سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید (/showthread.php?tid=13143)

صفحه ها: 1 2

لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - aali - 04-04-2015 04:29 PM

به امید خدا برای را ه اندازی یک تولید کوچک نیاز به راهنمایی دوستان دارم لطفا راهنمایی کنید در تهران وهمینطور در تبریز از کجا می توان پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک پیدا کرد از کسانی که در کار تولید لباس تجربه دارند خواهشمندم در این رابطه راهنمایی بفرمایند

RE: لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - فربد - 04-05-2015 11:43 AM

سلام.چه پارچه ای نیاز دارید مشخصات بدید میتونم براتون تهیه کنم.09113381364

RE: لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - aali - 04-05-2015 03:37 PM

(04-05-2015 11:43 AM)فربد نوشته شده توسط:  سلام.چه پارچه ای نیاز دارید مشخصات بدید میتونم براتون تهیه کنم.09113381364

سلام چون هنوز تازه می خوام شروع کنم و بعضی ماشینها رو ندارم بیشتر پارچه نخی مد نظرمه

RE: لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - MARYAR - 04-05-2015 06:12 PM

پارچه اگر در تهران هستید حتما سری به بازار بزرگ بزنید.
راسته عمده فروشان پارچه در انتهای بازار و در سرایی به نام امیركبیر قرار دارد.

در میان بورس‌های پارچه فروشی، بازار مولوی هم در نظر بگیرید هر پارچه‌ای را که بخواهید در پاساژ چند طبقه مولوی پیدا میکنید.

RE: لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - MARYAR - 04-05-2015 06:14 PM

خیابان گاندی چند مغازه پارچه فروشی و یک خرازی دارد. بنام پارچه فروشی عادل
باید بگم در این خیابان چندین مغازه با نام «عادل» و «عادل اصل» وجود داره ها

RE: لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - MARYAR - 04-05-2015 06:17 PM

اگه دنبال پارچه‌ کیلویی هستید، بازار عبدل‌آباد را بهت پیشنهاد می‌کنم. بزازان عبدل آباد پارچه‌ها را حداقل كیلویی 6هزار تومان به بالامی فروشن.

RE: لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - arshiac457 - 04-12-2015 01:34 AM

با سلام خدمت شما دوست عزیز اول بگو چرخات چی هستن؟ و چقدر میخای خرید کنی؟ اگه واسه تولید عمده بخای پارچه فروشی هایی که متری فروشن یه کارت نمیان باید کیلو خرید کنی من تولیدی لباس دارم بگو چه چرخایی داری؟ میز برشت چجوریه قیچی دستی داری یا برقی اگه برقی داری گرد بر یا عمود بر تا من توضیح بدم برات عزیز دل

RE: لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - aali - 04-12-2015 02:59 PM

سلام ماشینهای راسته دوز وسردوز رو دارم تعداد تولید مون هم کمه چون تقریبا برای مغازه خودمونه دوستان پارچه کیلویی بازار عبدل آباد رو پیشنهاد دادن ولی من نمی دونم پارچه هایی که به کار کودک بخوره تو این بازار در حجم زیاد پیدا میشه که بشه به مقدار زیاد خرید کرد به نظر خودم پارچه کیلویی به این حالت باشه به صرفه تره ولی اگه پارچه طاقه ای با قیمت مناسب هم سراغ دارید راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم هر راهنمایی دیگه ایی هم تو کار تولید لباس داشتید مشتاق دانستن هستم باز هم ممنون

RE: لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - mardin-b - 04-12-2015 03:59 PM

با سلام به دوستان گرامی
من در سقز و بانه هستم.سقز یکی از بازارهای بزرگ پارچه هست.
قیمت خیلی پایین هست و تنوع پارچه هم زیاده.
اگه خواستی با واردکنندگان بزرگ پارچه صحبت کنم.
مشخصات دقیق پارچه ها به همراه متراژ مورد نیازت را بگو تا بهت جواب بدم.
ضمنا" سایت فروشگاه تخصصی آنلاین لوازم خانگی هم داریم.
آدرس سایت http://www.seftah.com

RE: لطفا مرکز خرید پارچه با قیمت مناسب برای تولید لباس کودک معرفی کنید - فاطیما14 - 11-21-2015 02:51 PM

سلام دوستان

میدونین که روزنامه های شهر بابت تبلیغات هزینه زیادی دریافت میکنن،هزینه بنر که دیگه هیچی!!!!
من و دوستم وبلاگی داریم و بصورت رایگان آگهی قبول میکنیم.
شما میتونین شرحی از هنر،تواناییتون ،محل کار و حرفه خودتون تهیه کنین تا ما اونو در سایت قرار بدیم.
اگر مایل بودین عکس بفرستین لطفا حجم عکس کم باشه .

تبلیغ رایگان است 1 بار استفاده کنین.
http://www.qazvinbazar.blogsky.com