سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=130)
+---- موضوع: ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید (/showthread.php?tid=13045)

صفحه ها: 1 2

ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - bidoki - 03-16-2015 12:39 PM

باسلام
این ایده چند روزی است که دارم به آن فکر میکنم اینکه نزدیک های ساعت 9 به بعد که میشه اکثرا احساس کرسنگی میکنیم و اینکه یک نوع صبحانه سالم تهیه کنیم و در بسته بندی مناسب بین مغازه دارها پخش کنیم

لطفا دوستان نظرات خود را بیان کنید

ممنون

RE: ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - aff70 - 03-16-2015 12:52 PM

(03-16-2015 12:39 PM)bidoki نوشته شده توسط:  باسلام
این ایده چند روزی است که دارم به آن فکر میکنم اینکه نزدیک های ساعت 9 به بعد که میشه اکثرا احساس کرسنگی میکنیم و اینکه یک نوع صبحانه سالم تهیه کنیم و در بسته بندی مناسب بین مغازه دارها پخش کنیم

ممنون

ایده خوبیه منم چون رئیس اموزش و پرورش اشنامونه میخوام جواز پخش صبحانه تو مدارس بگیرم از سال تحصیلی اینده اگه بشه

RE: ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - saadati - 03-16-2015 02:22 PM

خوبه اگه نون تازه باشه و ارزون و تر و تمیز باشه جواب میده به نظرم

RE: ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - Skp - 03-16-2015 02:55 PM

ممنون

منظور شما از سالم چیه ؟
این پکیج شما چه محتویاتی داره که میشه بهش گفت سالم ؟

RE: ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - bidoki - 03-16-2015 03:10 PM

(03-16-2015 02:55 PM)Skp نوشته شده توسط:  

ممنون

منظور شما از سالم چیه ؟
این پکیج شما چه محتویاتی داره که میشه بهش گفت سالم ؟

منظور من از صبحانه سالم این است که داخل آن از سوسیس و کالباس ،... استفاده نشده باشه
اگر باعث تبلیغ نشه مانند لینک زیر
http://www.tameadish.ir/

RE: ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - samiar afshari - 03-16-2015 06:15 PM

ایده خوبیه / فقط بازار هدف خودتون رو خوب مشخص کنید و بسته بندی شکیل و کاملا بهداشتی داشته باشید.
مثلا: همین مغازه دارها که فرمودید، یا نمونه های دیگر: تاکسیرانان - پارکبان ها - بانکی ها - دست فروشان بازار - و ...
البته قیمت هاتون باید مناسب باشه و مواد غذاییتون سالم و تازه.
کار نشد، نداره...

RE: ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - imanahrami - 03-16-2015 11:18 PM

دقیقا ما توی بوشهر همچین مغازه ای داریم که کارش فقط دادن صبحانه هست یعنی کلا صبح تا صبح صبحانه بین اداره ها و خونه ها پخش می کنه
و بسیار هم درآمد خوبی داره

RE: ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - رز سفید - 06-05-2015 11:54 PM

منم ایدتون رو خیلی دوست داشتم امیدوارم با پشتکار موفق بشید
فقط اینکا ررو دست تنها شروع نکنید برای نیروی همکار کسی رو در نظر گرفتین؟

RE: ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - آقایی - 09-04-2015 03:08 PM

سلام
برای پخش صبحانه جواز لازمه؟
منظورم بهداشته گیر نمیده؟
از کجا باید شروع کرد؟

RE: ایده پخش صبحانه بین مغازه دار ها نظات خود را بفرمایید - abdollahkhodayi - 01-02-2017 11:27 AM

ایده خیلی خوبیه