سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
باشگاه زیبائی افکار - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: باشگاه زیبائی افکار (/showthread.php?tid=8970)

RE: باشگاه زیبائی افکار - Amiraliamirali - 09-22-2015 11:16 PM

“رنجی را که امروز می کشید، نقطه قوت آینده تان خواهد بود، برای هر چالش، رویارویی با آن فرصتی برای رشدتان خواهد بود.“

RE: باشگاه زیبائی افکار - Amiraliamirali - 09-23-2015 09:28 PM

“اعتمادبنفس جذاب ترین صفتی است که یک نفر میتواند داشته باشد. چطور کسی میتواند ببیند شما چقدر فوق العاده اید وقتی خودتان نتوانید ببینید؟“

RE: باشگاه زیبائی افکار - Amiraliamirali - 09-23-2015 09:31 PM

“شاد بودن به این معنا نیست که همه چیز کامل است، به این معناست که شما تصمیم گرفتید فراتر از ناقصی ها را ببینید. “

RE: باشگاه زیبائی افکار - Amiraliamirali - 09-23-2015 09:36 PM

“کسی تاحالا برنامه ای برای شکست خوردن , چاق شدن یا ... بودن ننوشته ! این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید.“__لری ویجت

RE: باشگاه زیبائی افکار - samira71 - 09-24-2015 10:31 AM

""راز ارامش درون , در غبطه نخوردن به مال دیگران است . این را بدانیم که هر چه حق ماست , هر طور شود , خودش را به ما خواهند رساند""

RE: باشگاه زیبائی افکار - samira71 - 09-24-2015 10:36 AM

خیلی از ادم ها هستند که به ما میگویند : " نمیتوانی! " . کاری که باید انجام دهیم , این است که برگردیم و بگوییم : "حالا تماشا کن "

RE: باشگاه زیبائی افکار - Amiraliamirali - 09-24-2015 10:41 PM

“3 چیز در زندگی که دیگر نمی توانید بدستش آورید : کلمات , بعد از گفته شدن. لحظه ها , بعد از ازدست دادن. زمان ,بعد از سپری شدن. مراقب باشید.”
“اگرچه کسی نمیتواند برگردد به عقب و شروعی عالی داشته باشد, اما هرکسی میتواند از الان شروع کند و یک پایان عالی داشته باشد.”__کارل بارد

RE: باشگاه زیبائی افکار - Amiraliamirali - 09-24-2015 10:45 PM

“قانون شماره 1 زندگی : کاری کنید که خوش حالت[/size][/color]ان کند.“[color=#00BFFF][size=xx-large]

RE: باشگاه زیبائی افکار - Amiraliamirali - 09-24-2015 10:49 PM

“بزرگترین اشتباهتان در زندگی که میتوانید مرتکبش شوید این است که هیچ وقت سعی نکنید.“

RE: باشگاه زیبائی افکار - Amiraliamirali - 09-25-2015 11:11 PM

“هیچکس آن بیرون موفقیت را با دستانش به من هدیه نخواهد داد. من باید خودم برم بیرون و موفقیت را کسب کنم… بخاطر همین است که من امروز اینجا هستم, تا تسلط داشته باشم , تا پیروز شوم هم بر زندگی هم بر خودم.“