سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - serdar - 06-26-2013 06:37 PM

با سلام خدمت همه دوستاي گلم ! اول از همه ي خسته نباشيد جانانه به تمام كسانيكه اين سايت جذاب و پر انرژي رو اداره ميكنن عرض ميكنم و ممنون تك تكشون هستم .بايد بگم من واقعا ب اين انرژي مثبته اعتقاد دارم چون حسش ميكنم .اميدوارم اين نگرش مثبت در همه افراد بوجود بياد و طرز فكرشون نسبت ب زندگي عوض بشه و از زندگي كردن لذت ببرن.
اما معرفي !
سينا هستم همين چند روز پيش هم 25 سالم شد ليسانس صنايع گرايش توليدات صنعتي دارم .ي چند ماهي هم خدمتمون تمام شده(خدمت از ماست!!!!!) در حال حاضر هم تو كار موبايل هستم . ب آينده هم بسيار بسيار اميدوارم .
مرسي ، يا علي!

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - zarra - 06-26-2013 11:53 PM

سلام زارا هستم 22 سالمه من دوران کودکی خوبی نداشتم و همیشه در کلاس جزو ضعیف ترین شاگرد بودم تا جایی که میخواستن یکبار در ابتدایی و یکبار در اول دبیرستان به دلیل عقب افتادگی ذهنی اخراجم کنند ولی من عقب افتاده نبودم من واقعا درس نمیخوندم و این درسا رو چرت میدونستم اما الان دانشجوی کارشناسی ارشد یک دانشگاه دولتی در یک رشته ی مورد علاقم درس میخونم خودم را فردی مصمم و پرتلاش(البته در حیطه هایی که علاقه دارم) میدانم اما نقطه ضعفی که دارم(البته از نظر دیگران) به هیچ عنوان نمیتونم زیر سلطه ی کسی برم برای همین اصلا نمی خوام جایی کارکنم چون تحمل دستورات و حرف زور دیگران رو ندارم خودم درصدد هستم کاری واسه خودم دست و پا کنم ولی را ه و چاهشو نمیدونم برای همین هم به اینجا آمدم . قدرت خلاقیت فوق العاده ای دارم چند تا محصول هم اختراع کردم ولی نمیدونم چجوری و چگونه محصولاتمو نشون بدم بکی نشون بدم خیلی سردرگمم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mostafagolrokhi - 06-28-2013 09:12 AM

سلام
من مصطفی گلرخی متولد 1365 از تهران دارای مدرک تحصیلی مهندسی مکانیک طراحی جامدات و دانشجوی رشته کار آفرینی دانشگاه تهران

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - SohrabSight - 06-28-2013 03:35 PM

با سلام ...

سهراب هستم، 20 سالمه و دانشجوی مدیریت بازرگانی ام. به دنبال یک راه منطقی و موفق برای کسب درآمدم و اولین گزینه ام همیشه کسب و کار اینترنتیه. آروم و ساکتم و همیشه بیشتر از اینکه عمل کنم، فکر میکنم و این به نوعی هم نقطه ضعف و هم نقطه قوت منه ... ضعف چون وقت زیادی رو صرف فکر کردن میکنم و قوت چون زمانی که شروع به عمل میکنم فکر همه جای کار و همه شرایط احتمالی رو کردم ...
مدتیه دارم دنبال یک روش کسب و کار مناسب اینترنتی میگردم و توی همین جریان هم با این وبسایت آشنا شدم ...

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - meysam28 - 06-30-2013 01:05 AM

(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....

سلام 20 سالمه ، فردی بسیار خلاق، برنامه ریز و ایده پرداز هستم این رو هم بگم که تاحالا بیشتر کارهایی رو که قبول کردم انجام بدم کمتر کسی قبولش میکرده ولی من قبول می کنم و خداروشکر تا الان موفق بودم و خواهم بود.
تو پول درآوردن مشکلی که دارم یکم در درونم ترس از تغییر دارم و اینکه تجربه ندارم و با راه رسم پول آوری چندان آشنا نیستم و مشکل بیرونی نداشتن سرمایه اولیه هست.
ولی من میتونم بالاخره می تونم با این مسائل کنار بیام و حلشون کنم چون این قدرت رو درخودم میبینم. تاحالا هرچه خواستم تونستم و از این به بعد هم هرچه بخوام می تونم.
هیچ قدرتی قوی تراز قدرت انسان در زمانی که تصمیم می گیرد نیست.12_00210_004

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mokhtari_afsane - 07-01-2013 09:14 AM

افسانه هستم. 30 سالمه. دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع. یه ایمیل برام اومد که صنعت تولید پیله کرم ابریشم رو مغرفی مرد. کنجکاو شدم و توی نت سرچ کردم که این سایت رو بصورت اتفاقی دیدم. این بود که عضو شدم. بزرگترین آرزوم کارآفرینیه. ولی نمی دونم از کجا شروع کنم. ایده خاصی ندارم ولی میدونم از یه جایی باید شروع کنم.

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ahoora rad - 07-01-2013 06:25 PM

dorood be shoma doostaye aziiz ,man 26 salame va dar hale hazer tuye bazare azad mashghool be kar hastam ,vali bekhatere moshkelate eghtesadi ke hameye maha in rooza bahash movajeh hastim vaziate daramadam kheli bad shode o aslan razi nistam ,man hamishe ayandeye kheli movafagho bozorgiro baraye khodam tasavor kardam ,etemade be nafso omide kheli khubi daram va kolan adame mosbat negari hastam va vaghean delam mikhad pishraft konam ,ama moteasefane nemidoonam ke bayad az kojao chetori shoroo konam ,ideye khasi nadaram ,kheili kheili mamnoon misham ke komakam konid .

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - rahnama - 07-02-2013 04:51 PM

با سلام - ابوالفضل رهنمایی - 45 ساله - دارای 2 فرزند - خوشبخت در زندگی - 20 سال سابقه کاری - فارغ التحصیل MBA کارآفرینی گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران

نقاط قوت : آشنا به فنون بازاریابی و مدیریت - روابط عمومی بالا و آشنا به فنون مذاکره - متقاعد کننده - عاشق آموزش و یادگیری - اعتماد به نفس بالا - علاقه به طبیعت و سفر - علاقه به موضوع خلاقیت و طوفان فکری - توانایی آموزشی

نقاط ضغف : عدم تمرکز در ایجاد کسب و کار - حساس - تفکر واگرا - به تعویق انداختن ایجاد اولین واحد کسب و کار

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ela8559 - 07-07-2013 07:50 PM

سلام 20 سالمه از وقتی که یادم میاد سختی ومشکلات دورمو گرفته ولی دیگه پوست کلفت شدم با اینکه ته تغاری خونم ولی نمیدونم چرا همیشه سعی دارم این من باشم که مسوول باشم من باشم که همیشه حواسم به همه چی باشه عادت دارم واسه بزرگترام بزرگتری کنم زیاد اهل درس خوندن نیستم خداییش خیلی میشینم خودمو نصیحت میکنم که دخترجون تلاش کن تا به یه جایی برسی تا باعث سربلندی خونوادت بشی تا آدم مفیدی باشی ولی کو گوش شنوا نمیتونم بشینم پای کتاب خودمو خفه کنم که چی که آخرش با یه مدرک بشه کاری انجام داد یا نه عاشق جستجو کردنم به خاطرهمین هروقت هرکی هرکاری داره میده دسته من چون میدونه آدم سه پیچی هستم و تا ته و توشو درنیارم ول کن نیستم اگه کاری بهم بسپارن با نهایت دقت انجامش میدم به خاطرهمین همه دوست دارن من کارشون رو انجام بدم اما واسه خودم هیچ کار مثبتی نمیکنم یه مدته یه نوع بی خیالی سفت منو چسبیده ول کنم نیست طوری شدم که هراتفاقی واسم میفته سنگ سنگم اتفاقی باهاتون آشنا شدم اتفاقی هم خوشم اومد مخصوصا از این قسمت صادقانه خودت رو معرفی کن گفتم بزار یه چند خط بنویسم بلکه یه راهی جلو پام واشه البته میدونم تو این طومار من چیز بدرد بخوری نیست ولی بازم واسه منی که میخوام خودمو تغییر بدم کفایت میکنه البته میدونم بعد از خوندنش میگین این دختره همه چی گفته جز معرفی کردن خودش ولی علی الحساب همینو ازم داشته باشین تا بعد بیام یه معفی نامه توپ براتون بذارم 12_002[/size]

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - reza.belad - 07-08-2013 01:28 AM

(11-29-2010 09:56 PM)دکتر روانشناس نوشته شده توسط:  اولین قدم...........خودشناسی1....
صادقانه خود را در این فروم معرفی کن!هر چه از خودت می دانی!!!Huh
این بخش یک دفترچه یادداشت برای توست.کسی هم که تو را نمی شناسد .میلیاردر اینده ایران الان قبل از میلیاردر شدن چه شکلیه؟اسمت را نگو.خودت که می دانی؟کافیه!اما خودت و خصوصیات اخلاقیت را در ذهن ترسیم کن!ابتدا پشت کامپیوترت ارام بنشین.هول نشو واسترس نداشته باش.از ید یک سوم شخص خودت را ببین وبگو این فرد(خودت) چه اخلاقهای خوب وبدی داری؟با خودت صادق باش....
دوست میلیاردر من برای انکه بدانی می خواهی به کجا بروی باید بدانی کجای کار هستی؟چه موانعی سر راهت برای رسیدن به هدفت وجود دارد؟اولین کار از بین بردن موانع درونی توست!موانعی که افراد درون توایجاد می کنندپس آنها را اصلاح و با خود همسو کن .
تا بعد....
سلام عزیزان
24ساله.متاهل خوش اخلاق و خنده رو در عین حال در کار جدی و مصمم دارای برنامه ریزی معین و مشخص ولی از زندگی مکانیکی متنفر به اهداف 5 ساله خود رسیدم و دیگر نمی توانم برای خودم هدفگذاری کنم فقط طبق برنامه کار هایم را انجام میدهم
از کار قبلی ام استعفا دادم. عالی در امر مشاوره تبلیغاتی،بازار یابی
لطفا برای هدف گذاری برای اینده کمکم کنید.