سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چند سوال در مورد بورس - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: سرمایه گذاری در بورس (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: چند سوال در مورد بورس (/showthread.php?tid=8848)

چند سوال در مورد بورس - King mostafa - 06-27-2013 10:51 PM

با سلام
تاپیک های قبلی در مورد بورس رو مطالعه کردم و اطلاعات خوبی دستگیرم شد ولی چند تا سوال تو ذهنم هست
اول بگم که پدرم به صورت آماتور 7-8 سالی در بورس کار کرده و حالا قراره من به طور حرفه ای راهش رو ادامه بدم.هر چند سرمایم زیاد نیست (10-415 میلون تومان)

خب به نظرتون بهترین راه برای حرفه ای شدن چی هست؟؟ من دوست ندارم بی گدار وارد بورس بشم و ضرر کنم دوست دارم اول کاملا مسلط بشم به فوت و فن های بورس!
آیا کلاس های مفیدی در این زمینه وجود داره؟ (در شهر مشهد)؟

و اینکه سوددهی بورس به طور ماهانه و سالانه برای یک آدم محافظه کار می تونه چقدر باشه؟
برای یک آدم ریسک پذیر چطور؟

RE: چند سوال در مورد بورس - alireza091111 - 06-27-2013 10:56 PM

سلان ابتدا تحلیل های بورس رو یاد بگیرید و کلاس برید.تحلیل تکنیکال.
منم یه مدت دنبالش بودم ولی به دلیل مشغله نرفتم دنبالش.

RE: چند سوال در مورد بورس - یاسر1152 - 06-29-2013 07:00 PM

(06-27-2013 10:51 PM)King mostafa نوشته شده توسط:  با سلام
تاپیک های قبلی در مورد بورس رو مطالعه کردم و اطلاعات خوبی دستگیرم شد ولی چند تا سوال تو ذهنم هست
اول بگم که پدرم به صورت آماتور 7-8 سالی در بورس کار کرده و حالا قراره من به طور حرفه ای راهش رو ادامه بدم.هر چند سرمایم زیاد نیست (10-415 میلون تومان)

خب به نظرتون بهترین راه برای حرفه ای شدن چی هست؟؟ من دوست ندارم بی گدار وارد بورس بشم و ضرر کنم دوست دارم اول کاملا مسلط بشم به فوت و فن های بورس!
آیا کلاس های مفیدی در این زمینه وجود داره؟ (در شهر مشهد)؟

و اینکه سوددهی بورس به طور ماهانه و سالانه برای یک آدم محافظه کار می تونه چقدر باشه؟
برای یک آدم ریسک پذیر چطور؟

سلام
منم اول بگم پدر شما خودش یه حرفه ایه 7- 8 سال خیلی عالیه تجربیات زیادی کسب کردن باید بیایم برای شاگردی
شما هم استفاده کن با تموم تحلیلها تجربه توی یه سهم بخصوص واقعا میتونه به آدم کمک کنه
10 تا 15 میلیونم خوبه میتونید سود خوبی بگیرید شما اگه بتونید با 10 میلیون 1/5 درصد روزانه مثبت بگیرد عالی میشه
بهترین راه برای حرفه ای شدن دوره آموزش تحلیل تکنیکاله که قدم اول برای حرفه ای شدنه بعدم یه مدتی بصورت دمو سرمایه گذاری کردن تا تجربه کسب کنید از همین اول خدمتتون عرض کنم ضرر هم جزئی از بورسه پس حواست باشه که درسته که سود میده البته ضررم داره ولی با تحلیل و تجربه میتونیم سودمون بیشتر از ضررمون باشه ذات بورس مثبت و منفیه که باید سعی کنیم مثبتمون بیشتر باشه با یه منفی خوردن دلسرد نشیم با یه مثبت خوردن هم خیلی مغرور نشیم .
والا خبر ندارم در مشهد کلاس هست یا نه البته باید باشه میتونید یه سری برید بورس یه سوالی بکنید بیشتر همون دور و برها یه تبلیغاتی میکنن .
سوال آخرتونو نمیتونم جواب بدم چون اصلا نمیشه جواب داد بستگی به تلاش و وقت گذاشتن خودتون داره و البته شرایط بازار
سبز و سلامت و سربلند باشید

RE: چند سوال در مورد بورس - خانم میلیاردر - 06-29-2013 09:01 PM

(05-08-1974 05:57 PM)یاسر1152 نوشته شده توسط:  خب به نظرتون بهترین راه برای حرفه ای شدن چی هست؟؟ من دوست ندارم بی گدار وارد بورس بشم و ضرر کنم دوست دارم اول کاملا مسلط بشم به فوت و فن های بورس!
آیا کلاس های مفیدی در این زمینه وجود داره؟ (در شهر مشهد)
آقای الهی در مشهد تدریس میکنن

RE: چند سوال در مورد بورس - King mostafa - 06-30-2013 01:25 AM

بسیار سپاسپگذارم دوستان عزیز مخصوصا یاسر1152 عزیز که وقت گرانقدر خودتون رو برای کمک به بنده گذاشتید

خانم میلیاردر: آقای الهی رو کجا میشه پیدا کرد؟شماره ای؟ آدرسی؟

RE: چند سوال در مورد بورس - خانم میلیاردر - 06-30-2013 09:07 AM

(06-30-2013 01:25 AM)King mostafa نوشته شده توسط:  بسیار سپاسپگذارم دوستان عزیز مخصوصا یاسر1152 عزیز که وقت گرانقدر خودتون رو برای کمک به بنده گذاشتید

خانم میلیاردر: آقای الهی رو کجا میشه پیدا کرد؟شماره ای؟ آدرسی؟

من فقط شمارشو دارم که تو پیام خصوصی برات فرستادم