سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه خدمات (/forumdisplay.php?fid=115)
+--- موضوع: مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی (/showthread.php?tid=10227)

مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی - mehran121 - 12-07-2013 12:07 PM

در این تایپیک می خوام از اساتیدی که در زمینه ی کسپ و کار اینترنتی سر رشته دارند به من کمک کنند

من از سال 85 در اینترنت فعالیت می کنم و سایت های زیادی راه اندازی کردم به منظور کسپ درآمد
در حال حاظر من مدیر 5 سایت هستم که روی 2 سایت از این 5 سایت می خوام سرمایه گزاری و فعالیت به عنوان شغل دوم بکنم که در زیر نام می برم :

1 : سیستم وبلاگ دهی رازبلاگ
این سیستم رو تازه تاسیس کردم و در نظر دارم با اضافه کردن امکانات زیاد برای وبلاگ نویسان
این سیستم را به یکی از ده سیستم برتر وبلاگ نویسی در ایران برسانم
2 : سایت خبر گزاری و تفریحی چهل و هشتیا
این سایت در حال حاظر یک سایت خبری و تفریحی می باشد در نظر دارم با طراحی قالب جدید و استخدام نویسنده این سایت را فقط به یک سایت خبری تبدیل کنم مثل خبر گزاری مهر و یا خبر گزاری تابناک

من از دوستان می خوام من را راهنمایی کنند که آیا این دو سایت آینده خواهد داشت یا نه
و به من مشاوره بدهند با تشکر فراوان

RE: مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی - MohamadMJ - 12-07-2013 04:41 PM

سلام دوست عزیز

راستش دوتا نکته که خب حس بدی به من میده به نظر خیلیها شاید اینطوری بشه جفت اسم سایتها مشابه امثال معروف خودشونن
الان شما راز بلاگ سرچ کن ببین چه سایتی معرفی داره میشه
یه جورایی جفتش ورژن کپی شده یه اسم دیگست با یکم تغییر. راز بلاگ از روی رزبلاگ و چهل و هشتیا هم که از روی نود و هشتیا

در مورد وبلاگ دهی بحث خیلی زیاده البته من این سایت شمارو اصلا پیداش نکردم ولی سیستمت چیزی هست که از رزبلاگ قوی تر باشه ؟
سیستم خاصی داره که بقیه ندارن یا یه اسکریپت وبلاگدهی که نصب شده در همین حد ؟ اگه دومیه بدون هرچی زودتر جمعش کنی بیشتر به نفعته. اگر میخوای روی این زمینه هزینه و وقت بزاری بهترین راه اینه بگی از صفر یه چیز خاص برات بنویسن روی اسکریپت بقیه مانور نده.

در مورد تفریحی خب به این بیشتر میشه امید داشت برای رشد. چرا که مزیت اصلی اینجور سایتها همینه که هر پستی میشه توش گذاشت و در هر زمینه ای میشه بازدید گرفت.
نمیدونم منظورت از سرمایه گذاری چیه ولی اگر قراره خرجشون کنی خب این دومی رو روش کار کنی
بهینه سازیش کنی. نویسنده خوب بزاری براش و پست های تخصصی بزاری امید بیشتری میشه بهش داشت.

موفق باشی

RE: مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی - mehran121 - 12-07-2013 07:20 PM

(12-07-2013 04:41 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

راستش دوتا نکته که خب حس بدی به من میده به نظر خیلیها شاید اینطوری بشه جفت اسم سایتها مشابه امثال معروف خودشونن
یه جورایی جفتش ورژن کپی شده یه اسم دیگست با یکم تغییر. راز بلاگ از روی رزبلاگ و چهل و هشتیا هم که از روی نود و هشتیا

در مورد وبلاگ دهی بحث خیلی زیاده البته من این سایت شمارو اصلا پیداش نکردم ولی سیستمت چیزی هست که از رزبلاگ قوی تر باشه ؟
سیستم خاصی داره که بقیه ندارن یا یه اسکریپت وبلاگدهی که نصب شده در همین حد ؟ اگه دومیه بدون هرچی زودتر جمعش کنی بیشتر به نفعته. اگر میخوای روی این زمینه هزینه و وقت بزاری بهترین راه اینه بگی از صفر یه چیز خاص برات بنویسن روی اسکریپت بقیه مانور نده.

در مورد تفریحی خب به این بیشتر میشه امید داشت برای رشد. چرا که مزیت اصلی اینجور سایتها همینه که هر پستی میشه توش گذاشت و در هر زمینه ای میشه بازدید گرفت.
نمیدونم منظورت از سرمایه گذاری چیه ولی اگر قراره خرجشون کنی خب این دومی رو روش کار کنی
بهینه سازیش کنی. نویسنده خوب بزاری براش و پست های تخصصی بزاری امید بیشتری میشه بهش داشت.

موفق باشی

سلام دوست عزیز من توهین شما رو می پزیرم
ولی هیچ موقع بدون منبع حرف نزنید اسم چهل و هشتیا از کد شهرستان خودم گرفته شده و به همین منظور ارئه شده اصلا من نود و هشتیا رو نمی شناختم تا به امروز که شما گفتید

برای اسم رازبلاگ خیلی تحقیق شده بعدشم من نگفتم که شما بیاید انتقاد کنید که اسمشون چطور انتخاب شده
با 7 سال فعالیت در اینترنت یعنی هنوز نفهمیدم چیکار کنم
من خودم برنامه نویسم و این کلمه از اسکریپت بقیه مانور دادن رو نمی فهمم یعنی چی
سیستم بلاگ دهی رز بلاگ که حالا خیلی رفته بالا به صورت اختصاصی طراحی نشده این اسکریپت در یک سایت فروش اسکریپت وبلاگ دهی موجود است
که قیمت 2.5 م هست و هر کسی می تونه ازش استفاده کنه
این حرفا ها از یک فرد که تازه وارد دنیای نت شده شنیده میشه
امید وارم موفق باشید

RE: مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی - MohamadMJ - 12-07-2013 07:38 PM

(12-07-2013 07:20 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  
(12-07-2013 04:41 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

موفق باشی

سلام دوست عزیز من توهین شما رو می پزیرم
ولی هیچ موقع بدون منبع حرف نزنید اسم چهل و هشتیا از کد شهرستان خودم گرفته شده و به همین منظور ارئه شده اصلا من نود و هشتیا رو نمی شناختم تا به امروز که شما گفتید

برای اسم رازبلاگ خیلی تحقیق شده بعدشم من نگفتم که شما بیاید انتقاد کنید که اسمشون چطور انتخاب شده
با 7 سال فعالیت در اینترنت یعنی هنوز نفهمیدم چیکار کنم
من خودم برنامه نویسم و این کلمه از اسکریپت بقیه مانور دادن رو نمی فهمم یعنی چی
سیستم بلاگ دهی رز بلاگ که حالا خیلی رفته بالا به صورت اختصاصی طراحی نشده این اسکریپت در یک سایت فروش اسکریپت وبلاگ دهی موجود است
که قیمت 2.5 م هست و هر کسی می تونه ازش استفاده کنه
این حرفا ها از یک فرد که تازه وارد دنیای نت شده شنیده میشه
امید وارم موفق باشید

مشکلی نیست دوست عزیز
صحبت های من توهین نبود. ولی منم تمامی لطفی که به من کردید از امتیاز منفی گرفته تا زیر سوال بردن تمام اطلاعات من در حد یه فرد تازه وارد با آغوش باز میپذیرم.

ایشالله که تجربه به اندازه کافی دارین. من در مورد تجربه ی شما بحثی ندارم. گفتم در دید اول این مورد رو در ذهن حداقل وبمسترهای قدیمی ایرانی میاره که اسم ها مشابه هستش. اینم بدون دلیل برات ننوشتم چون سیستم راز بلاگ شما اسمش معرفی شد و لینکش نبود همین رازبلاگ رو هم گوگل سرچ کنید متوجه منظور من میشین.

همونطور که گفتم من لینک سایت وبلاگ دهی شما رو اصلا پیدا نکردم. مانور دادن دقیقا یعنی همین اسکریپت رزبلاگ که میگین 2.5 داره ارائه میشه یا اسکریپت سیستم های مشابه که دارن میفروشن توی اینترنت آدم بخره و باهاش کار کنه میشه مانور روی اسکریپت مردم. چون هیچ کدوم به صورت رسمی اسکریپتشون رو منتشر نکردن مگر نسخه های قدیمیشون رو و امیدوارم با این همه تجربه ای که دارید یه روزی اسیر باگ های این اسکریپت ها نشین که بعد خوب متوجه میشین به عنوان یه طراح مانور روی اسکریپت مردم یعنی چی.

راستش هرچی مطلب قبلیمو خوندم چیزی که شبیه به توهین باشه ندیدم ولی اگر بازم فکر کردید توهینی شده من معزرت میخوام.
موفق باشی

RE: مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی - arash1367 - 12-08-2013 12:13 AM

اول اینکه صلوات بفرستید
دوم اینکه به نظر من اگر روی سایت خبری کارنکنی بهتره
فک کنم سایت وبلاگدهی قویتر و با ویژگی های جدید بهتر ج میده

RE: مشاوره در زمینه شغل های اینترنتی - انضباط - 12-08-2013 12:21 AM

دوستان این چه طرز برخورده ؟
هدف شما از راه اندازی این تاپیک ، کسب راهنمایی از اعضا بوده است . پس چرا اینگونه در مقابل نظرات جبهه میگیرید ؟
نه من و نه هیچ یک از مدیران ، توهینی در جواب های دوستان مشاهده نکردیم .
اگر تجربیات کافی دارید و یا به طرح و ایده خود اطمینان دارید ، خواهشا بی جهت جهت راهنمایی و هم فکری تاپیک نزنید .

----
تاپیک بسته شد .