سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
خرید واحد اپارتمان، دکوراسیون داخلیش کنم، بعد بفروشم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: خرید و فروش زمین و مسکن در ایران (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- موضوع: خرید واحد اپارتمان، دکوراسیون داخلیش کنم، بعد بفروشم (/showthread.php?tid=16234)

خرید واحد اپارتمان، دکوراسیون داخلیش کنم، بعد بفروشم - sadegh_mp2 - 03-25-2017 12:03 PM

سلام دوستان
یه ایده دارم که خیلی هم راجبش فکر و تحقیق کردم و دوست دارم نظر شما رو هم بدونم

من توی شهر ایلام زندگی میکنم و شغلم دکوراسیون داخلیه

میخام یه واحد اپارتمانی در حد پنجاه شصت هفتاد میلیون بخرم، که کابینت و کمد و پکیج و .... نشده باشه

بعد خودم برم همه ی این چیزا رو نصب کنم تو خونه، کابینت شیک و گرون، کمد خوب و گرون، پکیج، تموم خونه رو موکت کنم، موکت گرون، سقف خونه رو کناف شیک و قشنگ بزنم، دیوارا رو کاغذ دیواری و مثلا سنگ انتیک بزنم، خلاصه یه دکوراسیون داخلی خیلی شیک و تر و تمیز و مدروز بسازم براش

توجه کنین: خیلی قشنگ و شیک و مدروز، سقف کناف، کاغذ دیواری، دکور ال سی دی، سنگ آنتیک ....

بعد خونه رو بفروشم
به نظرتون با اینکار میتونم سود کنم؟

RE: خرید واحد اپارتمان، دکوراسیون داخلیش کنم، بعد بفروشم - rezaeee - 07-10-2017 05:54 PM

سلام
این چه کاریه؟ چرا لقمه رو میخواید بپیچوندی؟ به نظر من جای اینکه کل سرمایه رو درگیر ملک کنید که الان راکده، به جاش روی کارتون سرمایه گذاری کنید! برای چی باید ملک رو بخرید ؟ خب روی ملک های خام کار کنید. با سازنده های مناطق لوکس شهرتون کار کنید!
توی این بازار راکدی ملک اصلا به صلاح نیست به نظرم

RE: خرید واحد اپارتمان، دکوراسیون داخلیش کنم، بعد بفروشم - rezaeee - 07-10-2017 05:56 PM

همچنین میتونید روی بازسازی ملک های قدیمی شهر کار کنید. باید با مشاورین املاک و یا بصورت آگهی شخصی بصورت تراکت یا روزنامه و ... برید پیش صاحبان خونه های قدیمی و بهشون پیشنهاد بازسازی با قیمت های کم بدید. میتونید برای نمونه چنتا عکس از خونه های مختلف قبل از بازسازی و بعد از بازسازی قرار بدید که تفاوت رو ببینن. در کنار قیمت معقول. ممکنه استقبال کنن