سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - saeedrazm - 02-04-2014 02:26 PM

با سلام و عرض تشکر بخاطر پذیرفتن بنده.
سعید هستم. اهل آبادان ساکن اهواز. مهندس شیمی و کارمند توسعه نیشکر و صنایع جانبی کشت و صنعت دعبل خزایی. به عنوان سرپرست شیفت آزمایشگاه کنترل کیفیت و کارشناس کنترل فرآیند کارخانه شکر این کشت و صنعت انجام وظیفه کرده ام. علاقه مند به کار تولید و کارآفرینی هستم. به زبان انگلیسی علاقه دارم. برای همین بعد از 18 سال دوری از دانشگاه، رفتم مترجمی زبان پیام نور نشستم. خداروشکر زندگی آرومی دارم که ازش راضی هستم. مهربون و احساساتی و به قول کسانی که ظاهر بین هستند تند خو. دوست دارم همه با هم مهربون باشن. دست هم رو بگیرن که نه تنها تک تک مردم، بلکه کشور پیشرفت کنه.مثل کشورهای پیشرفته کنونی که همه از کشور عزیزمون در سطح پایینتری بوده اند. افکار بلند پروازانه دارم ولی بیم و هراس و تنبلی مانع به انجام رساندن افکارم شده است. دوست ندارم کاری رو که آخرش معلوم نیست رو شروع کنم. به نظر خودم اهل ریسک هستم ولی خودمو که نگاه میکنم نظرم عوض میشه! من در خدمتم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - scofield007 - 02-08-2014 12:36 PM

ضمن عرض سلام و خسته نباشید
من سعید هستم.دانشجوی مهندسی کامپیوتر-نرم افزار مشهد.علاقه زیادی به آموزش راه های ملیاردر شدن دارم.در حال حاضر هم بیکار هستم.از نظر ریسک پذیری در سطح بالایی هستم و حاضرم برای اهداف اقتصادی ریسک کنم.

من در خدمت دوستان هستم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - naseri - 02-09-2014 11:50 PM

سلام
ناصری هستم
32 ساله - متاهل - دارای یک فرزند پسر - سرپرست کارگاه - عاشق و معتاد به بازی پوکر - اهل ش/ر/رط ب/ن/د/ی در سایتهای خارجی - و یک نراد خوب (تخته نرد باز)
حقوق ماهیانه 60000000 ریال - سود از بازی پوکر میانگین ماهی 120$ -
عاشق خانواده
مصرف عطر زیاد - بیشتر وقت رو پشت لپ تاپ مشغول بازی پوکر هستم
بسیار کم خواب -
دارای قدرت مدیریتی بالا ( 214 نیرو زیر مجموعه دارم) - فکر میکنم اگر وکیل میشدم خیلی موفق بودم
پروژه ای هستم 22روز کار 8 روز استراحت

معایب زیادی دارم که دوست ندارم بگم
تا به امروز به ملیاردر شدن فکر نکردم ولی به ثروتمند شدن چرا

نمیدونم این سایت چه کمکی میتونه به من بکنه ولی سعی میکنم ازش استفاده کنم

اگر چیز دیگه ای لازم بود بگید تا بگم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - یوسف خادم پیر - 02-10-2014 12:57 AM

سلام.
نام :یوسف خادم پیر
محل زندگی:مهاباد
تحصیلات:لیسانس الکترونیک
نظام وظیفه:معافیت تحصیلی
درخدمت شما.
تو 17سالگی پدرمواز دست دادم.خودم بودم بامادرو3تا برادر وصدالبته خداوندمتعال.
در18سالگی با برادرم تصمیم به احداث مرغداری گرفتیم چون هم زمینشو داشتیم هم برق وسرمایه که بعداز 2دوره بخواطر بدشانسی سردوره ی سوم تمام مرغ ها مصموم شده ومردند.دفعهی چهارمم بخواطربازاریابی نادرست مرغ ها رو دستمون موند.
البته بایدبگم من کوچکترین عضو خونواده هستم.
بعدازورشکسته شدم تو کارمرغداری(خدارو شکرکه بدهکارنشدیم وهنوز هم یه چیزی برامونن مونده بود از مرغداری)ادامه تحصیل دادم تو دانشگاه آزاد.البته اگه راستشو بخوای من خیلی درس خون نبودم ولی 85درصدش بخواطر سربازی درس خوندم تا معافیت تحصیلی بگیرم.
در20سالگی بایه همت وساپورت کردن خونواده خودم رفتم تو کار پرورش ماهی اینباربه تنهایی برادرم قسمتی از زمین رو به باغ سیب تبدیل کرده.منم اون قسمت دیگه رو کردم پرورش ماهی.چون تجربه ای زیادی ندارم فعلا از 1/4ظرفیتم استفاده میکنم.بعد اگه درخودم دیدم ذکه میتونم از پسش بربیام ظرفیت رو افزایش میدم.
بحمدخداتونستم تو یه مدت کم به آرزوم برسم.خونوادم تو این راه خیلی منویاری وراهنمایی کردن.برادربزرگم نمایندگی فروش قطعات ماشین داره تو سردشت.
تو یه خونواده ی معمولی بزرگ شدم.از زندگیم خیلی خیلی راضیم.
مسافرت رو خیلی خیلی دوست دارم.
با اینکه ایران رو خیلی دوست دارم ولی میخوام بعد ازازدواج از ایران برم واقامت یه کشوردیکه رو بگیرم(نمیخوام بگم ایران بده ها).
از طریق وبسایت تبدیل ایده به ثروت با این انجمن آشنا شدم.
برنامه نویسی بلدم ومیخوام تو این چند ماه ی یه ووبسایت خبری راهندازی کنم.
رانمایی کردن دوستا وگرفتن اطلاعات ازسایرین دوستان انجمن و خیلی دوست دارم.
با اینکه نیاز مالی ندارم ولی ازراههای خیلی عجیبی تونستم پول دربیارم.ازدوران ابتدایی که به بچه ها جزوه میفروختم تا چند ماه پیش که بخواطر سرگرمی رفتم تو کار تاناکوراه.
نمیدونم چرا ولی به جر مرغداری تو تمام کارای دیگم موفق شدم.
بعضی از کارای که کردم(البته چون کاراصلیم نبوده فقط یه یا دوبار انجامشون دادم بیشتر برای تجربه وتفریح):
بردن قطعات ماشین به سردشت واوردن پوشاک ولوازم آرایشی ازاونور.بردن پارچه بهارومیه.بردن تلوزیون به تهرون.تاناکوره.پخش پوشاک مردانه تو شهرهای دوروبر.رفتن چندین بازشده که تعمیرات کامپیوت رانجام دادم وهمچنین یکی دو موردم برنامه نویسی کردم(یکیش ماله ابزارفروشی برادرم بودکه براش برنامه نوشتم بازبانc).کشاورزی بلدم.آوردن وسایل برقی به مهاباد ازبانه.مرغداری.کارگری.بنایی.ایزوبام..حتی چندروز راننده تاکسی هم بودم.وچندتا کارخلاف کوچیک کردم اوناهم واسه تجربه بودن وسوکندخوردم هرگز سراغشون نرم.اوردن گیاهان غذایی از کوه که یه چیز مامول هست تو مهاباد.
این کارارو بیشتر با اقواممون کردم.
البته شاید کارایی که کردم زیادبودنن ولی همشون برام پیش اومده.از همشون هم سودکردم.هم تجربه هم مادی.

اگه میلیادر نشم میلیونرحتمن میشم.همه چی واسم تو این راه محیا شده بجز یه چیز اونم خدمت سربازی هستش.واقعا ذهنم رو مشغول کرده.چون میخوام دست از خوندن بردارم.دیگه مغزم نمیکشه.تا اینجاشو به زوراومدم.ولی اگه دست از خوندم بردارم یه راست باید برم عجب شیر واسه خدمتم.از خدمت نمیترسم ولی از رها کردن پرورش ماهی وآرزو همام میترسم.اینکه 2سال وقت آدم بره.
البته آدم خیلی بی فکری نیستم از دوسال قبل که تصمیم راهندازی پرور ماهی داشتم میدونستم یه رو زمیاد که باید برم سربازی واسه همین گفتم برادرم بیاد تو زمین که از پرورش ماهم مونده باغ بزنه.

خلاصه ببخشیدسرتونو درد آوردم.
فعلا خداحافظ
باسپاس.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - stoemen - 02-13-2014 12:54 PM

من محمد 40 ساله
متاهل
کار ازاد
چند شغل تا حالا عوض کردم هیچ کدام راضی کننده نبودند از روی ناچاری چند صباحی جهت امورات زندگی مشغول کار بودم
شغل اولیه من تراش سنگهای قیمتی مثل عقیق و فیروزه بود اما متاسفانه فقط تراشکار مردم و بازاریها سنگ بزرگ و کوچک میدادند میتراشید م با دستمزد پایین سودشو بازاری میبرد
سنگ تراشیدم دستمزد گرفتم ده هزار تومان جلوی چشمم فروخت دو میلیون اخه بی انصاف این من بودم که سنگ بیشکل رو تراش دادم شبیه یک قلب خوشگل سنگ تو قبل تراش دو هزار تومان ارزش داشت بعد تراش فروختی دو میلیون سهم من شد ده هزار تومان شما بگید کی هست که آتیش نگیره از این همه ..........................
به هرحال مجبور شدم برای مخارج زندگی سراغ کار دیگه برم هی ..........
وقتی در انجام یک کاری دست و دلت یکی نباشه او کار کردن نیست بیگاریه و تلف شدن عمر
بعد از چند سال مهاجرت کردم به شمال
با کمک پدر زنم صاحب خونه شدم با کلی بدهی بعد از دوسال تقریبا نصف بدهی ها رو دادم
ولی خسته شدم حسابی.............................
چند وقت پیش یک دستگاه جوجه کشی کوچک خریدم و شروع به کار کردم خوشبختانه بد نبود
اما برای پیشرفت کافی نبود بخور و نمیر در میاد
سرتونو درد اوردم ببخشید

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - garoosi - 02-15-2014 06:47 PM

با سلام
گروسي هستم. 48 ساله. در يك سازمان دولتي كار مي كنم. تا حالا از موفقيت و پيروزي بي بهره نبوده ام. در زندگي فراز و نشيب زيادي داشتم ولي از اكثر ناملايمات زندگي با موفقت عبور نموده ام. در حال حاضر از زندگي ام بسيار راضي ام تلاش براي موفقيت هميشه خوب و مطلوب است ولي حرص و ولع براي مال اندوزي هرگز.درآمد خوب ، خوب است براي خوب خرج كردن نه خوب جمع كردن!در غير اين صورت مي شوي خزانه دار پادشاه!
براي همه دوستان و اعضاي گرامي آرزوي موفقيت دارم. پيروز باشيد.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ham_missyou - 02-17-2014 09:37 PM

سلام
من حامد, 23 ساله هستم.
خیلی خوشحالم که تو جمع گرم و صمیمی شما هستم.
من فارغ التحصیل مهندسی نفت هستم.
الانم دوره سربازیم رو در قالب سربازمعلم شروعکردم.
در حال حاضر هم تو یه موبایل فروشی بعد از ظهرا که وقتدارم مشغولم اما خیلی دور از رویاهام هستم.
از نظر روحیه قوی و باور دارم که می تونم موفق باشم
اما
راه و مسیرمو هنوز پیدا نکردم.
راستش نمیدونم به چی علاقه دارم.
در واقع دوسدارم کاری انجام بدم که شبا بخاطرش دیر برم به رختخواب
و
صبح زود بخاطر کارم از سر شوق بیدارشم
باشه سرگرمیم
چون اعتقاد دارم وقتی به کار مورد علاقتو انجام بدی نه تنها خستگی نداره (چون سرگرمیه و ازش لذت می بری) و خلاقیتت تو همون زمینه شکوفا میشه
بلکه
پول هم خودبخود میاد سراغت.
خلاصه دوسدارم اون مسیر رویاییم رو کنار شما دوستان پیداکنم.
ممنونم از اینکه منو در جمع گرمتون پذیرفتین.
(^ـ^)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - taranum - 02-19-2014 05:09 PM

سلام
فرشته هستم /28/از تهران
لیسانس مدیریت صنعتی دارم،،،صادقانه بگم پول و دوست دارم،همیشه از خدا زیاد خواستم،هیچوقتم به کم قانع نیستم،همیشه اهل بلند پروازی و رویا بافی ام،مادرم میگه همیشه به چیزهایی که داری قانع باش،ولی نمیتونم بیشتر و بهتر از اینهایی که دارم و میخوام.
نمیدونم این سایت چه طور میتونه کمکم کنه،ولی شاید استارتی برای شروع باشه،امیدوارم یه روزی برسه که اینجا موفقیتم و بنویسم Wink

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - امیدـ - 02-21-2014 03:06 PM

سلام خدمت شما مسئولین سایت میلیاردر ها
من امید زمانی از استان خراسان شمالی شهرستان شیروان و دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم
از دوستم که در همین سایت از خیلی وقت پیش عضوه شنیدم که این سایت مطالب مفیدی داره با اجازه تون عضو شدم تا از این مطالب مفید استفاده کنم.من زیاد از اینترنت استفاده نمیکنم و نمیتونم بطور منظم از سایت دیدن کنم اگر امکان داره عضویت من رو لغو نکنید.
با تشکر از همه عوامل زحمتکش سایت میلیاردرها.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - paria.b - 02-22-2014 09:02 AM

پریا هستم. 20 سالمه و دانشجوی سال دوم مهندسی صنایع در دانشگاه تهران هستم.
از خصوصیات بارزم اینکه بسیار برای رسیدن به خواسته ام مصمم هستم و از نظر من چیزی دست نیافتنی نیست.
از نظر درسی خیلی خوب هستم بسیار علاقه مند به تدریس دروس کنکوری ، مشاوره برای کنکور ،ورزش و پژوهش هستم.
امیدوارم که بتونم علاوه بر پیشرفت خودم برای پیشرفت بقیه هم کمک کنم.