سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - royae aram - 11-03-2013 06:12 PM

من رویا ، 27 ساله، متاهل، خانه دار، ساکن تهران، با حجاب ، مبادی اداب و با روابط اجتماعی خوب هستم. لیسانس کامپیوتر دارم. نزدیک 3 سال تدریس کامپیوتر انجام میدادم. عاشق معلمیم. ولی حدود 2 ساله خونه دارم. اصلا برای فروشندگی در فروشگاه مناسب نیستم. اونم به خاطر صداقت بسیار بالای منه! قبلا اینکارو به مدت 2-3 ماه امتحان کردمش.
صبر و حوصله بسیار دارم. دوست دارم بزودی یه کسب و کار خونگی شروع کنم. علاقه به کار در منزل دارم.
علاقه زیادی به بچه ها دارم. سلیقه خوبی در کارهای هنری دارم. حوصله برای کارهایی که دیر پایان پیدا میکنند مثل بافت تابلو فرش رو ندارم. با اینکه رشتم کامپیوتره ولی دوست ندارم ساعتهای زیادی پشت هم به مانیتور نگاه کنم.
همسرم لیسانس مکانیک جامدات داره ولی در حال حاضر کابینت ساز هست و درآمد خوبی داره. ولی چون اوایل زندگیمونه پس انداز قابل توجهی نداریم.
در قدم اول قراره چند نمونه از کارمونو بسازم و برم ببینم بازار فروش داره یا نه!
اینجوری اگه دیدم جواب میگیرم براش سرمایه جور میکنم و کم کم تعداد محصولاتمو بالا میبرم.
من رویا ، 27 ساله، متاهل، خانه دار، ساکن تهران، با حجاب ، مبادی اداب و با روابط اجتماعی خوب هستم. لیسانس کامپیوتر دارم. نزدیک 3 سال تدریس کامپیوتر انجام میدادم. عاشق معلمیم. ولی حدود 2 ساله خونه دارم. اصلا برای فروشندگی در فروشگاه مناسب نیستم. اونم به خاطر صداقت بسیار بالای منه! قبلا اینکارو به مدت 2-3 ماه امتحان کردمش.
صبر و حوصله بسیار دارم. دوست دارم بزودی یه کسب و کار خونگی شروع کنم. علاقه به کار در منزل دارم. خونمونم 40 متریه و برای کار در منزلم محدودیت مکانی دارم.
علاقه زیادی به بچه ها دارم. سلیقه خوبی در کارهای هنری دارم. حوصله برای کارهایی که دیر پایان پیدا میکنند مثل بافت تابلو فرش رو ندارم. با اینکه رشتم کامپیوتره ولی دوست ندارم ساعتهای زیادی پشت هم به مانیتور نگاه کنم.
همسرم لیسانس مکانیک جامدات داره ولی در حال حاضر کابینت ساز هست و درآمد خوبی داره. ولی چون اوایل زندگیمونه پس انداز قابل توجهی نداریم.
در قدم اول قراره چند نمونه از کارمونو بسازم و برم ببینم بازار فروش داره یا نه!
اینجوری اگه دیدم جواب میگیرم براش سرمایه جور میکنم و کم کم تعداد محصولاتمو بالا میبرم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ratanaz - 11-03-2013 07:38 PM

سلام
من 21 سالمه و فارغ التحصیل رشته ی کامپیوترم . بچه ی وسطی یک خونواده متوسطم و آدم خود ساخته و به شدت مثبت اندیشیم و سعی میکنم آدم باشعوری هم باشم . به زبان انگلیسی خیلی علاقه دارم و میخوام برای آزمون تافل هم شرکت کنم ، به رشته ی خودم علاقه ای ندارم و تصمیم به تغییر رشته هم دارم . دوس دارم توی هر کاری که شروع میکنم موفق باشم و همینطور هم خواهد شد و از اینکه توی سایتی عضو شدم که جمع مثبت اندیش و صمیمی ای داره هم خیلی خوشحالم .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - 0M1D - 11-10-2013 04:47 PM

سلام
نمیدونم چطور شد با سایت آشنا شدم و تصمیم به عضویت گرفتم
خلاصه مهم اینه که هستیم:-)
من امید هستم 20 سال سن دارم
همیشه تصمیم داشته ام به خود واحدم تکیه کنم
با تقویت این انگیزه توانسته ام موفقعیت هایی را هم بدست آورم و شکرخدا برای خودم کسب و کاری دارم
هیچ چیزی در زندگی مثل یکجا نشینی و سکون عذابم نمیدهد و هرلحظه از زمان را سعی کرده ام برای پیشبرد اهداف بیشمارم مشتاقانه قدم بردارم
اگر هدفی را شروع کنم تنها و تنها به موفقعیت و پیروزی بعد تلاش فکر میکنم و هیچگاه برای رسیدن به اون هدف ناامید نمیشم حتی اگر چندین و چندبار هم شکست بخورم!
و اگر شکست خوردم شکست رو صادقانه می پذیرم
بعد شکست سعی میکنم با موزیک روحیه ام رو تقویت میکنم بقدری که بشه دوباره شروع کرد%

شعاری که در زندگی دارم:
"جاده های بزرگ، مسافرهای بزرگ می طلبد"
برای رسیدن به یک هدف بزرگ باید عزم بزرگی داشت
همیشه سختی ها هستن و خواهند بود ولی هیچگاه مانعی برای اراده انسان های بزرگ وجود ندارد
"برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است واگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند"

هر روز به اهداف آن روز فکر میکنم
سعی میکنم همیشه یادداشتی از کارهایی که باید انجام بدم داشته باشم
اگرچه همیشه همه کارها خوب پیش نمیرن
ولی نیازه که همیشه یه جمع بندی از کارهام داشته باشم

برای رسیدن به اهدافم تاوان زیادی داده ام و سختی هایی کشیده ام
"اما ناامید نشده ام"
آدم صبوری هستم و سعی میکنم هیچ موقع عصبانی نشم

چند روز پیش به خانواده گفتم که تا دوسال دیگه یه پرشیا دارم
و مطمعنم که میگیرم
همیشه اهدافم و از پیش تایین میکنم
جالبه نه:-)

فعلا تصمیماتی برای سرمایه گذاری در بورس دارم
ولی هنوز هیچ پیش زمینه اطلاعات از سرمایه گذاری در بورس ندارم
هنوز پیگیر هستم ببینم تا چه حدودی میتونم رو اینکار حساب کنم
اگه نیاز به کمک داشتم مزاحم دوستان میشم

همین...
شاید بعدا یه چندخطی هم قلم بزنم

یاحق

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - shaghayegh-keshtkar - 11-12-2013 02:39 PM

با سلام.
شقایق کشتکار هستم، 27 ساله، کارشناس کامپیوتر/ نرم افزار، 2 سال کار طراحی و گرافیک انجام دادم، یک سال کار فروش، و الان مسئول هاست و دامنه شرکت طراحان وب هخامنش هستم. روابط عمومی بالایی دارم، عاشق هنر و خلاقیت هستم، همه میگن دل مهربونی دارم و صدای خوب، خیلی به کار دوبله و اجرا علاقه دارم. هیچ وقت دوست ندارم کسی رو از خودم برنجونم و تا اونجا که بشه دوست دارم به دیگران کمک کنم. خیلی دوست دارم به موفقیت و مدارج بالای علمی و پولی برسم تا بتونم به خودم و دیگران کمک کنم. متاسفانه دلم خیلی نازک وزود میشکنه، یک کم هم میترسم از شکست، هر جا که میرم همه بیشتر از اونی که من خودمو باور دارم بارم میکنن و بهم کارهای بزرگ میسپرن، منم تمام تلاشمو برای رسیدن به هدف انجام میدم...

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - saleh1990 - 11-15-2013 11:51 AM

بنده صالح پوراسماعیل هستم. 23 سال دارم دانشجوی ارشد (سال اخر )مهندسی صنایع.اهل گیلان وشهر کلاچای.دوست دارم کسب وکاری راه بندازم ولی سرمایه اولیشوندارم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - محسن قلي زاده - 11-16-2013 01:44 PM

آقاي اسماعيل صالح پور ديگه؟!
خانوم كشتكار اينهمه كار كردي ماشاالله از چي ميترسي؟‍!
دنبال كار دوبله رفتي اصلاً؟
يه توصيه هم به خانوم رشادت: به نظرت تو حرفاتون يكم ترس هست، نترسين هيچي نميشه، برو سمتش ايشالله كه موفق ميشي.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - nasdel - 11-19-2013 01:29 PM

متولد 1351 هستم
فوق دیپلم نرم افزار
کارمند رسمی یک بانک خصوصی ، 7 سال در مشاغل مختلف بانکی و 10 سال به عنوان کارشناس فناوری مشغول هستم همزمان مدیر یکی از داروخانه های فعال استان هستم
شرکت کامپیوتری داشتم فعلاً غیر فعال هست
مسؤلیت پذیری بسیار بالا در قبال خانواده ، دوستان ، همکاران و جامعه
بسیار مصمم و جدی در انجام امور محوله
بسیار پر انرژی در یادگیری و انجام کارهای جدید
از خصوصیات بارزم صداقت
کم حرف گزیده گو ، خوش قول وقرار
از دروغگو و بد قول و حساب متنفرم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - مهندس روح الله زاهد - 11-19-2013 08:59 PM

سلام دوستان عزیز و مهربان
بنده روح الله زاهد 22 ساله ام
یک سال پشت کنکور ماندم برای سربازی و الان هم سال آخر کارشناسی عمران هستم
تخصصهای من : الکترونیک . کامپیوتر . معرق . تراشکاری .موسیقی (نی نوازی). جوشکاری و همچنین در عمران رشته خودم .
چندین جا برای کار رفتم چه دولتی چه خصوصی و چه شخصی که خودم بزنم ولی همه این درها به روم بسته شدن و همچنین ...... بیخیال دوستان .
انسان نباید در مورد مشکلاتش زیاد حرف بزند.

موفق و موید و پیروز و سربلند باشید . ان شا الله

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - sahar_farjad - 11-20-2013 11:43 PM

سلام
من سحرم...اتفاقی اومدم تو این سایت...اما کم کم علاقه مند شدم به سایت و اعضاش
اینجا ادما همه هدف دارن و این خوبه
من 22 سالمه و لیسانس مهندسی شیمی دارم
بهمن کنکور ارشد میدم!
دوس دارم بوتیک بزنم اما خب سرمایشو ندارم
اما میدونم من فقط باید بخام....مسیرش حتما پیدا میشه
بعد از کنکور حتما تو طرح دوبرابر کردن پول تا ملیاردر شدنم شرکت میکنم و حتما موفق مشیم
خدایا همه دوستان این سایتو و هرکی هدف داره موفق کن

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mojtaba74 - 11-23-2013 02:21 PM

با سلام خدمت دوستان گلم ...

من مجتبی 18 ساله از شیراز هستم
در رشته تجربی درس میخونم دیپلمم رو گرفتم و الان دارم پیش دانشگاهیمو میگیرم !!!
راستش موقعی که 40 روزم بود پدرم رحمت خدا رفت
خیلی دوست دارم پولدار بشم
روز ها و شب ها در رویای پولدار شدن سیر میکنم به خودم ایمان دارم که میتونم
ولی واقعا نمیدونم باید از کجا شروع کنم !!!
اگر بخام سرمایشو میتونم جور کنم اما واقعا نمیدونم باید از کجا شروع کنم
با چی شروع کنم !!! البته تو شهر ما هر کی یه مغازه 20 متری هم داشته باشه و فلافل و سمبوسه درست کنه بده دست مردم نونش تو روغنه !!!
ینی میخواستم بگم تو شهر ما غذا های بیرون بر و فست فود میگیره و درامد خوبی داره
حداقلش روزی 800 تومن داره !!! اما خب ادم خرد میشه ... نه شب داری نه روز ... تعطیلی نداری !!! اما خب درامدش خوبه
من دنبال راه های کسب درامد میگشتم که با سایت شما به طور اتفاقی اشنا شدم و الان هم خیلی خوشحالم ...
فوق العاده اهل ریسکم ...
وضع متوسطی داریم ... ینی چطور بگم یه مغازه داریم که الان یه نفر 18 ساله داره روش کار میکنه از موقعی که پدرم فوت شد !!!
دوست بابام بوده ... خدا رو شکر درامدش خوبه
اما من هیچ وقت روی درامد اون مغازه حساب باز نکردم واسه ی اینده خودم !!! دوس دارم رو پای خودم باشم ادم خودم باشم که فردا منت سرم نباشه
راستش مادرم میگه بیا بفرستمش ارتش هم حقوقتو داری هم درستو میخونی
اما نظام رو دوس ندارم .... دوست دارم برم خارج ...
امیدوارم بتونم در کنار شما به موفقیت های بالایی برسم ...
یا علی