سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ثروتی به نام فقر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خداییش دیگه جونم به لبم رسیده بود دست رو هر ایده ای که میذاشتم سرمایه میخواست نشستم بیش خودم حساب کتاب کردم دیدم گوش شیطون کر که تو جیبم برنده بر نمیزنه رفتم سراغ چیز میزای دور و برم که ظاهرا بدون استفاده افتاده بودن یه گوشه و خاک میخوردن چیز بدرد بخوری بیدا نکردم دست از با دراز تر رفتم تو حیاط یه هوایی بخورم .بی بولی تو استفاده از حداقل ها حسابی استادم کرده بود دیدم باغچه حیاطمون حسابی داره چشمک میزنه رفتم چن تا گلدون بلاستیکی خریدم با یه مقدار خاک جنگل واسه شروع چون سرمایه نداشتم از یک نوع گل شروع کردم ده تا گلدون بلاستیکی خریدم صد تومن. بعد یه مدتی که گلدونام حسابی گل کرد به یه بنده خدایی یه چیزی دادم تا گلدونامو تو بازار هفتگی بفروشه.نسبت به بولی که گذاشتم سود خوبی گرفتم . همین شد یه سکوی برتاب و تجربه ی خوب و اسه مراحل بعدی. قصد ندارم ادای آدمای موفقو در بیارم و مثل بیرمردا نصیحت کنم چون صلاحیتشو ندارم اما هیچ وقت یادمون نره کسی که از حداقلاش نتونه استفاده کنه از حداکثراش هم نمیتونه بهونه رو بذاریم کنار. سرمایه همیشه بول نقد نیست بلکه بینش و دیدمون به زندگیه خرجش فقط یه یاعلیه. یا علی
(11-18-2013 12:37 PM)arm84 نوشته شده توسط: [ -> ]خداییش دیگه جونم به لبم رسیده بود دست رو هر ایده ای که میذاشتم سرمایه میخواست نشستم بیش خودم حساب کتاب کردم دیدم گوش شیطون کر که تو جیبم برنده بر نمیزنه رفتم سراغ چیز میزای دور و برم که ظاهرا بدون استفاده افتاده بودن یه گوشه و خاک میخوردن چیز بدرد بخوری بیدا نکردم دست از با دراز تر رفتم تو حیاط یه هوایی بخورم .بی بولی تو استفاده از حداقل ها حسابی استادم کرده بود دیدم باغچه حیاطمون حسابی داره چشمک میزنه رفتم چن تا گلدون بلاستیکی خریدم با یه مقدار خاک جنگل واسه شروع چون سرمایه نداشتم از یک نوع گل شروع کردم ده تا گلدون بلاستیکی خریدم صد تومن. بعد یه مدتی که گلدونام حسابی گل کرد به یه بنده خدایی یه چیزی دادم تا گلدونامو تو بازار هفتگی بفروشه.نسبت به بولی که گذاشتم سود خوبی گرفتم . همین شد یه سکوی برتاب و تجربه ی خوب و اسه مراحل بعدی. قصد ندارم ادای آدمای موفقو در بیارم و مثل بیرمردا نصیحت کنم چون صلاحیتشو ندارم اما هیچ وقت یادمون نره کسی که از حداقلاش نتونه استفاده کنه از حداکثراش هم نمیتونه بهونه رو بذاریم کنار. سرمایه همیشه بول نقد نیست بلکه بینش و دیدمون به زندگیه خرجش فقط یه یاعلیه. یا علی
إنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لا یُکَفِّرُها صَلاهٌ وَ لا صَدَقَهٌ، قِیلَ یا رسولَ اللهِ فَما یُکَفِّرُها قالَ الهُمُومُ فی طَلَبِ المَعِیشَهِ
بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سؤال شد یا رسول الله! پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود: جدیت و تلاش در طلب معیشت.
بزرگترين سرمايه اي كه هر كسي ميتونه داشته باشه پشتكاره .
لینک مرجع