سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پروار بندی گوساله هنوز جواب میده ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: پروار بندی گوساله هنوز جواب میده ؟ (/showthread.php?tid=16450)

پروار بندی گوساله هنوز جواب میده ؟ - tiktaks - 07-04-2017 12:45 PM

دوستان یه سوالی داشتم . بیکارم و خیلی دنبال کار گشتم اما نشد که نشد حالا یکی از فامیل ها بهم گفته بهم زمین میده جا درست میکنه توش گوساله بریزم به نظرتون هنوز این کار جواب میده ؟ راستش من چون درس خوندم دوست نداشتم تو این کارا بیافتم اما جیب خالی اینا رو نمیشناسه .
میخوام با 5 6 تا گوساله شروع کنم یه تیکه زمین برای کاشتن هم دارم . ممنون اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه . و اینکه سر یک ساله حدود چقدر برام بازدهی داره .

RE: پروار بندی گوساله هنوز جواب میده ؟ - arash.alirezaei - 08-23-2017 07:01 PM

(07-04-2017 12:45 PM)tiktaks نوشته شده توسط:  دوستان یه سوالی داشتم . بیکارم و خیلی دنبال کار گشتم اما نشد که نشد حالا یکی از فامیل ها بهم گفته بهم زمین میده جا درست میکنه توش گوساله بریزم به نظرتون هنوز این کار جواب میده ؟ راستش من چون درس خوندم دوست نداشتم تو این کارا بیافتم اما جیب خالی اینا رو نمیشناسه .
میخوام با 5 6 تا گوساله شروع کنم یه تیکه زمین برای کاشتن هم دارم . ممنون اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه . و اینکه سر یک ساله حدود چقدر برام بازدهی داره .
سلام
کار بسیار خوبی است و در آمد خوبی هم دارد ولی خیلی نگاه داری سختی دارد
و باید از کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند بپرسی.
..
دانلود رایگان

RE: پروار بندی گوساله هنوز جواب میده ؟ - محمد رضا 30 - 09-02-2017 10:53 PM

سلام دوست عزیز.
پرواربندی گوساله برای کسی که سرمایه اش کم و تجربه زیادی نداره ریسکه.میدونی یه گاو احتمال اینکه یه روزه تلف بشه بر اساس بی تجربگی زیاده.و این میشه پنج شش میلیون ضرر.
حالا من پیشنهاد میکنم ابتدا با پرواربندی بره شروع کنی.هم ریسکش کمتره هم برای شروع خوبه.
دو صفحه بهتون معرفی میکنم.مطالعه کنید.امیدوارم جواب سوالتون گرفته باشید.

صفحه اول: اموزش پرواربندی بره و گوسفند

صفحه دوم : سود پرواربندی بره در سال 96 و جیره مناسب پروار