سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی برای ایجاد یک کار مناسب با حرفه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

دوستان سایت خوبی دارید تبریک میگم بهتون بابتش راستش مطالب خوب و اموزنده ای داره که بدرد خورد بنده چند وقته میخوام شروع به انجام کاری کنم ولی متاسفانه فکر مناسبی به ذهنم نمریسه بنده اعتقاد عجیبی دارم که ادم باید کاری داشته باشه علاوه بر اینکه با رشته و حرفه اش همخوانی داره مورد علاقه فرد باشه خیلی از دوستان میگن کار عیب نیست ولی من شخصا دوست دارم کارم مورد پذیرشم باشه و درامد مناسبی داشته باشه در زیر شرح کاملی از خودم و تخصص ام میدم ممنون میشم راهنمایی کنید که چه کاری مناسبه و اینده داره بنده خودم چندتا کار به ذهنم رسیده ولی به نظرم بازار اشباع شده و رقابت سخت منتظر پیشنهادات شما هستم

بنده 25 سالمه دانشجوی ترم اخر مهندسی الکترونیک زیاد به رشته ام علاقه ندارم ولی اگر کاری باز در این رابطه دوستان پیشنهاد بدن بررسی میکنم خودم به طور شخصی در زمینه های مختلف از جمله هاستینگ-دامنه-لینوکس-ویندوز سرور - مجازی سازها-امنیت شبکه و سایت و هک و ضدهک -زبان انگلیسی اموزش دیدم و تاحدود قابل تجهی در این زمینه ها فعالم مدیر دوتیم امنیتی ایرانی بودم ولی هرگز درامدی نداشتم میخواستم ببینم از توانایی های بنده میشه شغلی ایجاد کرد؟؟؟؟
واقن درآمد نداشتي؟!
اين همه سايت و گروه هاي امنيتي!
خب برو يه رزومه بده كار كن باهاشون
کدوم شهر هستید؟
جنوب کرمان هستم
لینک مرجع