سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: در مورد مشکل من نظرتون رو بفرمایید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
(11-11-2013 04:43 PM)soshiant نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من چون اول زندگی هستی خیلی باید مراقب باشی تا همسرت نسبت به تصمیماتی که میگیری بدبین نشه و الان باید اون تصمیمی رو بگیری که تورو به موفقیت نزدیک تر میکنه
هیچوقت فکر نکن که داری برای کسی کار میکنی همه ما چه کارفرما چه کارگر برای خودمان کار می کنیم.خدای نکرده تنبلی موقع سر صبح بیدار شدن و سر وقت حاضر شدن در محل کار یا زیر پا گذاشتن غرور برای گرفتن چند ساعت مرخصی و استقلال بیشتر نباید بگذاره شما امروز تصمیمی بگیری که برات مشکلات مادی و خانوادگی ایجاد کنه.
اگر هم فکر می کنی حقوقی که داری میگیری کمه و جواب زندگیت رو نمی ده پس بهتره به فکر کسب و کار بهتر و بزرگتری باشی و گرنه یکسال بعد که از این کار کنار کشیدی و رفتی سراغ کار بهتر حسرت می خوری که ایکاش پارسال اینکار رو می کردم و ازین حرفا....
اما به نظر من چون تجربه کمی در بازار کار دارید ابتدا صنف کاری که می تونی توش فعالیت کنی و سرمایه لازم رو مشخص کن و بعد از کار فعلیت بکش کنار چرا که پیدا کردن کسب و کار خودش یه پروسه زمانبره و اگر تو این مدت بیکار باشی می تونه تو روحیه کاریت هم تاثیر بگذاره

حرفاتون خیلی خوب بود و امروز چند ساعت روش فکر کردم واقعا ازت ممنونم
دقیقا چیزی که الان توی ذهنمه هم همینه که شما می فرمایید . تحقیق، تحقیق، تحقیق، تحقیق، تصمیم و استارت قوی و با دقت

نقل قول :بنظر من الان حس غرور و تکبر در شما بیشتر شده و بخاطر اینکه سهم شما در سرمایه ی کار کمتره فکر کنم کار بیشتری انجام میدین تا این کمی سرمایه جبران شه. درسته؟

نمیشه گفت حس غرور و تکبر، به نظرخودم اعتماد به نفس و هوشیاریه. یه چیزی برات تعریف کنم. من اولین کاری که رفتم سرکار یه مغازه کامل دست خودم تنها بود که باید آخر هفته پول دخل رو به صاحب مغازه میدادم اولین پولی که بهشون دادم 50 تومن بود وقتی شمرد گفت 50 تومن ؟؟؟ گفتم کمه ؟ گفت نفر قبلی ماهی 50 تومن بهم میداد !
من الان بعد از 8 سال هوشیار شدم که این همه وقت و انرژی و توانی که تو این چند سال در کارهای مختلف گذاشتم رو میتونم در کار شخصی خودم داشته باشم
کسی از دوستان نظری نداره ؟
برادرجان قبلا شماره ام رو بهتون دادم یه تماس باهام بگیر تا صحبت کنیم....
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع