سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - کارآفرین آماتور - 12-05-2013 05:10 PM

سلام بر دوستان گرامی
من 43 سالمه و همیشه سعی کردم دنبال ایده های جدید برای زندگی بهتر باشم ، خوب بعضی وقتها موفق بودم و بعضی وقتها هم نه ،یه کار ثابت دارم که فکر میکنم هرگز نذاشته به توانائیهایی که خدا بهم داده تکیه کنم و ازشون استفاده کنم ولی همیشه ترس از دست دادن این آب باریکه نذاشته اقدامی جدی کنم حالا میخوام با سرمایه هایی دارم یک بیزنس دومی برای خودم راه بندازم که سود خوبی برام داشته باشه و بتونم دنبال ایده هام برم . همچنین هدفم از عضویت در این فروم هم کمک رسانی به دوستانی شبیه خودم هست و هم مشورت و ایده گرفتن از سایرین . همیشه برای همه بنده های خوب خدا آرزوهای خوب و شادکامی دارم .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - امیدرضا - 12-08-2013 08:44 PM

با سلام خدمت دوستان.من تازه عضو شده ام و نمیدانم باید چه کارههایی انجام بدهم.لیسانس حقوق هستم اما شغل و درآمدی ندارم اما به دنبال کار و فعالیت مناسبی هستم و امیدم بعداز خدا به راههنمایی های دوستان است

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - somayeh_pghz - 12-09-2013 12:41 AM

سلام به همه دوستان
سمیه هستم با 27 سال سن. سال 87 لیسانس کشاورزی م رو گرفتم و سال 91 هم مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی م رو گرفتم. اما بیکارم. هر استخدامی که دولت میزد زودی میرفتم با جزییاتش می خوندم اما حداقل یکی از شرایطش به من نمی خورد!!!! از شانس بد ما!!!
متاهل هستم و فعلن فرزندی ندارم. همسرم هم لیسانس کشاورزی اما کار آزاد داره (یه سوپرمارکت داره ک موقتیه تا وقتی ک کار دولتی گیر بیاره). ایشون اصلن ریسک پذیر نیستن. اما من برعکس ایشون ریسک پذیر هستم.
خدا رو شکر وضع مالیمون بد نیست. قسط هامون رو ب موقع پاس میکنیم و مایحتاج زندگی رو از پسش برمیایم. اما چیز زیادی برای پس انداز نمی مونه. و هنوز نه ماشین داریم و نه خونه...!!!
دوست دارم یه کاری پیدا کنم ک پولش خوب باشه. دوست دارم یه زندگی در حد رو به بالا داشته باشم.
علاقه زیادی به مسافرت دارم. مخصوصن به خارج از کشور. یکی از کارام هر چند وقت یه بار سرچ راجع ب رفتن به خارجه بیشتر کاری. اما حیف شرایطش رو ندارم.

یه پدر زحمتکش دارم ک مایه افتخارمه. پدرم تو یه خانواده بی سواد بزرگ شد اما خودش خیلی زرنگ و باهوش بود... مهندس مکانیک از دانشگاه شریف رو گرفت... اینقدر کارش رو درست و صادقانه انجام میداد ک الان هم بعد از بازنشستگیشم دعوت به کار شد و یک پروژه بزرگ کارخونه رو بهش دادن.

من می خوام در زمینه رشته خودم کاری رو آغاز کنم. اما هر کاری می خوایم شروع کنیم یه سنگ بزرگ میندازن جلو پامون. حالا اومدم اینجا تا با کمک شما بتونم این سنگ ها رو کنار بزنم و پولدار بشم Smile

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - روزبه+ - 12-11-2013 12:21 PM

با سلام .
21 سالمه . مدرک خاصی ندارم ! نیمه دیپلم ! عاشق برنامه نویسی و طراحی وب .
اینا خصوصیاتمه البته بنظر خودم !
1 - دمدمی مزاج 2 - خواهان آزادی و بی قیدی 3- دیوانه وار عاشق مسافرت و تجربه غذایی جدیدم . (دوس دارم هر روز یه غذای جدید امتحان کنم) 4 - بشدت کما گرا هستم 5 - هرجور شده کار خودم رو پیش میبرم حتی لازم باشه به وسیله دروغ و ... ولی اصلاً دوست ندارم دروغ بگم و ازش بیزارم مگر در مواقعی بخاطر هدفم مجبور بشم 6 - دوست زیادی ندارم شاید کمتر چن تا (دو سه تا ...) البته آشنا زیاد دارم ! 7 - دوس دارم هر تقدسی رو بشکنم و از هر دیواری بگذرم البته هرگز به اعتقاد هیچ کس توهین نمی کنم !!! در کل زندگی فردگرایی خودم رو می کنم و هرگز به هیچ کس اجازه نمیدم توی زندگی شخصیم دخالت کنند حتی خانوادم ... دیگه ... فکر کنم اینا واسه شروع کافیه !
این بیت شعر مورد علاقه منه :
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است /// سلطان جهانم به چنین روز غلام است !
تا بعد بدرود ...

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Tnia - 12-14-2013 10:11 AM

اسمم تیناست .موقع ثبت نام Tina ثبت شده بود گذاشتم Tnia میتونید "تین تین" صدام کنید Yosef.gif
کم کم دارم به 20 سالگی نزدیک میشم
دانشجوی هنر هستم. هنرهاي تجسمي خوندم و الانم با کوشش و تلاش بسیارررر گرایش طراحی صنعتی دارم ادامه میدم Hiker
عاشق گربه ها،عاشق شیطنت و شلوغ کاری، عاشق نقاشی و رنگ و طرح،عاشق آدمای خوب و با انرژی و خیلی شاد و از همه مهمتر عاشق کار و بیزنس 12_002
با اینکه پدرم هزینه هامو تامین میکنه و دوست نداره تا کمی بزرگتر شدم کار کردن رو شروع کنم اما من عاشق کار کردن هستم و دوست دارم روی پای خود بایستم
طعم درامد خودمو با هیچ میزان پول تو جیبی عوض نمیکنم 47b20s0
مامانم بازرگان هست و همیشه کنارش بودم و ازش کار تجارتو سعی کردم یاد بگیرم
با اینکه تو این سن هم مامانم و هم بابام مخالف کار کردن هستنو هی میگن فقط درستو بخون اما من بعضی وقتا از عشق کارکردن یواشکی یه پروژه هایی انجام دادم که بعدشم دعوام کردن اما به حس خوبش میارزید Yosef.gif
کارم از اعتماد به نفس گذشته و اعتماد به سقف دارم Yosef.gif (مرحله نهایی و رویایی اعتماد به نفس)
کار شرافتمندانه برام عار نیست و اصلا ترسی از کار ندارم یعنی اگر بهم بگن راسته بازار واستا چایی بده اصلا مهم نیست و این کارو انجام میدم. A00 (83)
یاد گرفتم اگر قراره موفق باشم باید غرور و ریا و دروغ رو کنار بذارم و قبل از هر چیز صادقانه کار کنم.یاد گرفتم که خیلی کارها برکت از زندگی آدمو میبره و هر چی تلاش کنی بازم به جایی نمیرسی
یاد گرفتم همیشه حواسم به حق دیگران باشه که اگر ذره ای با حق من قاطی بشه به خاک سیاه میشینم
مامانم سرمشق منه تو بازار کار و تجارت و دوست دارم یه روزی مثل اون بش.
همیشه آرزوهای بزرگ دارم. خودمو لایق بهترین ها میدونم و مطمئنم به هر چی که میخوام میرسم چون خدا جونم همیشه با منه حواسش به من هست. و همه جا همراهمه امکان نداره به حرفم گوش نده و صدای منو نشنوه و تلاش منو نبینه.هر چی میخوام زودی میگه باشه 4yajuyo
بنابراین همیشه موفق بودم و از این به بعد هم خیلی خیلی موفق تر خواهم بوددددد 12_002
وای یکی منو از برق بکشه اگر نه حالا حالا ها بیوگرافیم ادامه داره Yosef.gif

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - فاطمه نقاش - 12-15-2013 12:54 PM

بادرووووود دیپلم علوم تجربی، فارغ التحصیل کارشناسی هنرهای تجسمی،برای کنکور ارشدپژوهش هنر آماده می شم. تابستون امسال یه کتاب با موضوع قطعه ادبی که نتیجه جستجو در درون و شناخت خودم هست رو منتشر کردم و کتابهای دیگه ای هم در دست چاپ دارم. آدم پر تلاشیم اما نمی دونم چرا به نتیجه نمی رسم همیشه بدهکارم با اینکه آدم ولخرجی نیستم هزینه تحصیلیم با کار کردن همزمان با تحصیلم خودم پرداخت کردم. الانم یجایی کار میکنم ولی درآمد چندانی ندارم تو این فکرم که با توجه به تواناییهام چطور می تونم پولدار بشم ؟کلا در نظر دیگران کوشا با اراده و موفق هستم و صبور و با اخلاق ،امممممممممما با وجود همه اینها و فکرای بزرگی که تو سر دارم متاسفانه نمی دونم چطوری و از کجا شروع کنم خیلی وقتا ناامید و بدخلق میشم حاضر نیستم از کسی کمک بخوام و دلم می خواد همیشه مشکلاتم خودم حل کنم به کسی پول قرض می دم روم نمیشه ازشون پس بگیرم و گاهی حتی یادم میره کسی بهم بدهکاره بعضی وقتام وقتی قرض می دم تو فکر پس گرفتنم نیستم و همینطوری الکی می بخشم. می خوام با همه صادق باشم ولی خیلیا صداقتم رو حماقت معنی می کنن و سرم کلاه می ذارن و چون بروشون نمیارم و خیلی زود بخاطر آرامش خودم ازشون می گذرم لابد فکر می کنن ...م دروغ چرا بعضی وقتا فک کنم حتما ...م دیگه! مثلا یه موقعیت کاری مناسب دولتی رو فقط و فقط بخاطر راستگوییم از دست دادم خودتون بهتر می دونین که دولتیا انتظار راستگویی از کارکنانشون ندارن اونا بله قربانگو وچاکر و نوکرریاکار و بدون استقلال می خوان ناگفته نمونه دیگران به این خاصیت اخلاقیم میگن گردن شقی اما من میگم انسانیت برابر صداقت.خلاصه اینکه من بیکارو بی پول شاهد پولدار و شاغل بودن خالی بنده و آدم فروشا هستم حالا بازم بگین با صداقت میشه میلیاردر شد!من فقط از نظر اخلاق میلیاردرم که اونم دنیا خریدارش نیس. پرحرفی کردم آها خوب شد گفتم بعضییام[می گن پرحرفم. حالا خوب و بد من از هم تفکیک کنین من درهم نوشتم اگه چیز تازه ای یادم اومد دوباره میام اضافه می کنم .اینم یباردیگه بگم دلم می خواد مییییییییییلیاردر بشم. منتظر نظر و جواب شما هستم 10_004[/size]فاطمه نقاش

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - Elixir - 12-15-2013 01:08 PM

سلام فاطمه جان.
وجود تو پر از خوبيه.يکي دو روز که توي فروم بچرخي و بخشاي مختلف رو بخوني متوجه ميشي که تو واقعا قدم اول رو براي ميييييلياردر شدن برداشتي.
از اونجايي که بحر قلزم اندر ظرف نايد، ترجيح ميدم خودت چندروزي توي انجمن بچرخي متوجه منظور من بشي.

راستي خوش اومدي!

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - فاطمه نقاش - 12-15-2013 01:37 PM

Blushسپاس از خوش آمد گویی و انرزی مثبتی که دادین تازه عضو شدم و هنوز با چندو چون انجمن آشنایی کامل ندارم همه ی تلاشم می کنم یه روزی یه میییییییییییلیاردر درستکار بشم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - hooman63 - 12-16-2013 01:26 AM

درود
هومن هستم. 30ساله.لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم
متاهل هستم و در یک شرکت خصوصی در شاخه oracle form development کار میکنم.c#.php.visual basic هم کارمیکنم .راستش آدمی هستم که دنبال ایده های نو هستم اما سرمایه ای واسه شروع ندارم. نمیدونم دیگه چی بگم . از اینکه کار و رشته من در همه دنیا جزو پر درامدترین کارهاست ولی در ایران برعکسه واقعا رنج میبرم.از اینکه باید تمتم انرژیم رو واسه کاری بزارم که روزی ۱۸ هزار تومان درامد داره واسم خیلی خیلی ناراحتم و نمیدونم چجوری باید از این وضعیت فرار کنم.عاشق خلاقیت و کارهای نو هستم و سرم پره از طرحهای جدید اما سرمایه ندارم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - safa24 - 12-17-2013 01:02 PM

19سالمه یک ساله دبیرستانو تموم کردم یه دختر شادم .درسم خوب بود اما از دوم دبیرستان افت شدیدی کردم طوری که دیگه خوب نشدم رشتم ریاضیه وکنکور دادم ام رتبه خوبی نیووردم .خیلی ناراحت نیستم اما اعتماد به نفسم به شدت اومده پایین.هیچ مهارتی ندارم ام میخوام پولدار شم ،میخوم استعدادامو پیدا کنم 5_0044yajuyo