سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
با 8 میلیون چیکار کنم؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: مشاوران ویژه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- موضوع: با 8 میلیون چیکار کنم؟؟ (/showthread.php?tid=16998)

با 8 میلیون چیکار کنم؟؟ - Moalfo - 06-22-2018 04:05 PM

سلام دوستان. عرض ادب. من 25 سالمه.لیسانس الکترونیکم. حدود 5 تا میلیون میتونم سرمایه جور کنم.ترجیح میدم وارد شغلی بشم که از فکر خودم درآمد داشته باشم و به نوعی از مغزم کار بکشم نه از بدنم.مثلا کارایی مثل فلافلی یا پرورش طیور خوبه ولی به هیچ وجه منو ارضا نمیکنه. بورس خوبه ولی بعنوان شغل دوم. دنبال ایده و کاری هستم که بعنوان شغل اصلی بهش نگاه کنم. فکرای که داشتم مثلا تجارت داخلی و بین شهری. دلال کالا مثلا دلال زعفران یا محصولات روستا به شهر. حتی صادرات. منتها نمیدونم از کجا میشه شروع کرد.اومدم اینجا از تجربه و هوش شما رفقای عزیزم استفاده کنم. از اینکه با نظراتتون بهم کمک میکنین خیلی خیلی ممنونم. منتظر پاسخهاتون هستم. ارادتمند. محمد فرقانی:Heart[/size]

RE: با 8 میلیون چیکار کنم؟؟ - Moalfo - 06-22-2018 04:08 PM

دوستان 5 تا 10 میلیون

RE: با 8 میلیون چیکار کنم؟؟ - Moalfo - 06-23-2018 09:50 PM

ممنون از اینکه وقتی بازدید میکنین پاسخ میدین این معرفت شما رو میرسونه. بازم تشکر HeartHeart

RE: با 8 میلیون چیکار کنم؟؟ - Rasoul296 - 07-12-2018 12:10 PM

سلام.آقای فرقانی با این سرمایه شما و با توجه به اینکه نمیخواید زیاد درگیر اون کار باشید دلالی خوبه.اگه بتونید محصولاتی که توی روستا تولید میشه رو شناسایی کنید و توی شهر خریدار داشته باشه میتونید به صورته عمده بخرید و به صورت جزء به مشتریاتون توی شهر بفروشید.

RE: با 8 میلیون چیکار کنم؟؟ - Moalfo - 07-22-2018 07:53 PM

ممنون