سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: قدم اول فقط با 15000 تومان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستای خوبم. تا همین چند سال پیش تو یه دور باطل میچرخیدم و هی بر میگشتم سر خونه ی اولم اما با لطف خدا یک سالی میشه که اشکال کارمو فهمیدم و خدا رو شکر نتیجه گرفتم. تجربه ای که خودم تا مغز استخونم بهش رسیدم و به همین ماه عزیز شعار معارم تو کارم نیست اینه: سرمایه ی آدم پولش نیست اراده شه من خودم با 15000 تومن شروع کردم که داستانش مفصله.همیشه یادتون باشه تجربه معلمیست که اول امتحان می گیر و بعد درس می دهد. خیلی مخلصیم
به انجمن میلیاردرها خوش اومدین. بهتون تبریک میگم و مشتاقانه منتظریم تجربیاتتون رو برامون بنویسید
خوش حال میشیم تجربیاتتان را به اشتراک بگذارید تا ماهم استفاده کنیم
انشالله موفق و پبروز باشید.
خب لطفا بیشتر توضیح بدید لطفا
ممنون میشم شرحی از فعالیت هاتون رو در اختیار دیگران بذارید
پس چیشد تجربیاتتون!!
(11-11-2013 05:38 PM)arm84 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستای خوبم. تا همین چند سال پیش تو یه دور باطل میچرخیدم و هی بر میگشتم سر خونه ی اولم اما با لطف خدا یک سالی میشه که اشکال کارمو فهمیدم و خدا رو شکر نتیجه گرفتم. تجربه ای که خودم تا مغز استخونم بهش رسیدم و به همین ماه عزیز شعار معارم تو کارم نیست اینه: سرمایه ی آدم پولش نیست اراده شه من خودم با 15000 تومن شروع کردم که داستانش مفصله.همیشه یادتون باشه تجربه معلمیست که اول امتحان می گیر و بعد درس می دهد. خیلی مخلصیم

سلام دوست عزیز چی شد داستانتون رو برای ما نمیگید که با 15000 تومان چه کردید تا اینکه به این حس موفقیت رسیدید؟12_002
منم با دوستمون کاملا موافقم اول خدا بعدم اراده تو کار مهمترین عامل موفقیت ما محسوب میشه منم خیلیا رو دیدم که از صفر شروع شروع کردن و به خیلی جاهای خوب رسیدن خدا به ماهم کمک کنه
لینک مرجع