سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادقانه خودت را معرفی کن....... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: راهنمای سایت (طرز استفاده و اهداف) (/forumdisplay.php?fid=109)
+--- موضوع: صادقانه خودت را معرفی کن....... (/showthread.php?tid=56)

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - ceyton - 03-23-2013 12:04 PM

میلیاردر ذهنی، 22ساله ، دانشجوی مهنسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت (از اول به این رشته علاقه ی زیادی داشتم و 16 انتخاب اولم "مهندسی صنایع بود)
خلاق و هدفمند،صبور و با پشتکار. خودانگیزش و آموزش پذیر. قبلنا عجول و مضطرب بودم ، تا اینکه یک روز با خودم حساب کردم حداقل 50سال دیگه زنده ام پس چرا اینقدر حرص بخورم؟ از اون روز به آرامشی وصف نشدنی رسیدم که باعث افزایش تمرکزم شد و به بهبود کارام خیلی خیلی زیاد کمک کرد.
2 تا ضعف بزرگ دارم:
1. حافظه کوتاه مدت فوق الاده ضعیف 2.حسادت مقطعی 3.غرور 4.سریع اعتماد کنندگی و وابستگی 5. ... (انگار از 2 تا بیشتره ضعفام!!)
البته دارم رو خودم کار میکنم که آدم بهتری بشم ، مثلا تا چند هفته پیش اصلا نمیدونستم تو وجودم حسادت هست ، اما الان دارم سعی میکنم حسادتم رو سرکوب کنم یا اینکه در جهت مثبتی ازش استفاده کنم!
این لیست مشاغلیست که از 13-14 سالگی تا 6 ماه پیش، بهشون مشغول بودم( البته از آخر به اول نوشتم):
آهنگ ساز و تنظیم کننده موسیقی بازی های کامپیوتری و تیاتر و فیلم کوتاه ، کارشناس استاندارد های کیفیت و مخلفاتش ، کارگر ساختمانی ، ویزیتور شارژر و باطری موبایل ،متصدی کلوپ ، وردست سرامیک کار و ...
اما لذت بخش ترین پولی که درآوردم واسه آهنگسازی بود ، میدونید چرا؟؟ چون واقعا عاشق موسیقی ام ، پس از کار کردن تو اون زمینه هیچ جوره خسته نمیشم.
از اون به بعد اصل دوم من این شد: کاری رو انجام بده که ازش لذت میبری! ( البته این قانون بعدا یکم تغییر کرد و تبدیل شد به : "اگه از کارت لذت نمیبری یعنی داری اشتباه انجامش میدی
خوب شاید بپرسید پس اصل اول چی؟
داستان اصل اولم برمیگرده به دوران "کارشناس ایزو و ..." . یکی از دوستان فرد واقعا بلندپرواز و پر ایده ای بود. هر چند وقت یک بار ایده ی تجاری جدیدی رو رو میکرد.. ( حالا که فکر میکنم داستان خیلی مفصله ، در این مجال نمیگنجه ) خلاصه اش اینکه به صورت اتفاقی و کاملا تدریجی تبدیل شد به یک کارمند معمولی که راضی شده! امنیت و آرامش کارمندی لهش کرد. همون جا بود که اصل اول زندگی من شکل گرفت : هیچ وقت هیچ وقت من کارمند نمیشم همون موقع از اون شرکت بیرون اومدم. و روزی که مجبور شم کارمند بشم مطمئنم روز شکست بزرگ من خواهد بود.
کلی داستانای دیگه باید تعرف کنم تا برسم به شغل فعلیم.

خیلی طولانی شد معرفیم. بقیه شو میزاریم برای فرصت دیگه!

موفق باشید و میلیاردر!

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - مهدی گل محمدی - 03-23-2013 12:27 PM

مقدمتان گلباران
خوشحالم دوستان نازنینی همچون شما رو در انجمن داریم.....

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - کیمیا شریفی - 03-23-2013 04:17 PM

شریفی- 28 ساله- کارشناس ارشد پژوهش هنر- با حدود 10 سال سابقه ی کارهای مختلف هنری در طول تحصیل- چون باید به دلایلی با وجود توان مالی خانواده ازشون به لحاظ مالی مستقل میشدم، همیشه کار کردمو درس خوندم و الان که 2 ماهه فارغ التحصیل شدم، عملا هم خیلی خسته ام و هم بی انگیزه- با خودم گفتم میرم یه مدت یه جا کارمند میشم تا بعد تدریس رو از ترم مهر شروع کنم تو دانشگاه- اما واقعیت اینه، آدم کار کارمندی نیستم، چون همیشه خودم مدیر کارهای خودم بودم- یا تو جمع لیدر بودم و حالا با توجه به شرایط کار هنری و اینکه بالغ بر 3میلیون تومن هزینه ی پایان نامم رو مجبور به قرض گرفتن شدم، دنبال راهی برای بازگشت به خودم می گردم- 2 ماه پیش سایتتون رو دیدم اما وقت خوندن نداشتمو گذشتم ازش و فقط تو Favorites اضافه کردم که سر فرصت بخونم و اون فرصت شد دیشب تا الان- سایت عالی دارین - پر از انگیزه و همدلی- درمورد خودم چندین ایده هنری اقتصادی دارم- با توجه به تخصصم شهرهای زیادیو دیدم و با صنایع دستی خاصشون آشنام- دید بلند مدتم برای صادرات این کالاهاست- و از طرف دیگه در صنعت فولاد با توجه به پایان نامم تحقیقات 2 ساله ای دارم- هیچ سرمایه ای برای انجام این ایده ها ندارم و البته تا امروز فرد مطمئنی هم برای بیان پیدا نکردم- اوضاع مالیم اصلا به سامان نیست و تقریبا تمام زمان بیداریم رو دارم به موضوع کار فکر می کنم،باید تا قبل از اتمام تعطیلی های فروردین چاره ای پیدا کنم - خسته ام - این تمام حسیه که در مورد خودم دارم و این روزها بارها به این فکر کردم که شاید 10 سال راهو اشتباه رفتمو نباید هنر که عشق و دلو زندگیم بهش عجین بود می خوندم- شک کردم و فقط دنبال راه حلم!! اگه راهی به ذهنتون می رسه مشتاق شنیدنم.ممنون

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mohammadrasouli - 03-24-2013 01:14 AM

با سلام خدمت تمامی میلیاردرهای آینده ایران
می خوام خودمو تا جایی که از خودم شناخت دارم معرفی کنم
من 30 سال سن دارم..مهندسی کامپیوتر-سخت افزار خوندم و تو سخت افزار اطلاعات و کار عملی نسبتا خوبی دارم..کمی شبکه و طراحی سایت هم کار کردم ..الان با یکی از دوستام یه غرفه تو اداره پست شهرمون اجاره کردیم و کارای اینترنتی و تایپ و تکثیرو انجام میدیم ..بد نیست..خودم هم دارم خط تولید دستی ف/ی/ل/ت/ر هوا رو راه اندازی میکنم و دارم رو درامد از راه اینترنت هم تحقیق و بررسی می کنم و اونم دارم راه اندازی می کنم..روابط عمومیم متوسطه و انگیزه زیادی واسه میلیاردرشدن دارم..تلاش و پشتکارم هم خوبه..ذهن بازی دارم و دوست دارم کسب و کار خودم رو راه بندازم..حاضرم با هرکس که ایده و انگیزه داره واسه میلیاردر شدن همکاری کنم..زمینه همکاری هم واسم خیلی مهم نیست .. فقط میلیاردر شدن واسم مهمه..

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - reza659 - 03-24-2013 08:10 PM

به نام خدا
محمد هستم 28 ساله. دارای مدرک فوق دیپلم. دامپزشکی. 2 سال در این رشته فعالیت کردم. الان حدود 4 سالی هست در شهرداری مشغول به کار می باشم . رفتم برای ازدواج گفتن وضعیت مالیت خوب نیست. الانم دارای کار اجرایی در شهرداری می باشم10_004 امیدم فقط به خداست و بس

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - sadaf93 - 03-24-2013 10:44 PM

من 28 ساله کارشناس نرم افزار مدرس و ازمونگر هستم و
علاقه زیادی به تاسیس یه موسسه دارم و به همین دلیل به فکر پول دار شدن افتادم ....
کارهای مختلفی انجام دادم و در چند اداره کار کردم
از کار شیرینی پزی ارایش پیرایش مسئول اپراتور یک پروژه گلکاری و ....
الانم تو فکر میوه خشک هستم....
از نظر اخلاقی عجول کم صبر علاقه مند به یاد گیری اغلب کارها ،دوست دارم کارها رو خودم انجام بدم از آشپزی خرید تا رنگ آمیزی مبل یا اتاق و .....
کارهارو به سختی شروع میکنم و دیر اما امکان نداره کاری که شروع میکنم رو نا تمام بگذارم حتی اگر شرایط بد باشه
یکم بد قول هستم کاری بایستی چند بار به من گفته شود تا انجام بدهم
فن بیانم بسیار قوی هست خوش رو و خوش برخورد هستم و اعتماد کامل به خودم دارم از مدیر بودم خوشم میاد
اگر کار باشه خوش اخلاقم اما اگر تعطیلات من از 3 روز بیشتر باشه بد اخلاق میشم
عاشق کوه هستم

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - MARYAR - 03-24-2013 10:48 PM

به صدف جان و تمام افراد تازه خیر مقدم می گم
همه با هم به سمت طی کردن پله های موفقیت در سال 92
و به امید روزهای بسیار شاد و سرشار از موفقیت برای شما

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - rasool66 - 03-25-2013 08:41 PM

سلام او رسول 26ساله لیسانس برق قدرته که 1 آدمه کله خره همش به فکر شرکت خودش و راه اندازیشه از ریسک کردن نمیترسه خیلی دیر اعتماد میکنه و زود مشکوک میشه با هیچ کس صمیمی نمیشه. سرمایه نداره اما تو ذهنش خیلی بلند پروازه از شکستن باور هاش و ترساش لدت می بره.دیر دست بکار میشه اما سعی میکنه بهترین باشه تلاشش زیاده بدی هایی هم داره که اونو ....
1.خیلی خیای بدشانسه
2.راهنمای قوی و پشتوانه ای نداره و فقظ1 خانواده 5 نفره که اکثرا با ایده هاش مخالفت میکنن
3.دوست نداره تنها کار کنه(فقظ کافیه کسی کنارش باشه هر کار سختی باشه انجام میده از تنها کار کردن بیزاره)
4.بیکاره و علاقه هاشو دنبال می کنه که زیادن

تا شقایق هست زندگی باید کرد

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - mohammadshamosi - 03-25-2013 08:50 PM

خوش اومدی رسول جان
انشالله که هر روز به باورهای مثبت و خوبت نزدیک و نزدیکتر بشی

RE: صادقانه خودت را معرفی کن....... - مهدیه حسینی - 03-26-2013 01:18 AM

سلام.اسمش مهدیه است.عاشق کار گروهیه ولی به شرطی که خودش رهبر گروه باشه!همه چی رو ساده میگیره.اهل ریسک کردنه.از مواجه با مشکلات استقبال میکنه و اینکه اونا رو حل کنه و بعد بشینه و از فکر حل کردنش خستگیش در بره لذت میبره.ادعا میکنه انتقاد پذیره ولی اصولا اینجوری نیست.لجبازه.احساساتیه گاهی نمیتونه تو تصمیم گیریهاش احساساتشو دخیل نکنه.از کارمندی بیزاره.ادم قانعی هست ولی همیشه فکر میکنه همه چی میتونه از این بهتر باشه و اون شایسته بهتر از اینهاست.ارزوهای بزرگی داره.و همیشه امیدواره.تنوع طلبم هست.