سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: این دوربین، مخفی نیست!!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
یک کلیپ دوربین مخفی که خنده دار نیست و هشدار دهنده است
این هشدار را جدی بگیرید.

دانلود کلیپ

آیا میدانید این موضوع براحتی امکان دارد؟
نظر شما چیست؟
دقیقا! و من شخصا رو این مسئله خیلی حساسم! به همین دلیل هم بود که اوایل به گذاشتن عکس های دوستان تو انجمن مقداری اعتراض داشتم!
عاااااااااااالی بوددددد مرسی
منم به همین دلایل با اعلام اسم و مشخصات واقعی بصورت عمومی تو اینترنت موافق نیستم و اسم مستعارو ترجیح میدم
عالي بود
ممنون
من خیلی خیلی حساسم Yosef.gif اصن یه جور وسواس خاصی نسبت به اطلاعات شخصیم علل خصوص عکسام دارم. جز اینجا هیچ جایی نمی تونید عکسام رو پیدا کنید ، اینجا هم نمی دونم چطور راضی شدم اطلاعات بزارم Yosef.gif . توی شبکه اجتماعی هم شخصی سازیم در حد بالایی هست Yosef.gif
ممنون از اطلاع رسانی شما
ولی بدتر از اون گوگل=لوگین با جیمیل و بعد سرچ=یک پروفایل فردی در سرورهای گوگل=دنبال شدن شما در وب به مدت 6 ماه=جمع اوری اطلاعات شخصی و خصوصی - سلیقه فردی- اهداف - محل زندگی - خلقیات و افکار خصوصی - و .... =بایگانی یک نمونه کامل از اطلاعات شحصی شما در سرورها

سروری پیشرفته تر - دقیق تر و به اصطلاح امن تر از فیِِِـــــــــــــــــــــــــــــس بوک.
جناب کاظمی عزیز ممنون.بسیار عالی بود.
خیلی جالب بود جناب کاظمی.ممنون از شما.
اینکار خیلی راحت تر از اونچه که فکرشو میکنیم امکان داره...
جالب بود
ف/ی/س/ب/و/ک دیگه داره یه ابزار سو استفاده تبدیل میشه
راه جلوگیری از سو استفاده طبقه بندی اطلاعات از نظر محرمانه بودن انهاست.
قطعا هر فرد رازهایی داره که هیج زمان در شبکه های اجتماعی اون رازهای زندگیش رو به اشتراک با سایرین نمیذاره.
در مواقعی که در چنین شرایطی قرار گرفتید به این موضوع توجه کنید..
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع