سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
درمورد یک زمین باغی 1700 متری ایده بدید لطفا - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه كشاورزي (/forumdisplay.php?fid=117)
+--- موضوع: درمورد یک زمین باغی 1700 متری ایده بدید لطفا (/showthread.php?tid=13192)

درمورد یک زمین باغی 1700 متری ایده بدید لطفا - شاهکار طبیعت - 04-15-2015 11:45 PM

سلام

دوستان من یک زمین خریدم (آذربایجان غربی) که اطرافش باغه و زمینش کنار جاده ست. خاکش هم خیلی عالیه. آب هم به اندازه کافی هست.
لطفا نظر بدید که من چیکار کنم توش که در آینده بتونم ازش پول دربیارم.
البته اینم بگم که برق نداره و برای مرغداری و گلخونه و اینا مجوز نمی دن. (پس یه چیزی باشه بغیر از مرغداری و گلخونه و...)
من قصد دارم توش درخت بکارم ولی نمی دونم چی بکارم که صرفه اقتصادی داشته باشه.
فرض کنیم درخت کاشتم. آیا بغیر از درختا می تونم کارهای دیگه ای هم توش انجام بدم؟ مثلا تا چند سال که درختا به اندازه کافی بزرگ بشن کنارشون یه چیزهایی بکارم که پول دربیارم.

ممنون

RE: درمورد یک زمین باغی 1700 متری ایده بدید لطفا - farzad2007 - 04-08-2016 01:38 PM

[quote='شاهکار طبیعت' pid='150178' dateline='1429125339']
سلام

دوستان من یک زمین خریدم (آذربایجان غربی) که اطرافش باغه و زمینش کنار جاده ست. خاکش هم خیلی عالیه. آب هم به اندازه کافی هست.
لطفا نظر بدید که من چیکار کنم توش که در آینده بتونم ازش پول دربیارم.
البته اینم بگم که برق نداره و برای مرغداری و گلخونه و اینا مجوز نمی دن. (پس یه چیزی باشه بغیر از مرغداری و گلخونه و...)
من قصد دارم توش درخت بکارم ولی نمی دونم چی بکارم که صرفه اقتصادی داشته باشه.
فرض کنیم درخت کاشتم. آیا بغیر از درختا می تونم کارهای دیگه ای هم توش انجام بدم؟ مثلا تا چند سال که درختا به اندازه کافی بزرگ بشن کنارشون یه چیزهایی بکارم که پول دربیارم.

ممنون

سلام دوست عزیز من یک ایده ای از یه نفر شنیدم که با حساب کتابی که خودش میکرد خیلی سود داشت .کاشت درخت پسته خیلی خوبه ولی تا بازدهیش شروع بشه 5 سال زمان میبره تو این مدت میتونی بین درختا رو کدو تخمی بکاری و درامد از کدو داشته باشی .اطلاعات بیشتری ندارم فقط گفتم که خودت تحقیق کنی

RE: درمورد یک زمین باغی 1700 متری ایده بدید لطفا - Bami - 01-24-2019 07:48 PM

سلام سمت شما آيا درخت پسته پاسخگو هستش. کسی انجام داده اخه ما سمت جنوب خراسان که کویری هست بیشتر پسته کاری هست

RE: درمورد یک زمین باغی 1700 متری ایده بدید لطفا - aliheto - 06-23-2019 06:42 PM

سلام دوست عزیز تو سایت ایـ توجیهی یه سر بزن ایده های زیادی برای کشاورزی،صنعت،دامپروی،خدماتی،توریستی و ... هر روز میذارن
https://etojihi.com