سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درخواست راهنمایی در مورد احداث کارخانه بستنی سازی یا کارخانه شکلات - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: مشاوران ویژه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- موضوع: درخواست راهنمایی در مورد احداث کارخانه بستنی سازی یا کارخانه شکلات (/showthread.php?tid=15265)

درخواست راهنمایی در مورد احداث کارخانه بستنی سازی یا کارخانه شکلات - chazool - 05-17-2016 10:24 PM

سلام به همه
من میخوام برا احداث کارخانه بستنی سازی یا شکلات سازی اقدام کنم
خواهش میکنم اگه کسی میدونه هزینه ها و مشکلاتشو میدونه بهم بگه
کلیه هزینه هارو بگین
پیشاپیش ممنون

RE: درخواست راهنمایی در مورد احداث کارخانه بستنی سازی یا کارخانه شکلات - moele - 05-18-2016 01:39 PM

سلام
از نوشته شما مشخصه تجربه ای در این زمینه ندارید حالا به نظر خودتون به فرض که سرمایه میلیاردی هم داشته باشید شما می تونید بدون تجربه با آیدین و کاله ومیهن و دایتی و..........رقابت کنید ؟؟؟؟به دست آوردن مقدار هزینه که کاری نداره تو نت سرچ کنید تلفن چندتا از اینها که خط تولید می فروشند را زنگ بزنید بهتون قیمت می دهند اما بدون تجربه چند ده ساله چه فایده؟؟؟؟

RE: درخواست راهنمایی در مورد احداث کارخانه بستنی سازی یا کارخانه شکلات - chazool - 05-18-2016 03:08 PM

(05-18-2016 01:39 PM)moele نوشته شده توسط:  سلام
از نوشته شما مشخصه تجربه ای در این زمینه ندارید حالا به نظر خودتون به فرض که سرمایه میلیاردی هم داشته باشید شما می تونید بدون تجربه با آیدین و کاله ومیهن و دایتی و..........رقابت کنید ؟؟؟؟به دست آوردن مقدار هزینه که کاری نداره تو نت سرچ کنید تلفن چندتا از اینها که خط تولید می فروشند را زنگ بزنید بهتون قیمت می دهند اما بدون تجربه چند ده ساله چه فایده؟؟؟؟

حرف شما درسته عزیز اما همین کاله و میهن از صفر شروع کردن
بعدشم کار من یکم متفاوته و با تبلیغات میتونم به همه بشناسمشون
من از اولم توقع رشد زیاد ندارم و خودمو برا هر سختی چن ساله ای اماده کردم فقط میخوام تحقیق کنم

RE: درخواست راهنمایی در مورد احداث کارخانه بستنی سازی یا کارخانه شکلات - chazool - 05-18-2016 03:16 PM

دوستان عزیز کسی تجربه ای نداره راجب هزینه هاش؟

RE: درخواست راهنمایی در مورد احداث کارخانه بستنی سازی یا کارخانه شکلات - Mjb.021 - 11-25-2018 01:16 AM

(05-18-2016 03:16 PM)chazool نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کسی تجربه ای نداره راجب هزینه هاش؟

خط تولید بستنی سنتی( فروشی)