سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ضایعات شیشه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

کسی ا ز دوستان می دونه در ایران چه جاهایی ضایعات شیشه رو می خرن؟ کاربرد اون چیه؟ و مهم تر از همه به چه قیمتی خریده میشه؟
ساخت دوباره شیشه های دستساز ، ماشینی و تزئینی
تیره ها برای پودر کردن و تبدیل به پودر سیلیس ، یکی از موارد استفاده اش بتن سبکه
من تا جایی که از طریق شرکتمون اطلاع دارم ، مهمترین شرکت خریدار ضایعات شیشه در مشهد هست ( البته شیشه اتومبیل و دو جداره )
انشالا اطلاعات دقیق تری براتون فراهم میکنم
.....
سلام
کسی در مورد بازیافت شیشه اطلاع داره؟ آیا میشه شیشه ها قدیمی مثلا شیشه نوشابه های قدیمی یا مثلا شیشه های رنگی (دلستر،ایستک و ...) رو بازیافت کرد؟؟
یکی دیگه از کاربردهاش ، ساخت لعاب برای ظروف سفالی هست ، همچنین کاشی های لعاب دار

نمی دونم تو لامپ تصویر تلویزیون چی داره که حتما باید چند تا لامپ تصویر هم قاطی شیشه ها تو آسیابشون بریزن !
(11-30-2013 08:36 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]یکی دیگه از کاربردهاش ، ساخت لعاب برای ظروف سفالی هست ، همچنین کاشی های لعاب دار

نمی دونم تو لامپ تصویر تلویزیون چی داره که حتما باید چند تا لامپ تصویر هم قاطی شیشه ها تو آسیابشون بریزن !

آقا مهدی میشه بازم بیشتر توضیح دهید؟؟؟؟؟شیشه چه کاری به لعاب داره؟؟؟؟؟؟؟بعد لامپ تصویر برای همین لعاب کاری استفاده میشه؟؟؟!!!!
آره لامپ تصویر را هم قاطی شیشه ها آسیاب می کنند

والا چه توضیحی بدم آخه ، ظروف سفالی را که دیدین ، یک لعاب روش می دن ها قبلا آبی بود الان همه رنگش هست
لینک مرجع