سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سایت های آموزش بازاریابی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: آموزش بازاریابی (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: سایت های آموزش بازاریابی (/showthread.php?tid=448)

سایت های آموزش بازاریابی - مهدی گل محمدی - 07-20-2011 01:09 PM

سلام خدمت دوستان گل

تو این قسمت میخوام یه لیستی از تموم سایت های بازاریابی قرار بدم و دارم در رابطه با این سایت ها تحقیق می کنم. شما هم اگر دید سایت جالبی در رابطه با این موضوع هست در این قسمت بگذارید.

1-بازاریاب

2-مجله مدیریت بازاریابی

3-انجمن تحقیقات بازاریابی ایران

RE: سایت های آموزش بازاریابی - 3ObHaN - 07-20-2011 02:51 PM

من یه سوال فنی در مورد بازاریابی از حضورتون دارم ، ببخش اینجا مطرح میکنم !
3-4 ماه پیش یکی از بچه ها یه سری سی دی اموزشی زبان اورد به قیمت 15 هزار تومن که پشت جلد زده بود 25 هزار تومن . ما اون ها رو بردیم پیش مغازه دار ها گفتیم 18 تومن خود بفروش 25 تومن . هیچکدومش فروش نرفت و دلیلش قیمتش بود ! همش رو پس دادیم ! ولی هنوزم میتونم گیر بیارمشون . مشکل کار کجا بود و برای حل باید چه میکردیم ؟

RE: سایت های آموزش بازاریابی - jahanagahi - 07-20-2011 03:04 PM

مشکل :
- قیمت بسیار بالا(معمولا 10 تومان است)
- اشباع شدن سی دی های آموزش زبان انگلیسی در بازار.
- تبلیغ نکردن.

RE: سایت های آموزش بازاریابی - مهدی گل محمدی - 07-20-2011 03:13 PM

ببین سبحان جان چندتا سیدی بود؟این خیلی مهمه مثلا اگر 2 سی دی باشه خیلی این قیمت براش زیاده.

دوما آموزش زبان دیگه الان فروش نداره چون که سیدی آموزش زبان نصرت هست .کلا 4 هزار تومانه و خیلی هم عالیه.ولی الان دیگه کسی حاضر نیست پول به این چیزا بده اونم با این قیمت.

خب حالا که می بینی این جوری هستش باید بیای مزایای بدرد بخور محصولتو دربیاری و اونارو با یه تبلیغات درست اذهان عمومی جا کنی.ولی بازم قیمت خیلی بالاست.

اینو همیشه به یاد داشته باش:برای فروش هرچیزی اول خودتو بزار جای مشتری ببین اون محصول کدوم نیازتو برطرف می کنه و آیا تو حاضری به اون محصول اونقدر پول بدی؟

RE: سایت های آموزش بازاریابی - 3ObHaN - 07-20-2011 03:34 PM

12 تا دی وی دی بود با یه سی دی که شرایط اخذ ویزای تحصیلی کشور های مختلف رو نوشته بود .

من خودم رو جای مشتری بزارم هیچ وقت نمیخرم !