سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - هادی1366 - 12-19-2014 10:25 PM

سلام
جوانی26 ساله ، فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی وهمچنین متخصص تجربی در زمینه تاسیسات . بسیار رویا پرداز و بلند پرواز هستم . دوس داشتم خلبان بشم اما به دلیل یه اتفاق نتوستم . خیلی جدی هستم . در برخورد با مشکلات زود نا امید میشم (که میدونم خیلی بده) .فعلا تو یه شرکت صنایع غذایی که همتون میشناسین مشغول به کارم که با اینکه مدرک دانشگاهی دارم ولی توی خط تولیدشم و برای فعالیت در قسمت فنی مهندسیش اقدام کردم که برای مصاحبه رفتم و قبول هم شدم ولی آخر سر بهم گفتن باید 5-6 سال سابقه کار داشته باشی.
از خیلی وقت ها پیش به فکر اینم که خودم یه کارآفرین بشم تا بتونم برای چند نفر اشتغال ایجاد کنم و براشون مزدی که در حقشون هست رو بدم .
انشالله خدا تو این راه کمکم میکنه .........

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mehdi84 - 12-20-2014 02:59 AM

با سلام به همگی . خب من هم به نوبه خودم از شخصیت خودم می نویسم . من آدمی هستم که به دین پایبندم. درسته کارهای بد هم انجام دادم ولی طبیعیه و خدا رو شکر رو مسیر آدم مذهبیا هستم . چون درکم از مطالعات به اینجام کشونده . نمیگم که بقیه بی درکن نه . همه درک دارن ولی برداشت من از زندگی این بوده که باید همه چیز رو به خدا مرتبط بدونم . بعد تو زندگیم مشکلات زیادی داشتم و به بن بستای زیادی برخوردم . کلا موفقیتم کم بوده . باتوجه به اینکه همه بهم میگن با استعدادی اما پیشرفتی نداشتم . تو زمینه کامپیوتر فعالیت داشتم . تو زندگیم هم ریسک زیاد داشتم اما چون از همه شکست خوردم دیگه آدم ترسویی شدم . عاشق پدر مادرم هستم و فرزند پسرم که جیگرمه. هر چند پدر مادرمو اذیت میکنم ولی انشالله که خدا و اونا منو ببخشن . و خدا توفیق خدمت به پدرو مادرمو با دلی آکنده از مهربانی بهم بده . بعد بگم که الان بیکارم و درامد خونمون زیر دویست هزاره و البته ایده دارم ولی ایده ام هم بالای میلیارد میخواد هرچند که درآمدش هم ماهی بالای میلیارده . دستمو بسوی همه کس دراز کرده بودم و هیچ پاسخی نشنیدم تا امشب که به این سایت سر زدم و تو قسمت لحظاتی با قرآن آیه 59 سوره انعامو دیدم که خیلی قشنگ واسه مسئله رفته بود و ثبت نام کردم . اهل دروغ و کلک و فریب نیسم و خوشم هم نمیاد . آدم صبوری هستم و زود می بخشم وخشممو فقط عزیزانم دیدند اونم بخاطر اینکه دوستشون دارم . انشالله که منو ببخشن . همین دیگه اینم صداقت نامه من . و البته از همه مهمتر نمازام رو هم میخونم. ممنون

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - hamidrta - 12-21-2014 11:08 PM

26 ساله
کارشانس مکانیک
شاغل و علاوه بر رشته خودم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی سابقه فعالیت دارم و خیلی هم علاقمند هستم.
نرم افزارهای رشته خودمم رو هم تدریس می کنم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - pooga - 12-22-2014 03:47 AM

23 ساله
دانشجوی مهندسی کامپیوتر
شغل (تلاش برای ایجاد یک شغل خوب)
سابقه فروشندگی در چندین مغازه
ساقبه فروش و بازار یابی در شرکت مواد غذایی
سابقه کافی نت و خدمات کامپیوتری
و چندین شغل دیگر رو تجربه کردم اما در حال حاضر در حال برنامه ریزی دقیق و بدون نقص برای ایجاد یک شغل با درامد مناسب و اینده دار

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - secret.t9 - 12-27-2014 01:17 PM

Confused
مژگان هستم، 24 سالمه.
فارغ التحصیل رشته IT ، ولی به دلیل علاقه به کارهای گرافیکی در حال حاضر در یک کانون آگهی و تبلیغات فعالیت میکنم.
اعنماد به نفس پایینی دارم و ایده های بزرگی در سر دارم و راه پیاده سازیشون رو بلد نیستم.
از موقعیتی که الان دارم اصلا راضی نیستم و علاقه ای به کارمند بودن ندارم و تمایل دارم خودم یک کسب و کار رو ایجاد کنم( البته در زمینه ای که بهش علاقه دارم)
در انجام کارهام خیلی زود نا امید میشم و و لی سعی میکنم عقب نکشم.
الان هم خیلی ناامید هستم و به نظرم از خیلی چیزها عقب هستم.
ولی هیچوقت به خلاق بودنم شک نکردم، منتها طریقه حرکت رو اصلا بلد نیستم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - bahar2014 - 01-01-2015 02:32 PM

سلام دوستان.بهار هستم 23 ساله.لیسانس مهندسی کامپیوتر.علاقه م برنامه نویسی هست.بیشتر دوست دارم خودم تو خونه کار کنم چون لذت و بازدهیش بیشتره.
خیلی بلند پروازم.و عاشق پیشرفت و حرکت به جلو هستم.یسری نقص هم دارم مثل ترس و زود نا امید شدن ولی دارم برا از بین بردنشون رو خودم کار میکنم.
هم در حال یادگیری هستم و هم در حال کار.از اشنایی با این انجمن خیلی خوشحالم.
به امید میلیارد شدن Big Grin

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - keihancpu - 01-06-2015 12:23 AM

25 ساله مهندس مکانیک
تازه خدمت را تمام کرده
پول را خیلی دوست دارد و از کودکی رویای ثروتمند شدن داشته
او به تازگی میخواهد وارد بازار کار شود,اما دچار دوگانگی گردیده.
از طرفی علاقمند به رشته تحصیلی خود میباشد و از طرفی با توجه به نداشتن سرمایه و رویای پولدار شدنش اقلا حالاحالاها نمیتواند کار نان و آب داری برای خود دست و پا کند
چندی بیش نیست که به عظویت انجمن درآمده
تصمیمی گرفته که از من خواسته از شما صحیح بودنش را بررسی کنید
تصمیم گرفته در جایی با حقوق بخور نمیر مشغول فعالیت در رشته مورد علاقه اش شود و در اوقات بیکاری خود به فکر شغل دوم خویش و البته درآمد اول خویش باشد.
به نظر شما کار وی درست است؟چه پیشنهادی برای او دارید.
پیشاپیش سپاس از پاسختون

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - نرگس زراعی - 01-07-2015 03:51 PM

(01-07-2015 03:47 PM)نرگس زراعی نوشته شده توسط:  [quote='دکتر روانشناس' pid='143' dateline='1291051614']
اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

من دختر ی 17 ساله ام.متاهلم.از بچگیم هم لوس بزرگ نشدم.لوس نبودم و نیستم. برای به دست اوردن هر چیزی هم تلاش کردم و دوس دارم که همیشه روی پای خودم بایستم.دنبال پیدا کردن یه شغلم.یه شغلی که بتونم عده ای رو هم صاحب شغل کنم.همه میگن کم حوصله هستم. ولی زیادی حرف میزنم. نمیدونم شاید اینطوره.
خیلی دوس دارم یه شغلی داشته باشم.شغل ازاد.نه در ارتباط با درسم.رشتم ریاضیه ولی دوس ندارم.
همین
ممنون

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - jointoweb - 01-11-2015 03:43 PM

سلام میگم به همه دوستان عزیزم . 25 سالمه کاردانی کامپیوتر دارم . یک ماه میشه خدمت سربازیم تمام شده . به تعمیرات کامپیوتر و لپتاپ ، راه اندازی شبکه ، طراحی وب سایت ، نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته ، طراحی گرافیک و هر کاری که بشه با کامپیوتر انجام داد از 50 تا 100 درصد مسلط هستم .

خصوصیات اخلاقیم طبق برداشت خودم : مهربون . فوقلاده دلسوز . دوست دارم به همه احترام بگذارم . روابط عمومیم بد نیست . اراده و توکل خیلی قوی ، حسود نیستم . فوقلاده پر تلاش هستم. (از وقتی از خدمت اومدم خیلی کم اعصاب هستم . زود از کوره در میرم . خیلی کم حوصله هستم . از زندگی خستم . واقعا افسرده هستم . )

قبل خدمت سال 88 تا 89 کافی نت داشتم که به دلیل داشتن شریک و نداشتن توجیه اقتصادی جمعش کردم . از اون به بعد به صورت سیار تعمیرات کامپیوتر رو انجام میدادم و با اداره ها و ... کار می کردم که هرچند درآمد آنچنانی نداشت ولی پول تو جیبیم در میومد . الان هم که از خدمت اومدم همه مشتریهام پریده و حتی پول ندارم یه جفت کفش برای خودم بخرم.
شهرمون برای رشته من بازده کاریش واقعا پائینه و دست هم زیاد شده .تو رشته من همکارام تا جایی که آمار دارم با حداقل تلاش ماهی حدودا از 6 تا 9 تومن دارن . اگه بشه میخواب برم یه شهر دیگه که از قبل تصمیم داشتم . از طرفی میخوام درس بخونم .سرمایم صفره . موندم چیکار کنم .
به عنوان برادر کوچکتر از شما دوستان تقاضای راهنمایی دارم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - مجتبی آشیانی - 01-19-2015 08:49 PM

30 سال دارم کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی. ترجمه متون رو عالی انجام میدم وبه نوبه خودم در شهرم کار عالی از نطر ترجمه دارم.ولی خیلی دوست دارم وارد یک کار صنعتی تولیدی بشم کسی رو به عنوان راهنما یا مشاور ندارم.تازه با این سایت اشنا شدم وامیدوارم بتونم خودمو پیدا کنم.
از اخلاقیات من میشه اشاره کرد به عجول بودن زود نا امید شدن زود رنجی خیلی احترام میذارم وانتظار زیادی در این مورد دارم. یکم پرتوقع هستم.