سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mehdevich - 01-19-2015 10:31 PM

سلام
مهدی هستم 33 ساله ، مهندس عمران شاغل در پروژه های صنعتی کشور به دلیل اینکه در شهر های مختلف بودم از هر جا چیزی یاد گرفتم...
الان میخام برم تو کار تهیه، بسته بندی و توضیع مغز خشکبار مثل بادام،گردو،پسته... .
ممنون میشم اگه کسی تجربه داره یا مایل بسرمایه گذاری هست اطلاع بده
با سپاس

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - dehqhani - 01-20-2015 09:12 AM

سعید هستم 24 ساله فارغ التحصیل رشته نرم افزار و هم اکنون در پالایشگاه های واقع در عسلویه مشغول به کار هستم.
علاقه زیادی به برنامه نویسی دارم و با توجه به اینکه هوای کثیف عسلویه اذیتم میکنه ولی فعلا تا زمانی که نتونستم کارآفرینی کنم مجبورم همین جا بسوزم و بسازم.
پیشرفت رو دوست دارم و همیشه به دنبال افزایش دانشم در تمام زمینه ها هستم . دوست دارم از همه چیز سر در بیارم ولی عیبیکه دارم اینه که وقتی به بن بست میخورم زود نا امید میشم ولی دارم رو خودم کار میکنم و این عیب رو برطرف میکنم .

خصوصیات اخلاقی:
جدی ،خوش برخورد،کنجکاو،رویاپردازی ،اهل خودنمایی نیستم ، کم حرف ، مشورت رو دوست دارم ، عاشق رمان و کتاب خوانی ،موسیقی سنتی و آرام رو دوست دارم ،دوست دارم به همه احترام بگذارم، حسود نیستم

و خوشحالم از اینکه با این سایت آشنا شدم و امیدوارم در کنار دوستان بتونم یک کسب و کار راه بندازم و خودم رئیس خودم باشم و مجبور نباشم موقعی که مشکلی برام پیش میاد برم پیش رئیسم و برای یک روز مرخصی التماس کنم .

زمیه پولدار شدن تو استان بوشهر خیلی زیاد هست ولی همچنان به دنبال یافتن آن نیاز ها هستم .مثلا در فصل برداشت گوجه و یا خرما اگه تو شهر های مختلف دوست یا آشنایی داشته باشی میتونی گوجه و خرما رو از سر زمین خریداری کنی و بعد بفرستی به شهر های اطراف و سود خوبی هم نصیبت بشه ولی این برا اونهایی هست که یه دوست یا رفیق داشته باشن که بتونن بهش اعتماد کامل داشته باشن که رو دست نخورن و وضعیت بازار رو دقیق بهشون گزارش بده .

به امید یافتن بهترین راه و ایجاد کسب و کار و میلیاردر شدن

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - hrar - 01-22-2015 08:35 PM

حمید 21ساله نوشهر هدفم برای زندگی مشخص کردم و برنامه کوتاه مدت و بلند مدت برای آیندم تعیین کردم کتابها و فایلهای صوتی و تصویری زیادی درمورد موفقیت مطالعه کردم کارمو از سه سال پیش شروع کردم و تازه امروز دارم به نتیجه میرسم آدمی هستم عصبی و خیلی کله شق چون وقتی هدفی رو مد نظر قرار میدم تا بهش نرسم دست بردار نیستم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - leili.g123 - 01-28-2015 02:23 AM

سلام!
میخام ازلیلا براتون بگم اگ حوصله داشتین بخونین:

22سالشه
لیسانس بازرگانی داره بامعدل الف,درحال حاضرداره آماده میشه براارشد
درس دوست, کاردوست و"هنر"دوسته
مهربونه
همیشه ازداشتن خونواده ای ک درکش کنن و اونو بفهمن رنج میبره, عاشق خونوادشه(علل خصوص مامانش)بااینکه...
میشه گفت آرومه اماشیطنتای خودشم داره ویکمم زودجوشه
صبروتحملش بدک نیس
متاسفانه خیلی حساسه
آسمانی ازاحساس وکوهی ازمنطقه!(اینوازیجای کش رفتم Smile))) البته اولیشوهستم ولی دومیشوزیاد ن تاحدودی)
خودساخته ومستقل هستش ینی همه سعیشو کرده ک باشه
خوش سلیقست
متاسفانه نه گفتنو زیادبلدنیست چون راستش توانایی تصمیم گیریش پایینه خصوصادرآن واحد, خیلی تو رودربایسی گیرمیکنه
همیشه دوست داره بهترین موقعیتارو برا اطرافیانش فراهم کنم گر چ بعضی وقتاخاسته وناخاسته نارحتشون ميكنه
همیشه دوس داشته وداره کارهارو بنحوجدیدی انجام بده,کارای خلاقانه وجذابو بکارای روتین وتکراری ترجیح میده
پویابودن و جاری بودنو دوس داره
خوب فکرمیکنه وفکرای خوب میکنه! ولی درعمل...
مایوس میشه,میشکنه,خوردمیشه ولی ادامه میده...
معتقده از "ازل" همه میلیاردرن چون اشرف مخلوقاتن! پس بدنبال اینه ک ابدشم میلیاردی کنه!....
توزمینه جعبه سازی(جعبه کادو) وامثالهم حرفی براگفتن داره البته بتصدیق اطرافیان! چنبارم بفکرزدن مغازه بامحصولات تولیدی وخاص خودش افتاده وحتی توذهنش بارهاچیدتش و... بفکرزدن نمایشگاه وکارگاهم افتاده ک چن نفرم بتونن ازقبلش نونی دربیارن بعد شرکتو... ولی متاسفانه باباش همیشه سدراهش شده واجازه چنین کاری بش نمیده!!!!

گاهی دلش ازدنیا وازبختش میگیره ولی تسلیم شدنوبلدنیس.....

آزادی بزرگترین نعمته خوشبحال اونای ک دارنش............

"خدایاشکرت"

شرمندم خیلی حرف زدم خدایی خیلی انجمن خوبیه خیلی کارتون درسته خوشحال میشم منم توجمع گرموصمیمیتون بپذیرین <3

باسپاس
لیلی@-}--

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - bastarkhaki - 02-04-2015 02:57 AM

سلام ...

امیر هستم 25 سالمه لیسانس برق و تخصص هایی در زمینه امنیت وب و شبکه و همچنین
تبلیغات آنلاین هم انجام میدم.
تامین برخی اجناس رو میتونم انجام بدم و جمع اوری اطلاعات مرتبط با بیزنس و ... هم انجام
دادم.

تخصص در بک لیک ساختن برای سایت ها و فعالیت تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی و ...روهم
در توانم هست...

برنامه ریزی برندینگ هم میتونم داشته باشم...

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - sami24121358 - 02-04-2015 06:29 AM

سلام من سمیرا حیدری هستم کارشناس رشته تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی...گواهینامه حسابداری هم از فنی و حرفه ای دارم...تا حالا کار نکردم ..دوست دارم به بهترین چیزا برسم ..هدفم فقط و فقط موفقیته...۲۴ سالمه از اینکه به این انجمن اومدم خیلی خوشحالم ...من تنها و تنها یه مشکل بزرگ دارم که هر بار خواستم کاری رو شروع کنم دیدم پولی ندارم و منصرف شدم..نمیدونم باید چیکار کنم ...کمکم کنید

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - عبدالمحمد - 02-04-2015 01:21 PM

سلام.محمد هستم.موبایل فروشی دارم.مشتری ندارم .اعصابم خورده.کرایه خونه و اقساط رو چیکار کنم خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
[/size]

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mohsenfa - 02-11-2015 06:46 PM

سلام
محسن هستم 26 ساله.در یه شرکت شیمیایی کارمیکنم.از درآمدم ناراضی هستم ولی مطمنم من از ثروتمندترین یا میلیاردرهای شهرم و کشورم میشم.طرح های زیادی پیش رو دارم ولی یکم تنبلم و میترسم.ولی ریسک کردن و باید بگیرم تا بتونم زودتر به اهدافم برسم.کم حرف ولی خوشرو صادقو دلسوز

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - meysam313 - 02-14-2015 03:02 AM

سلام.
میثم هستم 23 ساله -دانشجوی رشته نرم افزار-
خوش اخلاق-اروم و از همه بیشتر صبورم....دوست دارم همیشه در همه حالتی صداقت داشته باشم....عاشق دنیای فناوری اطلاعات هستم -سینما رو دوست دارم-از موسیقی پاپ هم خوشم میاد-اهل مطالعه هستم..با اکثر موارد حوزه های وب و رایانه اشنا هستم....از گرافیک تا نمیدونم سئو و ....سخت افزار...تسلط تو بعضی هاشون دارم ولی بعضی های دیگه ضعیف هستم....تو این چند سال اخیر زندگیم هر کاری که شما بگی انجام دارم(منظورم شغل های فیزیکی هستش)..تجربیاتم خوبه....دوست دارم به دیگران کمک کنم.ارامش رو به خیلی چیزا تو زندگی ترجیح میدم.
ایده های خیلی خوبی تو ذهنم دارم ولی خب به هر دردی میزنم سرمایه اش جور نمیشه برای تاسیس کارام..از وام تا قرض و ...همه رو امتحان کردم به جایی نرسیدم....حاضرم با دیگران شراکت کنم..و در نهایت خوشحالم که به جمعتون اضافه شدم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - احمدرضا234 - 02-15-2015 05:02 PM

با سلام. من یه عاشقم البته نه از اونایی که فکر میکنید. من عاشق مهربونیم. دوست دارم همه با هم مهربون باشند.. یعنی میتونم یه روز کاری کنم که همه مردم دنیا با هم مهربون مهربون باشند. یعنی راهی داره