سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی در مورد ایجاد استخر سرپوشیده شنا (تفریحی) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه خدمات (/forumdisplay.php?fid=115)
+--- موضوع: راهنمایی در مورد ایجاد استخر سرپوشیده شنا (تفریحی) (/showthread.php?tid=12552)

راهنمایی در مورد ایجاد استخر سرپوشیده شنا (تفریحی) - alif - 12-23-2014 08:28 PM

با سلام من مدتیه به فکر احداث استخر شنا در یکی از شهرهای استان مرکزی افتاده ام زمینش هم دارم اما پول کافی برای احداث ندارم میخواستم از دوستانی که اطلاعات در مورد دادن وام بانکی به این مسئله هستند کمک بگیرم و اطلاعاتی درمورد سودش هم بدن .[/size]
اصلا از کجا باید اقدام کنم؟ وگرفتن مجوزش به چه صورته؟ ممنون.

RE: راهنمایی در مورد ایجاد استخر سرپوشیده شنا (تفریحی) - مهدی 1 - 12-23-2014 11:05 PM

استخر شنا شخصی اونم توی شهرستان ، بعید می دونم سودی داشته باشه ها ، بیشتر تحقیق کنید ، استخر های شهرهای بزرگ هم معمولا یه جورایی به دولت یا سازمانها ربط داره

RE: راهنمایی در مورد ایجاد استخر سرپوشیده شنا (تفریحی) - ceyton - 01-16-2015 01:58 PM

میخوام بدونم چه اتفاقی افتاد که به این ایده رسیدی؟ منظورت از پیشینه چیه؟

RE: راهنمایی در مورد ایجاد استخر سرپوشیده شنا (تفریحی) - Mohammadhs - 12-18-2021 03:14 AM

(12-23-2014 08:28 PM)alif نوشته شده توسط:  با سلام من مدتیه به فکر احداث استخر شنا در یکی از شهرهای استان مرکزی افتاده ام زمینش هم دارم اما پول کافی برای احداث ندارم میخواستم از دوستانی که اطلاعات در مورد دادن وام بانکی به این مسئله هستند کمک بگیرم و اطلاعاتی درمورد سودش هم بدن .[/size]

RE: راهنمایی در مورد ایجاد استخر سرپوشیده شنا (تفریحی) - Mohammadhs - 12-18-2021 03:17 AM

(12-18-2021 03:14 AM)Mohammadhs نوشته شده توسط:  
(12-23-2014 08:28 PM)alif نوشته شده توسط:  با سلام من مدتیه به فکر احداث استخر شنا در یکی از شهرهای استان مرکزی افتاده ام زمینش هم دارم اما پول کافی برای احداث ندارم میخواستم از دوستانی که اطلاعات در مورد دادن وام بانکی به این مسئله هستند کمک بگیرم و اطلاعاتی درمورد سودش هم بدن .[/size]