سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه خدمات (/forumdisplay.php?fid=115)
+--- موضوع: مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج (/showthread.php?tid=6091)

صفحه ها: 1 2

مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - mahdi77 - 12-22-2012 12:31 PM

سلام به همه دوستان
می خواستم یک مشورت از همگی بگیرم!
دوستان می خوام به اتفاق یکی از بچه های محله مون اگه خدا بخواد یک دفتر ازدواج آسان بزنیم،به نظرمون کار خوبیه و یک کار خدماتی محسوب می شه ، یکسری چیزها رو بلدیم ولی می خوام نظر شما رو بدونم و راهنمایی هاتون رو بخونم و اینکه چه جوری شروع کنیم و راه پیشرفت در اون به چه صورتی است؟
ممنون میشم10_004

RE: مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - فرهاد قربانی - 12-22-2012 03:22 PM

النکاح و سنتی فمن رغبتی فلیس منی....
شما میخواید دفتر ازدواج بزنید؟

RE: مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - mahdi77 - 12-22-2012 04:05 PM

(12-22-2012 03:22 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  النکاح و سنتی فمن رغبتی فلیس منی....
شما میخواید دفتر ازدواج بزنید؟

سلام
نه آقا ما می خوایم دفتر خدماتی بزنیم یعنی بریم با چند تا تالار،آرایشگاه مردانه و زنانه و ... قراداد ببندیم و تخفیف ویژه بگیرم و سپس به مشتری هامون هم تخفیف بدیم .
اینجا هم ما و هم مشتری و سایرین سود می کنن.
خدمات ما هم درجه بندی داره تا همه بتونن استفاده کنن از 800 تومان تا nمیلیون تومان!

لطفاً گیر و گور کار را بگید.ممنون

RE: مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - فرهاد قربانی - 12-22-2012 04:11 PM

شما میخواید کارهای بعد از ازدواج رو انجام بدید.؟ مثل مراسم عقدکنان، و بقیه تشکیلات؟

RE: مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - toofan245 - 12-22-2012 04:31 PM

فکر کنم دوست عزیز من این تاپیک رو چند روز پیش زدم و از اونجایی که کسی تجربه ای در این کار نداره فکر نکنم خیلی بتونن بهت کمک کنن

RE: مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - mahdi77 - 12-22-2012 04:34 PM

(12-22-2012 04:11 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  شما میخواید کارهای بعد از ازدواج رو انجام بدید.؟ مثل مراسم عقدکنان، و بقیه تشکیلات؟

ببینید ما تمام کارهایی که عروس و داماد باید خودشون برن دنبالش را یکجا بهشون عرضه می کنیم .مثلاً لیست آرایشگاهها به همراه قیمت هاشون رو که قبلاً با هاشون قرارداد بستیم به آنها ارائه می دیم ؛ مطمئناً برا اونا به صرفه تر هست تا با ما قرار داد ببندند و تخفیف بگیرند .
ارائه لیست تالارها با منوهای مختلف
ارائه لیست گل فروشی ها
// //

RE: مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - yu3f - 12-22-2012 04:45 PM

یک دوستی داشتم ک این کار رو می کرد. خیلی وقت هست ازش خبری ندارم و از موقعی ک گوشیم سوخت شمارشو ندارم دیگه.
اما چند تا نکته یادمه:

۱- فقط عروسی های بالاشهر رو برگزار می کرد. میگفت برای این افراد کلاس عروسی مهمه برای همین راحت سود می کنی
۲- ب کسی لیست نمی داد! آپشن می داد طرف تیک می زد و بر اون اساس خودش باغ و تالار مورد نظر رو انتخاب می کرد. یا آرایشگر و ماشین رو آماده می کرد.
۳- ی میکسر و عکاس آورده بود پروژه ای باهاش کار می کرد. فیلم برداری و عکاسی و میکس و ....

اینی ک شما میگی بیشتر به پروژه هایی مثل تخفیفات به صورت تخصصی (مثلا تخصصی عروسی) شبیه هست تا شرکت ها و موسسه های برگزاری عروسی. راز موفقیت این موسسه ها اینه ک بقیه نمیفهمند چ کسی و کجا این کار رو با چه قیمتی انجام میده! Yosef.gif

RE: مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - mahdi77 - 12-22-2012 04:50 PM

(12-22-2012 04:45 PM)yu3f نوشته شده توسط:  یک دوستی داشتم ک این کار رو می کرد. خیلی وقت هست ازش خبری ندارم و از موقعی ک گوشیم سوخت شمارشو ندارم دیگه.
اما چند تا نکته یادمه:

۱- فقط عروسی های بالاشهر رو برگزار می کرد. میگفت برای این افراد کلاس عروسی مهمه برای همین راحت سود می کنی
۲- ب کسی لیست نمی داد! آپشن می داد طرف تیک می زد و بر اون اساس خودش باغ و تالار مورد نظر رو انتخاب می کرد. یا آرایشگر و ماشین رو آماده می کرد.
۳- ی میکسر و عکاس آورده بود پروژه ای باهاش کار می کرد. فیلم برداری و عکاسی و میکس و ....

اینی ک شما میگی بیشتر به پروژه هایی مثل تخفیفات به صورت تخصصی (مثلا تخصصی عروسی) شبیه هست تا شرکت ها و موسسه های برگزاری عروسی. راز موفقیت این موسسه ها اینه ک بقیه نمیفهمند چ کسی و کجا این کار رو با چه قیمتی انجام میده! Yosef.gif
ممنون دارم از نظرات شما استفاده می کنم،لطفاً بقیه هم اگر نکته ای دارن بگویند تا استفاده کنم.ممنون

RE: مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - mahdi77 - 12-22-2012 06:21 PM

آقا کسی دیگه در این مورد راهنمایی نمی کنه ؟!

RE: مشورت در مورد دفتر خدمات ازدواج - کامیار کاظمی - 12-22-2012 07:07 PM

این تاپیک فکر میکنم شبیه موضوع مورد شما باشد:

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=5829