سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - رسول 56 - 05-07-2015 10:34 PM

(12-01-2010 02:36 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  
(11-30-2010 10:53 AM)123456 نوشته شده توسط:  از حضور شما خیلی خرسند هستم اگر می شود مطالبی را که ذکر کردید یک جوری با سوال مطرح کنید تا ما جواب بدهیم و در انتها از طریق آن جوابها تعیین کنیم که خودمان چه کسی هستیم

12345عزیز اولین قدم رسیدن به هر خواسته ای آن است که خود بدانی چه کسی هستی ؟حتما تابحال جمله معروف"از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را....."شنیده ای!تو باید صادقانه بدانی و بپذیری چه نقاط قوت وضعفی داری و کدامها موانع تو در رسیدن یا دیر رسیدن به اهدافت است....و تا زمانی که آنها را ننویسی و سایر حواست(بینایی-لامسه و....) را درگیر نکنی و تنها در ذهنت داشته باشی به فراموشی می سپاری و گاها همانها زمان تقق خواسته ات را به تعویق می اندازد....ما می خواهیم از طریق کاملا انسانی و درست و در کنار تکامل روحی وشخصی خویش به اهدافمان برسیم تا به راحتی یافته هایمان را نبازیم و یا دارایی های ارزشمندمان را فدای اهداف آنی خود نکنیم.......
در گامهای بعد بیشتر اثر این کارها را خواهی دید.......
حال از شما می خواهم که بگویی این فرد 12345 چه خصوصیات خوب و بدی در خود می بیند که دیگران دیده اند وبه او گفته اندو او باور دارد که اینچنین است و نیز چه خصوصیات خوب و بدی که او در خلوت خود سراغ دارد و کسی نمی داند !!!!!!در این سایت و این بخش کسی تورا نمی شناسد پس شخصیت خوب فکر کن و شخصیت خود را کنکاش کن....عجله نکن و به مرور آن را کامل کن.در اینجا دستت برای هر کاری باز است.....می توانی موردی را بنویسی و روز بعد موردی دیگر که به یاد آوردی به آن اضافه کنی.......هروقت کامل کامل شد بگو..........
حتی اگر موردی هست که نمی خواهی اینجا بیان کنی در کاغذی برای خودت بنویس و داشته باش.........فقط نتیجه تکمیل شدن خصوصیات خود را بگو.........
من باور دارم که تو روزی میلیاردر خواهی شد.....
تا بعد..........

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - hossein.shahbazi - 05-10-2015 09:11 AM

حسین شهبازی هستم 22 خورده ای سن دارم
اهل رامسر هستم
تازه هم متاهل شدم
خوشحالم که به انجمن پیوستم
مهربون هستم
ولی زیاد انتقاد پذیر نیستموخب خصوصیات تیر ماهی بودن اینه دیگه.
رشتم کامپیوتره ترم 2 لیسانس رو میخونم اگه خدا بخواد میخوام تا دکتری هم برم
امیدوارم همه به هم کمک کنیم تا بتونیم ملیاردر بشیم
و بتونیم از راههای خوبی پول در بیاریم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - rassul - 05-11-2015 11:39 PM

سلام
30 ساله
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
علاقمند به ادامه تحصیل اما به دلیل مسائل مالی فعلن به حالت تعلیق دراومده
بعضی نرم افزارهای تخصصی رو کار کردم و واردم
در دانشگاه آزاد تدریس میکنم (علاقه به یاددهی یا همون تدریس)
فکر میکنم صداقت بارزترین خصوصیت اخلاقیم باشه، سماجت و خستگی ناپذیریم وقتی که تصمیم میگیرم چیزی رو یاد بگیرم، دیوانه واره! هر چیزی رو بخوام، خیلی زود یاد میگیرم، موسیقی سنتی و پاپ-کلاسیک رو دوس دارم. دوستانی که در محیط های رسمی باهاشون در ارتباطم هرگز نمیدونن که من چقد شوخ هستم و تصوری خیلی جدی از من دارند
پاییز 93 خدمتم تموم شد
الان یه جای دولتی آزمون دادم و مرحله کتبی قبول شدم ولی مصاحبه مونده
اما فکر میکنم دستمزد دولتی خیلی پایینه و حق من خیلی بیشتر از ایناس به همین دلیل شب و روز دارم فکر میکنم که (صرفنظر از شاغل شدن در بخش دولتی یا نشدن) یه راهی برا پولدار شدن پیدا کنم. سرمایه ای ندارم ولی در به در دنبال یه راهی برای پولدار شدن.
در کنار تمام علاقه ای که به پول دارم من عاشق صنعت و کارهای فنی هستم و آرزو دارم جایی که مشغول میشم (دولتی یا غیر از آن) محیط صنعتی و مهندسی باشه
راستی
به علوم انسانی هم علاقمندم و خیلی مایلم در زمینه ی فلسفه، جامعه شناسی، روانشناسی، مدیریت و امثالهم مطالعه کنم.

درسته طولانی شد ولی هنوز خیلی چیزا مونده که نگفتم و نمیگم چون اگه طولانی بشه حوصلتون سر میره
به هر حال معذرت

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - رسول 56 - 05-14-2015 05:01 PM

38 ساله از استان بوشهر هستم کمی عجول برای رسیدن به هدف مهمترین ضعفم همین عجله است و مدتیست اعتماد به نفسم کم شده قبلا اینطوری نبودم ولی انرژی تمام نشدنی دارم و پشتکار زیاد با روابط اجتماعی بالا البته اگه تعریف نباشه و آدم صادقی هستم تشنه یادگیری و تلاش برای رسیدن به هدف خوشبختم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ندا11 - 05-15-2015 01:51 AM

سلام، سی سالمه، امسال دوازده ساله کارمندم، مسئول یکی از واحدهای ادارمم،کارشناس علوم تربیتی، کاردانی امور فرهنگی،از موقعیتی که دارم راضی نیستم،دوست دارم کار مستقلی برای خودم همسرم با آینده خوب داشته باشم،اما هنوز مرددم، جوانم جویای نام،زودجوشم، بیش از حد صادقم،خوشحالم تو این جمع آگاهم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Godare kaloo - 05-17-2015 07:47 AM

(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....
سلام وقت بخیر وخداقوت.من مهدی هستم و27سال سن دارم وکارشناس مدیریت بازرگانی.یک سال شده خداروشکر خانمی ماه عقد کردم وبی نهایت دوسش دارم.در کارای فنی مثل برق وآب وبنایی وکشاورزی هم اندک مهارتی دارم.فعلا بیکارم ودنبال شغل می گردم.خونه دارم،انباری به متراژ100متر مربع وزمین به متراژ1000متر مربع دارم ولی نمی دونم چیکارشون کنم.ممنون میشم اگه به رسیدن یک شغل کمکم کنین

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - حسین رضایی (صبا) - 05-23-2015 07:56 PM

باعرض سلام خدمت تمامی دوستان انجمن .اینجانب حسین رضایی(صبا)هستم سن38ودیپلم ازشرق کشورخراسان جنوبی شهربیرجند .استان زرشک زعفران عناب و.....متاهل ومدت 14سال به شغل تزیینات ساختمان اشتغال داشتم امامدت2سال است که واردعرصه مرغ وتخم مرغ شده ام واز مرغداریهاتخم مرغ می خرم ودرشهرپخش میکنم.خداراشکرروزگارسپری می شود.چندروزی شده بااین انجمن اشناشدم وبسیارانرژی گرفته ام زمانی که تاپیکهای دوستان راخواندم من هم ارزوهایی دارم ودوست دارم اول باکمک خداودوم باهمفکری ویاری شماراههای ترقی وپیشرفت راطی کنم.طرحهای زیادی درذهن دارم اماسرمایه ندارم ومعتقدم که این ترسهاوغرور ماست که ماراازپیشرفت بازمی دارد.پس بایدبرترس سوارشدودردل ترس رفت وغروررازیرپای گذاشت.انگاه پیشرفت وترقی حاصل می شود.10_004

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - karshenasiy - 05-27-2015 10:21 PM

با سلام
فرزاد هستم اهل كرج 29 سال دارم كارداني حسابداري خوندم كارشناسي مهندسي سخت افزار به تازگي نامزد كردم بعد از اتمام كارداني به سربازي رفتم يعني سال 87 و پس از 2 سال يعني 89 سربازيم تموم شد در سال 90 مغازه كامپيوتر فروشي و تعميرات سخت افزار راه انداختم پس از 6 ماه خيلي ها منو شناختن و كاسبيم گرفت و در سال 1393 يك مغازه به مبلغ 50 ميليون خريدم 15 تومن يك وام گرفتم 5 ميليون هم يك وام ديگه جمعا 20 ميليون 27 ميليون هم خودم جور كردم و مغازه رو خريدم الام مغازم 100 تومن ارزش داره شايدم بيشتر ولي مشگل اينه كه دست خيلي زياد شده و خودتون هم ميدونيد كه بازار خيلي كساد شده و دخل و خرج جور در نمياد و در تلاش هستم تا يك شغل ديگه برم ولي نميدونم چي از لحاظ روحي خيلي انتقاد پذير هستم مهربان خيلي صبور ولي جديدا يه مقدار زود رنج شدم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ft-lawyer - 05-28-2015 11:21 PM

(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

28 سال دارم 4.5 سال هست که به لطف خدا شغلی رو آغاز کردم که تمام آرزوی کودکی ام بود...وکالت...وقتی پروانه وکالت گرفتم انگار روی ابرها بودم...دختر شیطون و پر انرژی و شر و شور با غرور سر به فلک کشیده...
اما الان شغل روی اخلاقم تاثیر گذاشته...دیگه مثل قبل هیجان ندارم هیچ انگیزه ای برای شیطنت ندارم...احساسات دخترانه ندارم و اخلاق مردانه پیدا کردم فکر می کنم مثل مردها باید درآمد داشته باشم ... اما میلیاردر شدن فقط با پول نیست...هدف من از ثبت نام در این سایت تقویت محبت و مهربانی است سرمایه انسانیت را هدف قراردادم و باقدرت به سمت میلیاردر شدن پیش می روم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - جلال فتحی - 06-02-2015 04:44 PM

با سلام
جلال هستم کارشناسی طراحی صنعتی گرایش مکانیک خوندم متاهل یک فرزند پسر دارم.متخصص طراحی دستگاههای بسته بندی هستم و بیش از ده سال برای شرکتهای مختلف در این زمینه کار کردم به کمک خدا با همکارام یک گارگاه کوچک تاسیس کردم و شروع به طراحی و تولید دستگاههای بسته بندی کردیم.آشنایی با این انجمن انگیزه منو برای شروع یک کار مستقل بیشتر کرد و انرژی بیشتری گرفتم.
من میتوانم از نقطه های خط عمرم خطی مستقیم در جهت
خوبی و مهربانی ترسیم كنم .