سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ha9795 - 12-23-2013 01:58 PM

با سلام خدمت شما
من حامد هستم ۳۰ ساله از شهر تهران،عمران خوندم و در یک شرکت مهندسی مشغول به کار هستم.
خصوصیات اخلاقیم: صادق،کمی عجول،حساس،برای رسیدن به چیزی زیاد تلاش میکنم
همیشه دوست داشتم فردی موفق باشم و خودم احساس میکنم ۷۰ درصد این موضوع رعایت شده باشه.
فکرها و ایده های زیادی در سرم بوده اما نتوانستم عملی کنم دلیش هم فکر میکنم این باشه که معتقدم برای موفق شدن در کاری باید با کسی یا کسانی همراه باشم تا با همفکری گروهی نتیجهای بگیرم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - محمد حسام پور - 12-24-2013 05:38 PM

20 ساله .کارشناس علوم ازمایشگاهی .برام مهم نیس که الان چیم ولی اینو میدونم که یه میلیاردر میشم با تلاش

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - افسون 68 - 12-24-2013 08:49 PM

درود
من افسون هستم 23-4 ساله اما اکثر اوقات احساس یه دختر 14 ساله رو دارم هنوز حس میکنم بزرگ نشدم خانوم نشدم و این حسم رو دوست دارم. من قبلا دوست داشتم آژانس گردشگری داشته باشم ولی حالا خیلی ازش میترسم. و سر مایش هم فعلا برام فراهم نیست. آرزومه لیدر معروف اصفهان بشم. زود عصبانی میشم ولی خیلی آرومم. عاشق آب طبیعت و حیوانات و پرندگانم. اگه دوباره بدنیا بیام دامپزشک میشم. :-)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ahmad0611 - 12-24-2013 09:12 PM

سیداحمدموسوی هستم 29سال دارم دارای تحصیلات دانشگاهی مهندسی مکانیک.درحال حاضربعنوان کارشناس مکانیک دریکی ازشرکتهای نفتی مشغول بکارهستم.تسلط وکنترل فوق العاده ای به خودم دارم ومیتونیم درشریط سخت وبحرانی بهترین تصمیم روبگیرم ووبحرانهاروبه فرصت وافکارمنفی روبه افکارمثبت وخشم وعصبانیتم روبه لبخندتبدیل کنم روحیه شادی دارم.تجربیات زیادی درزمینه روزنامه نگاری،تبلیغات،چاپ(افست ودیجیتال) وبازاریانی وفروش دارم.علاقه بسیارزیادی به تجارت بخصوص صادرات خشکباردارم وانشاءاله درآینده نزدیک وارداین عرصه خواهم شد.
ازدیگرعلاقه مندی هایم:مطالعه کتاب(تجارت وبازرگانی،تبلیغات،مدیریت وروابط عمومی،روانشناسی،) و روزنامه ومجلات ،تماشای اخبار(تلویزیون وسایتهای خبری) تماشای فیلم وتئاتر،مسافرت وگردشگری،بازی فوتسال و شناوتیراندازی(درحال حاضرعضوهیئت ومسئول روابط عمومی هیئت تیراندازی استان خوزستان میباشم)
درزمینه پخت پیتزاوتهیه سالادفصل تبحروتخصص خاصی دارم بطوری که حاضرم شرط ببندم اگه یکبارپیتزای که من درست میکنم روبخوریدتاآخرمشتری ثابت خواهیدشد.
بزرگترین هدفم اینه که صاردکننده نمونه کشوردرزمینه خشکباربشم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - sylar3853 - 12-26-2013 04:23 AM

رضا هستم 21 ساله از اهواز
کارمند رسمی یکی از ادارات دولتی.البته الان 1 سال مرخصی تحصیلی گرفتم البته با پارتی چون بابام تو اون اداره سمت خیلی بالایی داره
رشته تحصیلی مهندسی عمران که البته اون هم بزور میخوانم مرخصی رو واسه کار آزاد گرفتم چون متنفرم از اینکه واسه کسی کار کنم یه مغازه کیف و کفش فروشی تو یه پاساژ که تازه راه افتاده دارم تو یه منطقه خوب اهواز البته اون هم فروش نداره
قبل از اینها تو کارهای نرم افزار و برنامه نویسی موبایل بودم هیچوقت به پولش نیاز نداشتم ولی از رو علاقه کار می کردم جوری که از نمایندگی های بزرگ پیشنهادهایی داشتم که از حقوق بابام بیشتر بود ولی همیشه دوست داشتم واسه خودم کار کنم
من واسه جنس مغازه خودم و چند تا مغازه مامانم مرتب میرم دبی و چین تو فکره وارداتم ولی نمیدونم چه جنسی
پدرم میگه من قبولت دارم همه جوره ساپورتت میکنم
موندم چیکار کنم انگار هیچی ندارم بقیه مسخرم می کنن میگن کار دولتی رو ول کردی بری کار ازاد و .....
کم کم دارم افسرده میشم میدونم میتونم موفق بشم ولی دنبال راهشم اونم از راه حلال
تا حالا اینقدر با خودم رو راست نبودم
ممنونم از این انجمن
این منم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - miladbch - 12-26-2013 09:55 PM

من 18 ساله دانشجوی رشته ی الکتروتکنیک دانشگاه آزاد هستم.
در مغازه ی تعمیر لوازم صوتی و تصویری نزد پدرم از دبستانی تا الان مشغول کار بودم و هستم. از این رو تجربیات نسبتا خوبی هم در زمینه ی کاری دارم.
تو مغازه که هستم بیشتر وقتم رو تو اینترنت میگذرونم و جدیدا هم رو به ایده سازی برای میلیاردر شدنم میکنم. 4yajuyo
به رشته ی ورزشی شطرنج علاقه ی زیادی دارم اما به خاطر کارکردن در مغازه و تحصیل و همچنین ایده پردازی برای میلیارد شدنم (که میشم Big Grin ) مدتی شطرنج رو رها کردم. Undecided
در مجموع آدم کنجکاو ،خلاق، با روحیه ی شاد و امیدوار به آینده هستم.
بچه ها یه چیزی میگم بین خودمون بمونه ها "هر کی میخواد بیاد الان امضا میدم، دوفردای دیگه میلیارد شدم، سرم شلوغ میشه اون وقت، وقت ندارم امضا بدم، مجبورید نوبت قبلی بگیردا!!! از ما گفتن بود!" Big Grin Big Grin خخخخ (شوخی کردم یکم بخندیدSmile )

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - انضباط - 12-28-2013 09:51 PM

دوستان توجه فرمایند هرگونه دعوت به تماس تلفنی ، قراردادن ایمیل ، بازاریابی و فروش ، دعوت به شراکت و غیره در انجمن ممنوع است .
دوستان لطفا فقط در این تاپیک به معرفی خود بپردازند و از انجام هرگونه فعالیت خلاف قانون به شدت اجتناب نمایند .
با تشکر

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - makok - 12-29-2013 01:36 PM

سلام
قبل از هرچیز من فقط خصوصیات دونفرو خوندم وواقعا خوشحال شدم این رو نشونه مثبتی دونستم که به این سایت رهنمون شدم چون هم موفق بودن وهم مثبت ..من شادی 35ساله هستم از یک شهرستان کوچک آرزوهای زیادی دارم فکر می کنم همه دوست داشته باشن با من نشست وبرخاست کنن ولی اخلاق بسیار بدی که دارم رفتار با پسر 8ساله ام است فکرمی کنم دختر تا حدی خوب برای خانواده همسری نسبتا خوب برای شوهرم وبا اینکه دوست ندارم بگم مادر بدی برای بچه هام هستم زود رنج هستم وزود عصبانی می شم ولی همیشه فکر می کنم آدم مهربونی بودم پس چرا با فرزندم درست ارتباط ندارم نمی دونم ....خوب اینارو نوشتم چون تو صفحه اول خودندم صادقانه معرفی کن واما هدف از اومدن با این سایت ...هرچی سنم بالاتر میره احساس می کنم چرا به آرزوهام نمی رسم آرزوهام هم برای زندگی خصوصیمه هم برا مردم پس چرا نمیتونم؟؟؟؟همیشه دوست داشتم انرژی مثبت جذب کنم وانرزی مثبت بدم اخیرا به سرم زده باز با قانون جاذبه آشتی کنم وآرزوهامو برآورده کنم تا اینکه این چک میلیاردی رو دیدم و کلی کیف کردم مخصوصا شماره اش که همش هفته وهفت عدد شانس منه!!! ...دیگه نمی دونم چی بگم ولی این اولین قدم بود ...امیدوارم در کنار شما بمونم وموفق بشم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - delkhaste - 01-01-2014 11:28 AM

فک کنم کوچکترین فرد انجمن منم!

سلام. من سحرم 16 سالمه و خردادی هستم. اصفهان ساکنیم. وضعیت مالی متوسط.

راستش وقتی ایمیل دعوتی این سایت برام اومد مشتاق شدم سری به سایت بزنم. و بعد هم عضو شدم...

دلم میخواد تو جمعتون منم بپذیرین. شاید تخصص خاصی بلد نباشم و سرمایه آنچنانی نداشته باشم اما تصمیم دارم وضعیت زندگیمون رو بهبود ببخشم. شاید با سرمایه ای حول و هوش 5 میلیون. و دیگه اینکه کارای هنری بلدم...
مثه ساخت تاج عروس... کار روی سفال ینی بیشتر کار نمافیروزه روی سفال و کریستال و بلور...
گل های کریستال هم بلدم ... همه اینهارو تقریبا خواهرم هم بلده. ایشون از من بزرگتره و سعی داریم کاری رو سروع کنیم اما هنوز صفر کیلومتریم...

خوشحالم که عضو این انجمن شدم و امیدوارم منو بپذیرین.
موفق باشین.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - baran taheri - 01-01-2014 12:28 PM

(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....
مهندس تبلیغات/25ساله/تبریز/ مصمم/جدی/خوش برخورد/شوخ/زود جوش در مقابل دوستان بدقول