه را هم ندارن ، گذشته ها گذشته ، از همین لحظه باید عزمت را جزم کنی ، اشتباهاتی که خودت داری بهش اعتراف می کنی را بزاری کنار و یک زندگی کاری جدید را استارت بزنی ، یک یاعلی بگو و از همین لحظه شروع کن
به نظر من یه روز هم معطل نکنید و با سرمایه تون یه کار را بندازین.10_004
موفق باشین.
ممنون ازهمه دوستان؛راستش علاقه من به کاراییه ک۱کم سخته فروشم نداره؛مثل ملیله کاریس؛کارسختوظریفیه؛ولی مشتری نداره
خود کار مهم نیست بلکه ترفندهای ساخت و فروش کار مهم است که باید بدنبال آن باشید.
موفقتر باشی.
نقل قول :راستش من صدجابراکارکردن رفتم ولی بیشترازچن روزدوام نیاوردم راحت بگم نمیتونم تحمل کنم بالاسرم کسی باشه اعصابم نمیکشه هرچقدم سعی کردم بااین وضع را بیام متأسفانه تابه این سن نتونستم

این تفکر انسانهای ضعیفه .باید خودتون را قوی کنید و مانعهایی که باعث پیشرفتتون میشه را بردارید .اینم بدونید بدون اطلاع و شاگردی کرن وارد هر کاری بشوید امکان اینکه به شدت شکست بخورید زیادتر میشه .پس اول سعی کنید خودتون را تغییر دهید و بعد هم هر کاری می خواهید شروع کنید کامل روش تحقیق کنید 18تومن هم پول کمی نیست 33سال هم سن زیادی نیست .جوانی هم به سن نیست به نوع نگرش انسان به زندگیه .
داداش پرواربندی گوسفند رو شنیدم خوبه و با سرمایه کم هم میشه شروع کرد مخصوصا اگر کمی علم و دانش هم قاطی کارتون کنید مثلا با توجه به کمبود خوراک دام کاکتوس علوفه ای و جلبک علوفه ای کشت کنید به استفاده کنید

گوشت هم که خریدار براش هست با توجه به واردات عظیم گوشت و کمبود ان
چرا فکر میکنید نمیتونید با این پول معجزه کنید؟
من افرادی رو میشناسم که بدون سرمایه "تاکید میکنم بدون سرمایه " پله های ترقی رو ده تا ده تا طی کردن و موفق شدن. رمز موفقیتشون فقط و فقط خود باوری،تفکر و تحلیل شرایط پیرامون ، و خلاقیتشون بوده..
18 میلیون پول زیادیه و شما ثروتمندین اگر خودتونو باور کنید.
18 میلیون پول خیلی کمیه و شما ثروتمند نیستید اگر خودتون رو دست کم بگیرین..
واقعاممنون ازاین همه لطفتون دوستان ک این همه به آدم انرژی مثبت میدین
تشکرتشکرتشکر....
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع